sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Aktualności

Listopad w Zespole Szkół Powiatowych w Czerwinie (zdjęcia)

Fot. Starostwo Powiatowe w OstrołęceW ZSP w Czerwinie odbył się IX Konkurs Biologiczny pod hasłem "Układ nerwowy człowieka". W zmaganiach wzięli udział uczniowie z dziewięciu szkół powiatowych i podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi. Laureatem został Bartosz Prosiński z klasy pierwszej technikum.

Młodzież ze szkoły wzięła udział także w innych konkursach powiatowych, z których wrócili z wyróżnieniami i cennymi nagrodami.

Reklama- W konkursie ortograficznym, organizowanym w Zespole Szkół Powiatowych w Myszyńcu, pierwsze miejsce zajął Dominik Tyszka, w konkursie pt. "Żyj zdrowo", organizowanym przez ZSP w Goworowie, Małgorzata Sokołowska zajęła trzecie miejsce. Z kolei 20 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się V edycja konferencji "Narodowe wyzwania w rolnictwie". Wzięło w niej udział czterech uczniów klasy czwartej wraz z opiekunem, Beatą Podbielską. Konferencja ta to największe zorganizowane w Polsce spotkanie z rolnikami, w którym co roku bierze udział ponad 1000 uczestników - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

W piątek 24 listopada w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu odbyła się uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najzdolniejszych uczniów.

Reklama- Stypendystką z ZSP w Czerwinie została Małgorzata Krystyna Sokołowska - uczennica drugiej klasy technikum. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom, otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobre - informuje starostwo.

Uczniowie ZSP w ostatnich dniach listopada odwiedzili również Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach oraz Cmentarz Powązkowski - zabytkową nekropolię w Warszawie, kino na Targówku, w którym obejrzeli film pt. "Najlepszy". Po filmie odbyła się pogadanka na temat szkodliwości narkotyków i dopalaczy.

Więcej zdjęć znajduje się na stronie Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.

Odsłon: 691 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 08:56, 07.12.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl