sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Aktualności

Uczniowie "Kolorowej szkoły" ubrali choinkę (zdjęcia)

Fot. archiwum szkołyUczniowie "Kolorowej Szkoły" Niepublicznej Szkole Podstawowej w Ostrołęce udekorowali świąteczne drzewko. W tym szczególnym dniu dzieciom towarzyszyli wyjątkowi goście - uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej "Otwarte Serca" w Ostrołęce.

Najważniejszym punktem spotkania było oczywiście udekorowanie szkolnej choinki. Każdy, kto uczestniczył w tym niecodziennym wydarzeniu zawiesił na świątecznym drzewku wybraną przez siebie ozdobę, wykonaną podczas odbywających się tydzień wcześniej warsztatów bożonarodzeniowych.

Reklama- Po zawieszeniu bombek, łańcucha, pierników i papierowych serc brakowało już tylko wieńczącej drzewko gwiazdy. Szybko więc przystąpiliśmy do jej ozdabiania: wybieraliśmy kolory brokatu i oprószyliśmy nim przygotowany szablon - informuje Karina Piórkowska, oligofrenopedagog.

Kiedy zgasły światła, nadszedł czas na iluminację udekorowanego przez nas drzewka - rozbłysły choinkowe lampki, w powietrzu unosił się zapach świerku, a wszyscy zebrani w sali poczuli świąteczną, magiczną atmosferę. Był to idealny moment na wspólne śpiewanie piosenki. W tym dniu nie mógł to być inny utwór jak tylko "Choinko piękna jak las".

- Wcześniej jednak czekało nas specjalne zadanie - uzupełnianie tekstu piosenki. Wszyscy oczywiście doskonale poradzili sobie z odszyfrowaniem brakujących słów i uzupełnieniem ich przy pomocy piktogramów. Po zaśpiewaniu utworu nadeszła pora na słodki poczęstunek. Był to moment kiedy mieliśmy możliwość cieszyć się wspólnie spędzanym czasem pełnym ciepła i świątecznej magii - podkreśla Karina Piórkowska.

Wydarzenie odbyło się we wtorek 5 grudnia.

Zobacz zdjęcia:
Ubieranie choinki w "Kolorowej Szkole"

Odsłon: 561 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10:32, 07.12.2017r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl