sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Jak odejść od telewizora w święta i Nowy Rok?

Jak zwykle koniec roku to rodzinne Święta Bożego Narodzenia i szampański Sylwester. Spędzamy dużo czasu w gronie najbliższych i rodziny. Co zrobić by naszym najważniejszym przyjacielem nie został telewizor i kanapa? Wystarczy tylko chwila na decyzję, bo propozycja już czeka!

"Łubudu Bowling & Good Time" ma gotowe pomysły na cały ten czas.

25 grudnia (pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia)
- otwiera swoje podwoje już o 16.00 i kusi kręglami i świąteczną atmosferą aż do godziny 2.00.

26 grudnia (drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia)
- "Łubudu" startuje o 16.00 i jak to w Szczepana zabawa potrwa do godziny 2.00.

Od 27 do 30 grudnia kręgielnia otwarta jest od 10.00, więc rodzinę i dzieciaki można wyciągnąć z domu już przed południem i zażyć rekreacji w Łubudu Bowling & Good Time.

Nawet 31 grudnia w godzinach 10.00-15.00 spragnieni gry w kręgle będą mogli skorzystać z oferty.

- Nie zapominamy o zabawie sylwestrowej. Część miejsc jest już zajęta, lecz czekamy też na nowych zainteresowanych. Przypominamy, że wystarczy zebrać dwunastoosobową grupę przyjaciół i cieszyć się oddzielnym stolikiem, szwedzkim stołem, napojami bez limitu, welcome drinkiem, lampką szampana o północy, 0,5 l wódki na parę i jednym torem do kręgli dla Twojej całej rezerwacji, przez całą noc w cenie. A cena? To tylko 150zł od osoby. Mamy też niespodziankę dla tych którzy zdecydują się szybciej i zrobią rezerwację na Sylwestra do 12 grudnia, specjalny bonus niespodzianka do oferty dla całej grupy - informuje "Łubudu Bowling & Good Time".

Jak widać świąteczna przerwa nie musi składać się tylko z posiłków i oglądania filmu "Kevin sam w domu" po raz enty. Gotowy pomysł na aktywny wypoczynek jest w zasięgu. To jak? Wstańcie z fotela i przyjdźcie do Łubudu Bowling & Good Time.

Do zobaczenia.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2478 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 07.12.2017, 11:32r. Drukuj
Powrót