niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stanisław Domurad, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 18 grudnia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Celina Jadwiga Witczak, lat 68, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 20 grudnia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 11.30.

Reklama Antoni Samsel, lat 79, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 19 grudnia w Sanktuarium pw. św Antoniego (klasztor).

Anna Pędzich, lat 88, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 20 grudnia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 13.30.

Maria Wiktoria Mateuszewska, lat 92, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 20 grudnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 13.30.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".
Wyświetleń: 8437 komentarze: 0
19.12.2017, 12:32r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter