piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Skrzynka skarg: przejezdna droga w Dzbeninie zamieniona w niebezpieczne bajoro

Fot. czytelnikSkrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
W imieniu mieszkańców ul. Słonecznej w Dzbeninie chciałbym poruszyć temat zniszczenia drogi dojazdowej do naszych posesji, w wyniku prowadzonych inwestycji dotyczących budowy kanalizacji ściekowej.

Prowadzone przez Urząd Gminy w Rzekuniu prace spowodowały, że droga została niemal całkowicie zniszczona.

Reklama Przed rozpoczęciem inwestycji ulica była przejezdna na całej długości i była drogą dwukierunkową. W chwili obecnej, po wykonaniu kanalizacji ściekowej, na skutek błędów czy to projektowych czy też wykonawczych, polegających na zasypaniu wykopu gruntem rodzimym tj. gliną, której nie ma możliwości zagęszczenia, tworzą się doły i koleiny, a dotychczasowe próby nawiezienia kilku centymetrów piasku poprawiają sytuację tylko do pierwszych opadów deszczu. Obecnie droga jest bardzo niebezpieczna. Deszcze i śniegi wypłukały nietrwałą nawierzchnię. Gdy dołożymy do tego dziury o znacznej głębokości, koleiny, błoto i wystające studzienki, stwarza to zagrożenie dla nas i naszych najbliższych. Zgłaszaliśmy ten problem wielokrotnie do gminy, prośby nasze pozostały jednak bez żadnej odpowiedzi.

Odpowiada Tomasz Tymiński, kierownik Referatu Rozwoju, Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Drogownictwa Urzędu Gminy w Rzekuniu:
Informuję, iż aktualnie trwają prace związane z odtworzeniem stanu dróg po wykonanych pracach związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej, w tym ulicy Słonecznej w Dzbeninie.

Wyświetleń: 3446 komentarze: 45
30.12.2017, 06:23r. Drukuj
Powrót


mieszkaniec @ 10:02, 30.12.2017

IP: 83.6...231

Termin wykonania kanalizacji skończył się 30.11.2017. Ciekawe ile będzie odsetek i kto je umorzy, kto nadzoruje tą papraninę.

Mieszkaniec @ 10:14, 30.12.2017

IP: 94.254...135

Dziękuję wójtowi za totalne o.l.e.w.a.n.i.e nas mieszkańców. Wszyscy łącznie z panem wiemy że Pan w najbliższych wyborach Pan nie będzie startował bo szans brak, ale proszę pracować dla mieszkańców do końca.

Bo teraz to Pan nic nie robi. Wszędzie bałagan

mi @ 10:28, 30.12.2017

IP: 194.50...50

dajcie asfalt po samą ulicę długą.... i będzie git wink

Mieszkaniec @ 10:30, 30.12.2017

IP: 37.248...186

Bo wójt zamiast pracować to tylko intrygi knuje , pracowników poniewiera.A pan od pilnowania inwestycji to jak ma egzekwować jakość tych prac,jak to jego koledzy w większości to wykonują.

Obecny @ 10:53, 30.12.2017

IP: 37.248...235

Bo trzeba iść delegacją do pana wójta i prosić,wtedy on okaże serce i wyrówna drogę.Ludzie zapamiętają jaki to dobry człowiek i w wyborach poprą.Takie metody ten wójt stosuję od dawna.Ludzue muszą wiedzieć komu zawdzięczają to co dla innych jest normalnością.Ot i cała strategia tego wójta.

...po rozum do głowy @ 11:56, 30.12.2017

IP: 83.28...27

Ten człowiek jest okropny, nieudolny, niekompetentny, nie szanujący ludzi.
Jego sposób to skłócanie, zastraszanie, wprowadzanie w błąd, wymaganie ślepego posłuszeństwa.
Patrzeć na to nie można.
Zdecydowana reakcja mieszkańców jest konieczna.
Miałeś gościu złoty róg ............ Nie uszanowałeś. Odejdż.

z obserwacji @ 11:58, 30.12.2017

IP: 188.146...72

A czemu na niewygodne pytania nie odpowiada Wójt tylko Pan Tymiński?
To też strategia? Wójt chyba odpowiada za realizację inwestycji w gminie, a nie pracownik Urzędu?


Rozumiem, że pracownicy muszą...bo wójt każe....piszą...są posłuszni....a nawet poniżają innych pracowników na rozkaz wójta....jak ta mała czarna co to się na nia wszyscy skarżą że w swej wredności go przerosła...poirytowana własnym brakiem wiedzy szarga pracowników....zwala na nich bo sama pojęcia nie ma....śmieją się już wszyscy.... wracając z pracy niemal nosem rysuje chodnik żeby ludziom w oczy nie patrzeć....
Wstyd!!!

prawda @ 12:14, 30.12.2017

IP: 188.146...245

Wójt nie realizuje inwestycji tam, gdzie widzi że nie będzie miał poparcia w wyborach. Za chwilę nie będzie realizował nigdzie bo już nigdzie nie ma poparcia. Jeszcze 9 miesięcy i gmina wróci do normy.
Doczekamy się wójta z naszej gminy zaangażowanego w nasze sprawy a nie emigranta na dorobku który nie ma szacunku dla mieszkańców.
Sprawy o przywrócenie pensji się zakończyły fiaskiem to po co drogi robić. Niech lgną po pas, może do urn nie dotrą.

Wójt ma czas smarować na stronie Urzędu Gminy a na skargę Tymiński odpowiada? Pewnie tam na gminnym wójtowym Facebooku to wójtowe czupiradło, co mu wszystko pisze już wyjaśniło że to radni wiadrami wody nanieśli.
Jak dobrze że niebawem zakończy się ten cyrk.

prawda są trzy @ 12:25, 30.12.2017

IP: 79.191...61

Prawda jest taka że jak drogi są niestety w złym stanie, ale warto wspomnieć że kilka lat temu były w znacznie gorszym. Wójt je poprawił. Dziś w takich warunkach pogodowych prowadzona inwestycja utrudnia ich odtworzenie. CO nie znaczy że jest to niemożliwe. MAm nadzieję, że wykonawca uczyni to jak należy. Niestety jak się chce mieć infrastrukturę to trzeba czasem ponieść uciążliwości jej zbudowania. Każdy jak budował dom to też nie od razu miał kostkę i twardo.

Jedno jest pewne, że to ten właśnie wójt podjął się budowy infrastruktury i robi to z sukcesem.
Szkoda tylko, że ci od tych komentarzy wyżej utrudniają mu wykonywanie inwestycji bo myślą, że w taki sposób prześlizgną się na jego stołek. Zła metoda!
Nikt nie słyszał o jakimkolwiek programie.

Obserwacja uczy, że po wybudowaniu infrastruktury podziemnej można liczyć na ostateczne przykrycie tego asfaltem tak jak to sie stało w wielu innych miejscach naszej pięknej gminy.

Pozdrawiam Pana wójta. Trzymam kciuki za inwestycje.

a do prawdy wyżej. NIE OBRAŻAJ LUDZI !!!

to naprawdę nie przystoi

zauważcie @ 12:30, 30.12.2017

IP: 79.191...61

post niżej dotyczy podobnego tematu i to kilku dróg

gdzie jest hejt?????

w Rzekuniu!!!!!!!!!!!!!!!

co za naród.... choć nie

to zapewne kilka osób hejtujących.

a mieszkańcom tych rozkopanych ulic trzeba koniecznie pomóc w naprawie
i na pewno zostanie to zrobione

życzenia @ 12:43, 30.12.2017

IP: 188.146...138

Życzę Panu Wójtowi aby już na początku Nowego Roku uświadomił sobie że zło które siał w gminie wróciło do niego ze zdwojoną siłą. Aby dotarło do niego że ludzie nie są bezmyślnymi istotami które można niszczyć i poniżać, że wykorzystywanie przełożenia by deptać po czyjejś godności jest poniżej wszelkich norm etycznych i moralnych.By szybko zrozumiał, że
nic nie zostaje w czterech ścianach. Wszyscy wiedzą jak traktowani są dyrektorzy czy pracownicy Urzędu Gminy. Jak ich wójt łaja w obecności tej swojej .....że się nie wyrażę, bo słów brak na ten półintelekt i tego pana co tu na skargi odpowiada za wójta. Mimo że się zastrasza tych ludzi oni nie milczą. Mówią co wójt wyprawia.
Życzę żeby to wszystko, czym
"obdarowuje" innych wójt i te jego...wróciło do nich szybko i uświadomiło że za stołek nie warto robić z siebie ...
Życzę podległym by nie dali po sobie " jeździć". Są sądy, prawnicy...
Mieszkańcom życzę by wyciągali mądre wnioski i uczyli się na błędach innych. Bo najważniejsze to być człowiekiem. Stanowiska są tylko przejściowe. Człowieczeństwo po pierwsze, by nie wrócić z powrotem na drzewa. Pozdrawiam.

do prawdy są trzy @ 13:29, 30.12.2017

IP: 188.146...195

Masz rację, prawdy są trzy, więc może ja tę trzecią, opartą na faktach, jako że lać wody nie lubię.
W 2012 roku elektrownia przelała na konto gminy Rzekuń kwotę w wysokości 23 392 652.11. Obecny Wójt dysponował więc budżetem o jakim niejedno duże miasto mogło tylko śnić. Czy taki budżet został właściwie zrealizowany? W moim przekonaniu nie przełożył się na podniesienie jakości życia mieszkańców. Widzę kawałki nowych asfaltów których jakość pozostawia wiele do życzenia. Widzę niszczenie niedawno zrobionych asfaltów czyli brak zdrowego rozsądku w planowaniu inwestycji i ich odpowiedniego wykonania by służyły na lata. Słyszę o okropnej atmosferze w gminie i placówkach oświatowych, o sprawach sądowych przegrywanych przez wójta a na pewno kosztownych. Notorycznie czytam skargi na Wójta poparte faktami w postaci choćby zdjęć. Widzę brak właściwej współpracy z radnymi i mieszkańcami. Docierają do mnie informacje o nieuczciwych i ustawianych konkursach, o wsadzaniu swoich ludzi do szkół, przedszkoli, opieki, urzędu....by donosiły jak za komuny....
Pamiętam czasy blokowania inwestycji poprzednikowi, by obecny mógł przejąć władzę w gminie. A pieniądze były w budżecie, rosły i momencie objęcia władzy przez obecnego, budżet przekraczał 50 mln zł. Trudno, żeby nic nie robić z taką ilością pieniędzy. Ja znam taką prawdę, dlatego żadna inna prawda mi w głowie nie namiesza.
Widzę wyjście godne: dymisja wójta natychmiastowa by szkód więcej nie robił.

jaken @ 14:09, 30.12.2017

IP: 83.28...60

kupta se terenowki albo ciagnikem jezdij jak za komuny

nie jeden @ 15:20, 30.12.2017

IP: 79.191...61

nie jeden by chciał żeby jego g... mogło w rurę leciec
no ale rure trza zakopać więc i rozkopać drogę bo inaczej sie nie da

a na gliniastym terenie robi się bajorko jak deszcz pada
po czasie gorszym zapewne sie asfaltu doczekata więc spokojnie bo to dla waszego dobra

Nie hejtujta wójta bo to nic nie da

ludzie i tak go wybiorą bo jak by inaczej
Radni co tu piuszecie zastanówcie sie nad sobą

poprzedni też był nie dobry.
Ten jako jedyny ma doświadczenie wiedzę i umiejętności żeby poprowadzić tę gminę ale mu znowu przeszkadzacie.

Wniosek jeden!! Wymienić radnych co po 15 lat siedzą !

miki @ 15:27, 30.12.2017

IP: 46.169...129

taki mamy klimat ha ha ha laughing laughing laughing sad

kul @ 15:29, 30.12.2017

IP: 46.169...129

nie jeden popieram

Uważam @ 16:23, 30.12.2017

IP: 94.254...163

Też uważam że to wina klubu radnych. Radnych trzeba wymienić. To co niektórzy z nich wypowiada to o pomstę do nieba woła.

Utrudniają pracę wojtowi nie mając ani pojęcia ani stosownego wykształcenia.
Na stronie gminy jest info jak nie pozwolili zdobyć kaski na kulturę

Zachowują się jak totalna opozycja i zapewne tak skończą.

Obecny @ 16:27, 30.12.2017

IP: 37.248...123

Jak taki dobry ten Stach to niech tam u siebie w Olszewo-Borki zostanie wójtem .Zniknie problem z podtopieniami,drogi wszystkie wyasfaltuje.Jedna kadencję był tam nawet radnym.Ale ludzie się poznali i szybko pogonili.My też już temu panu dziękujemy.Wracaj za most Stach!

Xxx @ 16:38, 30.12.2017

IP: 31.0...204

Każdy który by zastał te miliony byłby nie gorszym ,a nawet lepszym gospodarzem.Na dzień dobry 10 milionów,później 23 miliony.A to jeszcze nie wszystko.Kolejne miliony za budynek na Turskiego,na drogę co Elektrownia w połowie sfinansowała.Razem uzbierało ok.40 milionów zł .Tyle Elektrownia do budżetu gminy wpłaciła.

do niejeden @ 16:47, 30.12.2017

IP: 188.146...126

Nie widzę tu żadnego hejtu, czytam merytoryczną krytykę opartą na faktach.
Podpisujesz się " nie jeden". Wydaje Ci się że jeszcze nie jesteś sam?
Masz problem bo zawdzięczasz stołek wójtowi i w życiu nie poradzisz sobie gdy go zabiorą?
Wmawiasz sobie że wójt wygra? Każesz wymieniać radnych? Po co?
Działają dla dobra mieszkańców, a Ty pilnujesz tylko swojego stołka.
Ze strachu widzisz siebie podwójnie. Nie martw się, może wójt coś dla ciebie znajdzie, chociaż gdy już przestaniesz być potrzebny raczej kopnie Cię w zad. Mamy już tego przykłady. Daruj więc sobie takie komentarze bo kijem Wisły nie zawrócisz a za chwilę będziesz żałował że bronisz człowieka który nie ma dla ciebie krzty szacunku.

do uważam @ 17:08, 30.12.2017

IP: 188.146...126

A Ty jesteś wójt więc nie uważasz tylko jesteś przekonany o słuszności swej racji. Każesz zaglądać na gminnego Facebooka którego sam piszesz. Przedstawiasz swoją prawdę czyli tę " gó.wno" prawdę. Radnych nie każesz popierać bo domu kultury nie chcą. Rozumiem że szukasz przybytku by gdzieś ulokować te swoje koleżanki ale czy one na pewno do domu kultury się nadają? Będą Twojej kultury nauczać? Strach pomyśleć.
Piszesz że radni niewykształceni. A czy tobie wykształcenie czegoś dodaje? Animuszu chyba tylko. Nie ważne papiery, ale umiejętności. Trzeba dać ludziom szanse rozwoju a nie tłamsić żeby nie daj Bóg mądrzejsi nie byli. I kryteria doboru ludzi masz złe. Posłuszeństwo i oddanie - to priorytety w Twoim mniemaniu. Niestety, graniczą z głupotą. Stąd nie masz na kogo liczyć. Źle rządzisz ale nie ma ci komu błędów wytknąć ze strachu.
Takie sobie gniazdko stworzyłeś. Ptaszki w klatce pozamykałeś, siedzą i cieszą się z każdego ziarenka. A Ty dzielisz.
Kto te klatki w listopadzie posprząta? Ptactwo przegonimy ale trzeba będzie wszystkie jaja potłuc co by się żaden struś więcej nie wykluł.

DO ???? @ 17:27, 30.12.2017

IP: 176.109...219

A co to jest to ,,wójtowe czupiradło " Jeśli dobrze mniemam to chyba nie ono pisze na wójtowym facebooku, bo skoro ono nie myśli ,to tym bardziej nie pisze, no chyba że przepisuje. To może potrafi. A jeśli chodzi o chodnik i nos czupiradła, to chyba w chodniku są koleiny. Na jej miejscu to trzeba wór na głowę czarny wkładać , żeby oczami nie świecić i ,żeby nikt nie napluł w tę g ębę fałszywą i wredną. Taka tępa , a zła i wredoty uczy się pilnie i nad wyraz szybko.

propozycja @ 17:37, 30.12.2017

IP: 188.146...151

Jak to bajoro w Dzbaninie to niech ten z Urzędu Miasta się może jakoś wykaże. Czas ma skoro na sesje przychodzi i nie musi ratusza pilnować, więc zamiast radnym i wójtowi d...y obrabiać po pokojach UG to lepiej bajoro zasypać. Pożytku więcej będzie dla ludzi.

do do???? @ 17:52, 30.12.2017

IP: 188.146...144

To nie o podnóżku mowa, ta by zdania nie skleciła wyjątkowo nieporadne językowo stworzenie toteż milczy a jak na sesji coś próbuje tłumaczyć to jak dziecko z pierwszej klasy które się zmusza do wypowiedzi gdy język nie potrafi myśli ubrać w zdanie.
Chodzi o gminną geslerową co nie w garach a między wójtem a radą miesza. Po sesji w gabinecie wójta montuje tekst czyli tak kraje jak jej włodarz tekst podaje. A potem zamieszcza te wypociny na str UG.

Bogna @ 19:01, 30.12.2017

IP: 94.254...206

Bogna i tak jest najlepsza nawet zdania sklecić nie umie. Razem ze strusiem po wsi lata. Teraz za kije się wzięła. Może to i lepiej bo nic więcej sobą nie reprezentuje.

A ten struś pedziwiatr lata biedak po wsi - zaraz wybory to pewnie mama znowu pączków napiecze. Tylko chyba teraz to już nie pomoże.

Robert @ 20:08, 30.12.2017

IP: 188.146...210

Czy to prawda że na ostatniej sesji wójt znienacka chciał podnieść śmieci o 40%?

Mmb @ 22:27, 30.12.2017

IP: 31.0...204

Czy ta pani to nie Em.Bl.,taka mała żmija.

Pierzchal @ 22:34, 30.12.2017

IP: 37.248...168

Do Ip 231.206 Wolę strusia niż kapusia. Jeszcze coś...

Ja @ 22:36, 30.12.2017

IP: 37.248...138

Tak ,ona myśli że taka cwana ,że i panu świeczkę i drugiemu ogarek.Ale już wszyscy wiedzą że to żmija, że wszystko donosi Stachowi.Wstyd Kazikowi przynosi.

głos z Drwęczy @ 23:12, 30.12.2017

IP: 188.146...240

Wieść gminna niesie że wójtowa nowa p.o. dyrektor Drwęczy jeszcze dobrze skrzydeł nie rozpostarła a już cięgi zbiera. Wigilię specjalnie dla wójta zorganizowała to nikt nie przyszedł, sam wójt też nie, nawet ksiądz z opłatkiem nie dojechał.
Przewodniczącej Rady Rodziców też się zdjąć nie udało. Sołtysowa się wstydu najadła. Ona też z wójta poręki usiłuje pracować w szkole jak stan pozwala. Dziwi się Pani Dyrektor, że jej nikt nie lubi. Wsadził ją wójt za zgodą Jastrzębskiego i się dziwi że nie ma szacunku ani wśród nauczycieli, ani rodziców a nawet uczniów którzy jej zwyczajnie nie lubią. Jest miernym nauczycielem. Wniosek? Każdy kolejny wybór wójta to nowy gwóźdź do przysłowiowej trumny. Od kompetentnej sekretarz począwszy, na dyrektor Pieczyńskiej skończywszy. To dzięki takim
"trafnym" wyborom wójt stracił wiarygodność. Opinia otaczających go ludzi wpływa na jego wizerunek.
Wszyscy lgną w tym samym błocie. Sami się za chwilę utopią, nawet nie trzeba pomagać.

Kuba @ 10:56, 31.12.2017

IP: 37.47...65

Jak czytam te komentarze "Rzekunian" to na miejscu mieszkańców Dzbenina szybko bym wnioskował o przyłączenie do Miasta Ostrołęka wassat

Mm @ 12:48, 31.12.2017

IP: 37.248...138

Już kroki w tym kierunku czyni jeden z dyrektorów urzędu miasta.Widywany jest ostatnio na sesjach Rady Gminy.A jest mieszkańcem Dzbenina,więc pewnie ktoś go deleguje by badał grunt.

do wyżej @ 14:20, 31.12.2017

IP: 188.146...200

Deleguje go kumpel w mundurze. Wmówił mu, że ma szanse. Uwierzył.

Xxpower @ 17:08, 31.12.2017

IP: 94.254...214

Mamy nadzieję że władza PiS w końcu weźmie się w przyszłym roku za włodarzy wójtów i innych którzy olewają mieszkańców i odpowiedzą za swoje czyny. Jak to w polskim kraju wiadomo prawo też działa wstecz więc nikt nie jest bez odpowiedzialności. Gdyby sprawa dotyczyła Olszewo borek to myślę że wyglądało by to zupełnie inaczej...

wróż @ 18:31, 31.12.2017

IP: 178.42...155

a ja przepowiednie noworoczna Wam wieszczę, że po tym co wójt zmienił w tej naszej gminie to oczywistym jest, że wygra wybory w przyszłym roku zwłaszcza, że kandydata żadnego poważnego nie widać i nie będzie.

Jakieś marionetki z mlekiem pod nosem bez doświadczenia a i o wykształceniu trudno mówić bo co to dziś są studia płatne na wydziale prawa? no nic to!

Kartki w skrzynkach. Tragedia! Jak można mieć ludzi za takich głupich. Porady prawne! Kto to robi?

Prawnik? a jakąż to ma aplikację zrobioną? Żadną!
wiec amatorszczyzna w najczystszej postaci. Cynizm!!! Wykorzystać ludzi dla swojej kampanii w tak okropny sposób!

ten o którym tu piszecie z Dzbenina to niestety racja że marionetka pana w mundurze.
ale szanse też żadne.

WIĘC PRZEPOWIEDNIA PROSTA WÓJT BEDZIE WÓJTEM!

I NA DODATEK JEST TOO POZYTYWNE DLA GMINY BO TYLKO ON MA POMYSŁ NA TĘ GMINĘ.

DOTYCHCZASOWE DZIAŁANIA TO POTWIERDZIŁY. CHOĆ NIE WSZYSTKO NA RAZ.

do wróż @ 19:43, 31.12.2017

IP: 188.146...118

ale z ciebie sierota i tępak. Chyba ci wójt prace interwencyjne obiecywał że tak odstajesz. Przyjdz pajacu na sesję a prawdy się dowiesz

Ja im @ 20:32, 31.12.2017

IP: 37.248...138

Do wróż.Tak ten wójt to ma wizję, już z tej jego wizji miasto najlepsze tereny zabrało.Bo on ma wizję być spoleglym wobec miasta.Wlazi w tyłek Prezydentowi,bo się asekuruje że jak go pogonią to jakiś stolek dostanie.Cena nie ważna ,bo nie jego bo on tu nie mieszka.Ale już wybija jego ostatnia godzina w tej gminie.Za most!

do wyżej @ 20:35, 31.12.2017

IP: 178.42...91

Mówisz tępaka? a Ty kto?? Twoja pogarda dla tych co myśla inaczej charakterystyczna ludziom bez horyzontów, frustratom

Mowisz na sesji? Podobno radny z Borawego i Dzbenina przejęli władzę a reszta jak gęsi podnosi ręce na ich znak szkodząc swoim miejscowościom.

Podobno tam można zobaczyć pogardę brak kultury ze strony przewodniczącego i klubu. Jeśłi wydaje ci sie że sie to komuś podoba to się mylisz , ale zapewne w swojej pogardzie dla wszystkich nie jestes w stanie tego zauważyć.

Wójt. Co by nie powiedzieć przez wiele lat dał sie poznać jako porządny dyrektor w szkołach a później jako świetny organizator dopóki mu nie zaczęłiście przeszkadzać

Jestem pewny że zdziwicie sie znowu po wyborach.

Podobnie jak po poprzednich

Ide na sylwka pa:)

Dosiego Roku!
Tylko nie płaczcie po wyborach bo i tak obecny będzie wójtem:)

OBY Rada sie zmieniła na tyle co tych starych sie pozbędzie.

Xx @ 20:51, 31.12.2017

IP: 37.248...138

Władze w gminie zawsze sprawuje Rada,tz.uchwala budżet.Wojt ma wkonywac co Rada uchwali.Rada kontroluje wójta to wynika z ustawy o samorządzie.A Stach myśli że dostał władze absolutną.Za most

do wróż @ 20:57, 31.12.2017

IP: 188.146...200

Niestety, jesteś w błędzie, proroctwo jest jedno: ZMIANA!!!!

BEDZIE ZMIANA WIĘC BIERZ SZAMPANA I PIJ ZA SWEGO PANA
SYLWESTER MIJA
ZA ROK WYBIJE OSTATNIA GADZINA!!!

o wróż @ 21:05, 31.12.2017

IP: 188.146...88

Stasiu, odejdź od komputera. Rozumiem, że nie masz z kim wznosić toastów noworocznych.
Nie martw się, za rok o tej porze Twoje miejsce zajmie młody i mądry człowiek. Ty odpoczniesz bo nie potrafisz współpracowaćz ludźmi. Straciłeś radnych, sołtysów na własne życzenie. Nie masz przyjaciół bo nie wiesz co to przyjaźń. Przykro, że nie doceniłeś ludzi którym zawdzięczasz stołek. Dziś jesteś sam. Wypijemy za Twóje zdrowie.

do wróż @ 21:35, 31.12.2017

IP: 188.146...112

Ten "porządny dyrektor" jak nazywasz wójta wprowadził taką atmosferę w naszej gminie że nawet na Wigiliach nikt nie chciał się z nim opłatkiem dzielić.

Radni zagwarantowali mu stanowisko i woda sodowa uderzyła mu do głowy. Zapomniał że radny Borawego, Suska, Laskowca zagwarantowali mu zwycięstwo.

Niestety, mimo desperacji i zapalczywej walki o władzę wójt bez radnych nie ma żadnych szans na kolejną kadencję.

Karty rozdaje rada i to ona wprowadza swojego wójta. Utrata rady to utrata stanowiska. Wójt się z tym liczy i szuka innej posady.

Oczywistym jest że utrata rady i sołtysów znacząco wpłynęła na szanse wyborcze wójta. Zmalały do zera i gromadka desperatów którzy liczą na zachowanie posad nie zmieni takiego stanu rzeczy. Rada zapewniła mu dwie kadencje rządów, rada zakończy rządy. Taka kolej rzeczy.

To ostatni smutny rok dla pracowników podległych wójtowi
Za rok o tej porze będą świętować nie tylko Nowy Rok, ale Nowe wladze i początek demokratycznych rządów. Tego życzę wszystkim, którzy potrafią myśleć nie przez pryzmat własnych korzyści. Którym zależy na rozwoju gminy w przyjaznej atmosferze. Pozdrawiam klub i pana Przewodniczącego.

życzenia noworoczne @ 22:09, 31.12.2017

IP: 188.146...25

Radnym Klubu i Panu Przewodniczącemu życzymy realizacji planów w 2018 r.
Jesteśmy z Wami. Wierzymy w Was i wspieramy gorąco!!!! Wznosimy toasty za Wasze zdrowie!!!! Dbajcie o nas i dobro tej gminy jak dotychczas!!! Liczymy że zaprowadzicie Nowy porządek. Skończą się prześladowania i donosicielstwo. Skończy się chamstwo i arogancja!!!
Panie Przewodniczący, jest Pan Wielki!!!! Doceniamy wszystko!!!
Panie Bartku!!!! Pijemy Pana zdrowie!!! Lelis będzie musiał na Pana oddać!!!

fanka-mieszkanka @ 22:48, 31.12.2017

IP: 188.146...140

Również przyłączam się do życzeń.
Życzę Wam Chłopaki zdrówka i wszelkiej pomyślności. Edku, Tobie również wszystkiego co najlepsze, gratulujemy przysłowiowych "jaj" i kręgosłupa. Jesteś NASZ!!!
Bartku, trzymaj się, jesteś wspaniałym człowiekiem, wartościowym i niezwykle zaangażowanym w życie Rzekunia. Za rok mieszkańcy gminy będą wspólnie obchodzić Sylwestra bo tak być powinno. Najwyższy czas zacząć łączyć!

EWELINA @ 23:25, 31.12.2017

IP: 188.146...90

Bartuś - trzymaj się cieplutko!
Masz wsparcie w radzie i w mieszkańcach.
Edku - jesteś the best! Jesteśmy wdzięczni, że własnym kosztem udowodniłeś, że masz charakter.
Zbyszku 1 i 2 - uwielbiamy Was za to, że jesteście po dobrej stronie mocy!
Rafałku - zdrówka i szczęścia za mądre decyzje.
Antku, Stasiu - jesteście cudowni!
Zdzisiu - dziękujemy że nie dałeś się zastraszyć!
Bronku - dziękujemy za lojalność,
Piotruś -za wiedzę, doświadczenie, za zaangażowanie , za to, że z nami jesteś.

Trzymajcie się cieplutko w tym Nowym Roku.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter