sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Biuro Rachunkowe - Jednolity Plik Kontrolny

Licencjonowane Biuro Rachunkowe KW Katarzyna Wasińska z długoletnim doświadczeniem oferuje kompleksową usługę przygotowywania i przesyłania w obowiązujących terminach Jednolitych Plików Kontrolnych do Ministerstwa Finansów. Zaufaj doświadczonej firmie.

Z dniem 1 stycznia 2018 roku Minister Finansów nałożył na mikroprzedsiębiorców obowiązek przekazywania ewidencji VAT w postaci Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Jednolity plik kontrolny to zestaw informacji o operacjach gospodarczych przedsiębiorcy za dany okres. Przesyła się go wyłącznie w wersji elektronicznej. Dane są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa. JPK posiada określony układ i format (xml), który ułatwia jego przetwarzanie.

Biuro Rachunkowe KW Katarzyna Wasińska posiada odpowiednie przygotowanie oraz możliwości sprzętowe. Zajmuje się w Państwa imieniu wyjaśnianiem z właściwym urzędem skarbowym niezgodności powstałych w przesłanych plikach JPK, a w szczególności:
- rozbieżnościami, co do kwot transakcji wykazanych przez kontrahentów w plikach JPK,
- przypadkami uwzględnienia w plikach JPK_VAT zakupu faktur wystawionych przez podmioty, które nie posiadają statusu czynnego podatnika w podatku od towarów i usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Biuro Rachunkowe KW Katarzyna Wasińska
tel. 690-845-845
Ostrołęka, ul. Kilińskiego 42
e-mail: [email]biuro@kwksiegowosc.pl[/email]
www.KWksiegowosc.pl

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1515 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11.01.2018, 10:24r. Drukuj
Powrót