niedziela, 9 grudnia 2018 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Renault

Aktualności

Czy jesteście gotowi na ferie?

Ferie to nie tylko wolne od szkoły. To poszukiwanie nowych form spędzania wolnego czasu, zarówno przez młodzież jak i przez najmłodszych. Nie warto spędzić tego czasu w domu przed komputerem, warto rozerwać się ze znajomymi poznając "Łubudu" Bowling & Good Time i jego możliwości.

A wszystko to w specjalnych cenach, o które powstały z myślą o Was.

"Łubudu" Bowling & Good Time to uniwersalne centrum rozrywki dla dużych i małych. To właśnie tu rodzice razem i wspólnie z dziećmi spędzą czas i poczują się tak rodzinnie.

Kręgle to rekreacyjny sport, który rozrusza nie tylko ciało ale i zadba o rozwój ducha rywalizacji. Nie ważne czy studiujesz, uczysz się czy dopiero pójdziesz do szkoły, zawsze jest czas by zacząć grać i poznać "Łubudu" Bowling & Good Time. A oferta nie kończy się na kręglach. Lokal ma wiele gorących przekąsek, szeroki bufet, organizuje urodziny dla najmłodszych i dorosłych, czy imprezy firmowe, jak również jest twórcą comiesięcznych turniejów w kręgle.

W czasie zimowych ferii (czyli od poniedziałku 15 stycznia) "Łubudu" oferuje specjalną cenę na grę w kręgle. Możesz rozpocząć przygodę z tą grą lub doskonalić umiejętności w promocyjnych godzinach. Wystarczy, że jesteś studentem, uczniem lub rodzicem chcącym nauczyć gry swoje małe dzieci a wszyscy w godzinach 10.00-18.00 w dni powszednie zagrają w cenie 29 zł za godzinę gry. Przypominamy, że dwa tory są specjalnie przystosowane dla początkujących i dzieci, posiadają ruchome bandy, które nie zniechęcą początkujących do gry, warto o tym wspomnieć składając rezerwację.

Weekendy pozostają atrakcyjne pod względem zarówno oferty jak i ceny. W soboty do godziny 16.00 zagracie już za 49 zł. Niedziela to zabawy z animatorem który znajdzie moc zabaw dla najmłodszych i doskonała cena na grę czyli 59 zł od 10.00 do 23.00.

Oczywiście wszystkie informacje o zasadach promocji czy rezerwacjach otrzymacie dzwoniąc pod numer 797-454-400 lub zaglądając na profil na Facebooku.

Jak widać "Łubudu" Bowling & Good Time jest gotowe na ferie, teraz Twój ruch... .

Łubudu Bowling & Good Time Twoje ulubione miejsce.

Zapraszamy,

"Łubudu" Bowling & Good Time
Ostrołęka, ul. Prądzyńskiego 6
Dach hali targowej "Feniks", wejście od ul. Inwalidów Wojennych lub z parkingu na dachu.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2147 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11.01.2018, 13:49r. Drukuj
Powrót