niedziela, 9 grudnia 2018 r., imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy

Renault

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w PM nr 5 (zdjęcia, wideo)

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego malucha. Dlatego na ich cześć, co roku przygotowywane są specjalne przedstawiania w przedszkolach i szkołach. Na jedno z nich zaprosiło nas Przedszkole Miejskie nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce.

Licznie przybyli babcie i dziadkowie z ogromną radością i wzruszeniem przysłuchiwali się prezentacjom artystycznym w wykonaniu dzieci. Przedszkolaki wystawiły jasełka bożonarodzeniowe, którym towarzyszył śpiew kolęd w ich wykonaniu. Były też tańce i piosenki nawiązujące tematycznie do Dnia Babci i Dziadka, a wszystko to w pięknie udekorowanej sali. Na przebiegiem całego wydarzenia czuwały wychowawczynie.

Reklama Występ maluchów został nagrodzony gromkimi brawami przez zgromadzona publiczność. Babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, nie kryjąc radości, wzruszenia, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wielki szacunek do wykonanej przez nich pracy.

Nie zabrakło również upominków dla wyjątkowych gości. Na zakończenie wszyscy częstowali się przygotowanymi specjalnie na tę imprezę smakołykami.

Wydarzenie odbyło się w czwartek 11 stycznia.

Zobacz zdjęcia:
Dzień Babci i Dziadka w PM nr 5

Wyświetleń: 922 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.01.2018, 09:25r. Drukuj
Powrót