piątek, 19 stycznia 2018 r., imieniny Henryka, Mariusza, Erwina

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w PM nr 5 (zdjęcia, wideo)

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego malucha. Dlatego na ich cześć, co roku przygotowywane są specjalne przedstawiania w przedszkolach i szkołach. Na jedno z nich zaprosiło nas Przedszkole Miejskie nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce.

Licznie przybyli babcie i dziadkowie z ogromną radością i wzruszeniem przysłuchiwali się prezentacjom artystycznym w wykonaniu dzieci. Przedszkolaki wystawiły jasełka bożonarodzeniowe, którym towarzyszył śpiew kolęd w ich wykonaniu. Były też tańce i piosenki nawiązujące tematycznie do Dnia Babci i Dziadka, a wszystko to w pięknie udekorowanej sali. Na przebiegiem całego wydarzenia czuwały wychowawczynie.

ReklamaWystęp maluchów został nagrodzony gromkimi brawami przez zgromadzona publiczność. Babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, nie kryjąc radości, wzruszenia, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wielki szacunek do wykonanej przez nich pracy.

Nie zabrakło również upominków dla wyjątkowych gości. Na zakończenie wszyscy częstowali się przygotowanymi specjalnie na tę imprezę smakołykami.

Wydarzenie odbyło się w czwartek 11 stycznia.

Zobacz zdjęcia:
Dzień Babci i Dziadka w PM nr 5

Odsłon: 738 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:25, 12.01.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Bowling
Haliszka
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Spaja
Ynet.pl