sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Wieczór Noworoczny w Arce z poezją, muzyką i wspomnieniami (zdjecia, wideo)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprosiła przyjaciół i mieszkańców miasta na Wieczór Noworoczny w Arce. Tradycyjnie podsumowano roczna pracę, a spotkanie uświetnił występ muzyczny Piotra Grzyba, któremu towarzyszyła Olga Kiersnowska.

Licznie zgromadzonych gości powitała Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki.

Reklama Wieczorowi w Arce towarzyszyła wystawa prac z drewna Mirosława Michałowskiego. Tradycyjnie już biblioteka umożliwia ostrołęczanom prezentację swoich pasji i talentów artystycznych. Autor przekazał na rzecz placówki jedną ze swoich prac - kurpiowską wycinankę w drewnie.

W programie nie zabrakło rocznego podsumowania pracy biblioteki, którą zaprezentowano za pomocą prezentacji multimedialnej pt. "Minął rok, rok 2017". Wydarzenia literacko-biblioteczne omówiła Sabina Malinowska.

Wydarzeniu towarzyszyła także poezja oraz wspomnienia z dawnych lat, które prezentowały m.in. Maria Pawłowska i Maria Dłuska. Muzycznie wieczór uświetnił Piotr Grzyb, któremu na skrzypcach akompaniowała Olga Kiersnowska. Spotkanie zakończyła wspólna herbata w przyjacielskim gronie.

Wydarzenie odbyło się w czwartek 11 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce przy ul. Głowackiego 42.

Zobacz zdjęcia:
Wieczór Noworoczny w Arce

Wyświetleń: 990 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.01.2018, 10:00r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Kurpia
Hydraulika
NestBank