niedziela, 18 kwietnia 2021 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostatnie dni naboru wniosków z zakresu kultury, sztuki oraz sportu

Tylko do wtorku 16 stycznia br. osoby działające w organizacjach pozarządowych mogą składać wnioski na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, sztuki oraz sportu ️w 2018 r. Oferty należy składać osobiście w urzędzie miasta lub drogą elektroniczną.

Jak informuje ostrołęcki ratusz, oferty należy obligatoryjnie:

Reklama 1. Wypełnić i złożyć w formie elektronicznej za pomocą platformy internetowej "Witkac" w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 stycznia 2018 r. do godz. 16.00.
2. Wygenerowane w systemie, wydrukowane i podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowania oferenta potwierdzenie złożenia oferty, należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty w Urzędzie Miasta Ostrołęki, 07-410 Ostrołęka, Pl. Gen. J. Bema 1 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 stycznia 2018 r. do godz. 16.00.

- Ten rok to czas wspólnego świętowania stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcemy, by był wyjątkowy pod względem zorganizowanych wydarzeń, wydanych publikacji czy sportowych aktywności. Liczymy, że wspólnie uda nam się przybliżyć ostrołęczanom piękną historię naszego kraju i tradycje wolnościowe - czytamy na stronie urzędu.

Więcej informacji oraz rodzaj zadań i środków finansowych na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.
Wyświetleń: 605 komentarze: -
13.01.2018, 06:29r. Drukuj
Powrót