czwartek, 21 lutego 2019 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

Specjalnie na Dzień Kobiet: spektakl "Nikt nie jest doskonały" (wideo)

Fot. archiwum organizatoraW Ostrołęckim Centrum Kultury zostanie wystawiony kolejny spektakl. Tym razem będzie to komedia, która triumfowała na deskach wielu teatrów z całego świata, czyli "Nikt nie jest doskonały". Przedstawienie to zabawna i wzruszająca historia o miłości.

Leon, to główny bohater, u którego w życiu nikt i nic nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami.

Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent, niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.

Reklama Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa - powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę. Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest. Szansa uzyskania nagrody może legnąć w gruzach, chyba że wyjścia nie ma. Leon musi przebrać się za kobietę.

- Czwórka znanych aktorów w doskonały sposób rozbawia publiczność, ciągłe przebieranki, śmieszne zwroty akcji, no i oczywiście intryga, którą wymyślił Leonard, to wszystko składa się na bardzo dobry spektakl komediowy - zapewniają organizatorzy.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.

Obsada:
Marta Chodorowska/Magdalena Waligórska,
Wojciech Błach/Jacek Rozenek,
Michalina Sosna/Marta Chodorowska,
Zdzisław Wardejn/Wojciech Duriasz.

Autor - Simon Williams, reżyseria - Piotr Dąbrowski.

Reklama Bilety do nabycia:
- Kawiarnia kina w OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23, w godz. 15.30-20.00,
- Biuro Ogłoszeń "Tygodnika Ostrołęckiego", ul. Gorbatowa 2a, nr tel. (29) 765-02-25,
- rezerwacja grupowa, tel. 502-661-402, www.kupbilecik.pl .

Przedstawienie odbędzie się w poniedziałek 5 marca o godz. 20.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury, ul. Inwalidów Wojennych 23. Czas trwania spektaklu - 120 minut (przy dużym zainteresowaniu zostanie zorganizowany dodatkowy seans o godz. 17.00).Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3655 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 17.01.2018, 09:42r. Drukuj
Powrót