wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pożyczka gotówkowa - szybka pomoc finansowa

Szukasz zadłużenia, które zagwarantuje szybki dostęp do pieniędzy? To coraz częstszy warunek stawiany przez pożyczkobiorców na pierwszym miejscu. Dlatego zarówno parabanki jak i banki starają się zapewniać swoim klientom szybką wypłatę gotówki.

Rzeczywiście, dzięki temu, nawet decydując się na pożyczkę gotówkową w banku możliwe jest skorzystanie z pieniędzy nawet w tym samym dniu w którym zostanie podpisana umowa.

Reklama Warto jednak zastanowić się nad tym czego oczekujesz od umowy i wybrania oferty, która pozwoli podreperować finanse, jednocześnie nie obciążając zbyt wysokimi opłatami miesięcznymi. Tym sposobem uzyskasz łatwy dostęp do gotówki, unikając ryzyka pętli zadłużeń spowodowanych niedostosowanymi do twoich możliwości ratami.

Pożyczka w banku czy parabanku?
Pożyczki gotówkowe dostępne są zarówno w bankach jak i firmach pożyczkowych. To od Ciebie zależy z której oferty skorzystasz i która z nich będzie korzystniejsza względem Twoich potrze oraz finansowych możliwości. Choć oferty mogą wydawać się zbliżone, jest to tylko pozorne, usługi różnią się znacząco, o czym możesz się przekonać poznając ich najważniejsze cechy. Sprawdź, które warunki sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku i wybierz, które zobowiązanie zainteresuje Cię na tyle, by podpisać umowę.

Reklama 1. Pożyczka gotówkowa w parabanku
Wyróżnia się szybkim dostępem do gotówki, ponieważ firmy pożyczkowe wypłacają pieniądze tuż po podpisaniu umowy przez Klienta. Umowa pożyczkowa w parabanku jest dokumentem cywilnoprawnym i nie podlega Prawu Bankowemu. Pożyczkę można otrzymać bez konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Maksymalna kwota pożyczki sięga do kilku tysięcy złotych. Spłata zadłużenia rozłożona jest na tygodniowe lub miesięczne raty i nie przekracza kilku miesięcy. Parabank często nalicza dodatkowe opłaty, wynikające z obsługi klienta.

2. Pożyczka gotówkowa w banku
Pożyczka udzielana tradycyjnie w banku wymaga oświadczenia o stałym dochodzie i jego wysokości. Zadłużenie na dowolny cel posiada uproszczone formalności dzięki czemu pieniądze można otrzymać w ciągu jednego dnia. Maksymalna kwota pożyczki zależy od zdolności kredytowej usługobiorcy ale może sięgać nawet 200 000,00 złotych. Pożyczkę można spłacać w ratach równych lub malejących, są one miesięczne, a maksymalny okres spłaty to nawet 10 lat. Atutem ofert bankowych jest niski koszt całkowity, jawność wszystkich opłat oraz dodatkowe warunki ułatwiające spłatę zadłużenia w trakcie trwania umowy. Klient może odroczyć spłatę pożyczki, a w wielu przypadkach skorzystać z wakacji kredytowych.

Reklama Zanim podpiszesz umowę
Niezależnie od tego, które produkty finansowe są dla Ciebie atrakcyjniejsze, warto poświęcić czas na bliższe poznanie ich warunków, porównanie oprocentowania, całkowitego kosztu spłaty oraz wymagań, jakie stawiane są w trakcie ubiegania się o pożyczkę gotówkową.

Jeżeli nie chcesz poświęcać na to wielu godzin i nie masz czasu, by samodzielnie szukać informacji o wszystkich zobowiązaniach być może zainteresuje Cię możliwość skorzystania z rankingu pożyczek gotówkowych, który opublikowany jest na stronie 17bankow.com. To darmowy i niezależny ranking, który zawiera wszystkie interesujące informacje o pożyczkach gotówkowych. Ułatwisz sobie wybór zobowiązania i przyspieszysz podpisanie umowy, wysyłając wniosek online. To nie tylko szybkie i proste, ale również bezpieczne, formularze online posiadają dodatkowe zabezpieczenia, nie narażając Twoich danych osobistych.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 640 komentarze: -
18.01.2018, 05:01r. Drukuj
Powrót


Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter