sobota, 23 lutego 2019 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Od dzisiaj nowy punkt na mapie kulturalnej Ostrołęki

Biuro Podróży "Azymut" przedstawia Nowy Autokar Teatromaniaka. Wydarzenie jest organizowane cyklicznie. "Azymut" od 11 lat jest organizatorem imprez turystycznych - od długich i dalekich, po krótkie i bliskie na terenie kraju i całej Europy.

Bardzo często organizowane są wyjazdy do teatrów, głównie dla grup zorganizowanych. Od teraz, każdy będzie miał okazję skorzystać z wyjazdu, wystarczy zapisać się w siedzibie biura lub telefonicznie.

Oferty wyjazdów będą ukazywały się regularnie na portalu Moja Ostrołęka w zakładce "Co? Gdzie? Kiedy?”

Pierwszą propozycją jest wyjazd 10 marca, z okazji Dnia Kobiet na musical pt. "Piloci" w Teatrze Roma w Warszawie. Spektakl określany jest jako triumf polskiego teatru muzycznego, w którym można oglądać produkcje na najwyższym, światowym poziomie.

Dzień Kobiet w teatrze Roma - "Piloci"
"Piloci" - to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci. Nie jest to dokumentalny zapis wydarzeń historycznych, ani próba odtworzenia dziejów polskich któregokolwiek z polskich dywizjonów lotniczych uczestniczących w Bitwie o Anglię w 1940 roku. To fikcyjna fabuła, dla której pewne wydarzenia historyczne były inspiracją – ale jej przebieg, główni bohaterowie i konstrukcja poszczególnych scen są od początku do końca wytworem wyobraźni i inwencji twórczej autora libretta.

Termin: 10 marca 2018, Cena: 145 zł/os.
11.45 - zbiórka uczestników
15.00-17.30 - musical
ok. 20.30 -powrót na miejsce zbiórki

Cena zawiera:
- transport: autokar klasy turystycznej
- bilety wstępu na musical - parter, druga strefa, miejsca w teatrze są przydzielane według kolejności zgłoszeń
- usługi pilota
- opłaty parkingowe
- ubezpieczenie NNW
- podatek VAT

Zapisy do 25 lutego. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Podróży "Azymut"
Ostrołęka, ul. Kilińskiego 39
Zapisy pod numerami telefonów: (29) 760-34-00 lub 781-232-781, 725-455-725.
Odwiedź profil na Facebooku

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2394 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 19.01.2018, 11:57r. Drukuj
Powrót