sobota, 23 lutego 2019 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

Aktualności

Koncert Eleni z grupą "Helenic" już niebawem (wideo)

Dla wszystkich miłośników Eleni i jej muzyki mamy dobrą wiadomość. Artystka kolejny raz wystąpi w Ostrołęce. Po koncercie będzie można spotkać się z artystką, zrobić pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić płytę czy po prostu przez chwilę porozmawiać.

O Eleni
Eleni to jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek. Z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem "Prometheus" w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: "Moja miłość", "Buzuki Disco", "Ty jak niebo". "Ja jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt", "Nic miłości nie pokona" oraz największy przebój "Miłości ślad”" Za większość powyższych pozycji artystka otrzymała "Złote Płyty".

Eleni posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów takie utwory jak: "Do widzenia mój kochany", "Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce i dni", "Na miłość nie ma rady", "Ballado hej", "Miłość jak wino".

Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt "Lata z radiem" za co uhonorowano ją tytułem "Królowej Polskiej Piosenki". W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę "Viktora". Oprócz występów na większych krajowych scenach, ELENI śpiewała wielokrotnie w Paryżu, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla Papieża Jana Pawła II.

Koncert Eleni wraz z grupą "Helenic" będzie niezapomnianym przeżyciem. W programie nowe i najnowsze piosenki, największe przeboje oraz pieśni i piosenki o tematyce religijnej.

Występ odbędzie się w poniedziałek 26 lutego w Ostrołęce o godz. 18.00, w aula WSAP przy ul. Korczaka 73. Bilety do nabycia:

Bilety:
Bilety do nabycia: Biuro Turystyczne "Juventus", ul. B.Głowackiego 24 tel. (29) 764-30-24, (29) 764-35-66,
Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego - Biuro Ogłoszeń, ul. Fieldorfa "Nila", tel. (29) 765-02-25,
Kawiarnia w Ostrołęckim Centrum Kultury, kino "Jantar", ul. Inwalidów Wojennych 23.

Bilety grupowe i informacja tel: 515-400-723
Rezerwacje biletów online e-mail: [email]info@koncertartex.com[/email]
Bilety przez internet: kupbilecik.pl i biletyna.pl

Cena biletów od 65 zł.Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2248 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 29.01.2018, 09:56r. Drukuj
Powrót