wtorek, 21 maja 2019 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Fat-Bike

Aktualności

Fotowalentynki w Galerii Bursztynowej

Podczas walentynkowej imprezy w Galerii Bursztynowej, w pasażu przy sklepach Big Star i RTV Euro AGD, będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bliską osobą: mężem, żoną, chłopakiem i dziewczyną, a także z siostrą i bratem lub z mamą i tatą.

Bo przecież Dzień Zakochanych to święto miłości.

Zdjęcia będą wykonywane przez profesjonalnego fotografa na tle walentynkowej fotościanki i wydawane na miejscu. Dodatkowo chętne pary będą mogły wziąć udział w konkursie na Facebooku. Fani zagłosują na najfajniejszą walentynkową parę. Zwycięzcy otrzymają w nagrodę dwa bony o wartości 200 zł na zakupy w perfumerii Douglas.

Walentynkowe gadżety oraz ramki będą czekały także w fotobudce [tylko 14 lutego]. Galeria Bursztynowa przygotowała również dla fanów na Facebooku fotograficzną niespodziankę w rozmiarze XXL.

Odważne i zwariowane osoby będą mogły wziąć udział w konkursie pt. "Pytanie lub zadanie". Za poprawne odpowiedzi lub wykonanie zadania otrzymacie słodki prezent lub kosmetyki marki Ziaja. Natomiast na najmłodszych będą czekać kreatywne warsztaty wykonywania walentynkowych ozdób.

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Imprezę poprowadzi konferansjer.

Koniecznie odwiedźcie Galerię Bursztynową!

Do skorzystania z atrakcji centrum handlowe zaprasza 11 i 14 lutego w godzinach 12.00-18.00.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1833 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 08.02.2018, 11:35r. Drukuj
Powrót