czwartek, 21 lutego 2019 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

Jeszcze zdążysz z prezentem na walentynki. W "Fotonie" kupisz od ręki

Walentynki tuż tuż. Nie licz na to, że na czas dotrze prezent zamówiony w internecie. Zamiast siedzieć jak na szpilkach przyjdź do "Fotonu" i kup prezent dla bliskiej osoby na miejscu w równie atrakcyjnej cenie. W ofercie wiele praktycznych upominków idealnych na prezent.

W "Fotonie" znajdziesz moc rozmaitych upominków w przystępnych cenach. W ofercie m.in. fotografie na kubkach, koszulkach, walentynkowe ramki na zdjęcia, poduszki serca dla ukochanej osoby i wiele innych drobiazgów.

Fotografie rodzinne utrwalone na różnego rodzaju elementach będą towarzyszyć wam przez wiele lat. W "Fotonie" do dyspozycji klientów jest największy wybór ramek w Ostrołęce. Zdjęcia mogą zostać także utrwalone na koszulkach, parasolkach, poduszkach, filiżankach, maskotkach i wielu innych gadżetach, których duży wybór czeka na klientów. Na kolekcjonerów czekają z kolei albumy na monety i znaczki w bardzo niskich cenach.

- Zapraszam serdecznie do punktu przy ulicy Sikorskiego 3 - mówi właściciel "Fotonu", Stanisław Kaczmarczyk. - Z pewnością szeroka oferta zakładu fotograficznego zaspokoi wszystkich szukających świątecznych upominków. Z roku na rok dużą popularnością cieszą się fotokubki oraz zdjęcia w ramkach.

Zakład fotograficzny "Foton" jest jedynym w Ostrołęce, gdzie można skorzystać z możliwości zachowania swoich wspomnień z dawnych kaset VHS.
- Za pomocą najnowszej technologii przegrywamy kasety VHS na płyty DVD oraz inne nośniki - mówi Stanisław Kaczmarczyk. - W ten sposób klienci mogą zachować nagrania nawet z ubiegłego wieku i po latach oglądać je na nowo w święta z całymi rodzinami. Wspomnienia są wciąż żywe.

W ofercie także najtańsze i szybkie wykonywanie zdjęć do dokumentów oraz wiele pomysłów na prezent: kubki z nadrukami i różnorodne upominki. Zakład fotograficzny "Foton" zachęca również do skorzystania z usług fotograficznych, wideofilmowania oraz oprawy muzycznej podczas imprez okolicznościowych, m.in. wesel, chrzcin i komunii.

Zapraszamy,

Zakład fotograficzny "Foton"
Ostrołęka, ul. Sikorskiego 3
pn.-pt. 9.00-18.00, sob. 9.00-13.00
tel. 603-125-859

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3313 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.02.2018, 09:04r. Drukuj
Powrót