środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Aktualności

Wygraj bilety na spektakl "Nikt nie jest doskonały" (wideo)

Fot. archiwum organizatoraW Ostrołęckim Centrum Kultury zostanie wystawiony kolejny spektakl. Tym razem będzie to komedia, która triumfowała na deskach wielu teatrów z całego świata, czyli "Nikt nie jest doskonały". Przedstawienie to zabawna i wzruszająca historia o miłości.

Leon, to główny bohater, u którego w życiu nikt i nic nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami.

Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent, niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych powieści. To iście niemęskie zajęcie ukrywa pod kobiecym pseudonimem Marty Banbury i bez nadziei na sukces wysyła swoje teksty do kobiecych wydawnictw.

Reklama Nikt nie przewidział, że pewnego dnia życie Leona zmieni jeden telefon z wydawnictwa - powieść Marty Banbury została nagrodzona w konkursie najlepiej napisanych powieści dla kobiet, za którą autorka może otrzymać ogromną nagrodę. Cokolwiek by o Marcie Banbury nie mówić, to Marta kobietą nie jest. Szansa uzyskania nagrody może legnąć w gruzach, chyba że wyjścia nie ma. Leon musi przebrać się za kobietę.

- Czwórka znanych aktorów w doskonały sposób rozbawia publiczność, ciągłe przebieranki, śmieszne zwroty akcji, no i oczywiście intryga, którą wymyślił Leonard, to wszystko składa się na bardzo dobry spektakl komediowy - zapewniają organizatorzy.

Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.

Obsada:
Marta Chodorowska/Magdalena Waligórska,
Wojciech Błach/Jacek Rozenek,
Michalina Sosna/Marta Chodorowska,
Zdzisław Wardejn/Wojciech Duriasz.

Autor - Simon Williams, reżyseria - Piotr Dąbrowski.

Reklama Bilety do nabycia:
- Kawiarnia kina w OCK, ul. Inwalidów Wojennych 23, w godz. 15.30-20.00,
- Biuro Ogłoszeń "Tygodnika Ostrołęckiego", ul. Gorbatowa 2a, nr tel. (29) 765-02-25,
- rezerwacja grupowa, tel. 502-661-402, www.kupbilecik.pl .

Konkurs
Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na spektakl. Jest okazja, by ukochanej osobie podarować bilet na walentynki. Bilety będzie można już jutro odebrać. Aby wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres [email]konkurs@moja-ostroleka.pl[/email] z imieniem i nazwiskiem oraz uzasadnieniem dlaczego to właśnie do Was powinny trafić bilety. Najciekawsze dwie wypowiedzi nagrodzimy biletami. Na zgłoszenia czekamy do wtorku do 9.00. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej w odpowiedzi na e-mail.

Aktualizacja
W konkursie wzięło udział aż kilkadziesiąt osób. Wysłaliście nam wiele wierszyków i próśb o bilety dla bliskich, niestety nie mogliśmy nagrodzić wszystkich. konkurs wygrały dwie osoby, które zostały powiadomione już w wiadomości zwrotnej. Wybraliśmy dwa rodzaje zgłoszeń, które były niepowtarzalne i argumenty, których nikt inny nie użył. Gratulacje.

Przedstawienie odbędzie się w poniedziałek 5 marca o godz. 20.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury, ul. Inwalidów Wojennych 23. Czas trwania spektaklu - 120 minut (przy dużym zainteresowaniu zostanie zorganizowany dodatkowy seans o godz. 17.00).Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2727 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.02.2018, 10:05r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank