poniedziałek, 22 października 2018 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Aktualności

Randki z dopasowaniami, prezentami i ulubionymi klipami wideo

Serwis randki w portalu Moja Ostrołęka zyskuje nowe funkcjonalności. Użytkownicy nie tylko mogą korzystać z dopasowań, ale także wysyłać innym osobom prezenty oraz publikować swoje ulubione klipy wideo z najpopularniejszych serwisów internetowych.

Szukanie wymarzonej drugiej połowy jest jeszcze prostsze i szybsze. Dzięki dopasowaniom szybko odnajdziesz osoby w odpowiednim wieku, które lubią tak samo spędzać czas i posiadają te same cechy, jak Ty.

Reklama Tylko dwa proste kroki dzielą Cię, by poznawać nowe osoby. Sprawdź już teraz jak działają dopasowania!

Nowa odsłona serwisu randkowego to m.in. łatwe i przyjemne wgrywanie zdjęć, dodawanie komentarzy, ocenianie profili, zapraszanie do grupy znajomych, blokowanie osób, z którymi nie chcemy utrzymywać więcej kontaktu, zaawansowane ustawienia prywatności, przesyłanie prezentów oraz publikowanie ulubionych klipów wideo.

Zadbaliśmy o lepszą czytelność i bezpieczeństwo. Serwis jest przystosowany do telefonów komórkowych i tabletów, pozwala pozostać całkowicie anonimowym i jest w stu procentach darmowy.

Reklama Setki mieszkańców Ostrołęki i regionu, zwłaszcza tych po 30 roku życia, właśnie tutaj poznaje nowe, interesujące osoby. Użytkownicy posiadający konto w naszym serwisie nie mieszkają na drugim końcu Polski. To ludzie z Twojej okolicy lub tego samego miasta.

Kolejny krok należy do Ciebie. Zaloguj się lub załóż nowe konto: https://randki.moja-ostroleka.pl​.

Wyświetleń: 3366 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 24.02.2018, 08:38r. Drukuj
Powrót


Michał @ 06:50, 26.02.2018

IP: 77.255...220

Poznał tam ktoś kogoś w oce ciężko kogoś poznać.

Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Kurpia
Hydraulika
NestBank