sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Kino dla seniora - nowy projekt OCK

Ostrołęckie Centrum Kultury uruchomiło kolejny projekt filmowy, skierowany tym razem do nieco starszej części publiczności. Już w marcu po raz pierwszy wyświetlony będzie film w cyklu spotkań Kino dla seniora. Wyświetlane seanse będą darmowe.

Akcja skierowana do osób 60 plus. Specjalnie dla seniorów, raz w miesiącu, zawsze o godz. 12.00, będzie się odbywał bezpłatny seans filmowy.

ReklamaWstęp z numerowanymi wejściówkami, które na tydzień przed datą projekcji będzie można odbierać w kasie kina. Pierwszym filmem będzie obraz zatytułowany "Old Fashioned".

Opis filmu: On - w przeszłości król studenckiej braci, teraz ma opinię staroświeckiego, przywiązanego do zasad samotnika. Ona - niespokojny duch o buntowniczym nastawieniu do życia i związków. Uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i zamieszkuje w pobliżu. Ich drogi zbiegają się w małym miasteczku, gdzieś w Ameryce. Spotkanie Amber i Claya wywraca ich świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują trzymać się od siebie z daleka. Tych dwoje przekona się, że miłość to sztuka kompromisu. Czy Clay wyjdzie poza mur zasad, który wokół siebie zbudował, a ona przezwycięży lęki i rany z przeszłości?

Pierwszy seans będzie wyświetlony w czwartek 15 marca br. o godz. 15.00 w małej sali kinowej. Wejściówki na ten film są do odbioru w kasie kina Jantar.

Odsłon: 1274 komentarze: 3 Wrzuć na Facebooka 09:50, 09.03.2018r. Drukuj
Powrót


ostrołęczanin @ 20:06, 09.03.2018

IP: *.*.49.166

Informacja , raz w miesiącu zawsze o godz.12-tej .Pierwszy seans w czwartek 15 marca br. o godz. 15.00 . To w końcu jak ma być?

ostrołęczanin @ 20:08, 09.03.2018

IP: *.*.49.166

Zapomniałem dodać , czy to kiełbaska przedwyborcza?

Presydent @ 16:19, 10.03.2018

IP: *.*.48.5

Oczywiscie ze keubacha wyborcza.I w ramach tej keubachy beda koncerty w lato.
A jak wygram to zapomnij o koncertach .
Psia kosc

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja