sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Marcowe śpiewanie w muzeum

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne wielopokoleniowe spotkanie z cyklu "Śpiewaj razem z nami". Uczestnicy tradycyjnie powtórzą poznane utwory i pod czujnym okiem prowadzącego, będą szlifowali swój warsztat wokalny.

Zajęcia tradycyjnie poprowadzi znany muzyk i akordeonista Robert Lipka. Spotkania są skierowane do wszystkich chętnych mieszkańców, którzy lubią i chcą wspólnie pomuzykować, nauczyć się nowych utworów i wspólnie pośpiewać w przyjaznym i wesołym gronie.

Reklama- Od najbliższego spotkania postanowiliśmy zmienić przebieg naszych zajęć. Ci z państwa, którzy zamierzają po raz pierwszy wziąć w nich udział, proszeni są o przyjście na godzinę 15.00. Natomiast uczestnicy wcześniejszych spotkań proszeni są o przybycie na godz. 16.00. Informujemy także, że wprowadzona zostaje opłata w wysokości 5 zł od osoby - informują organizatorzy.

Zajęcia trwają ok. dwóch godzin. Uczestnicy spotykają się cyklicznie - raz w miesiącu. Więcej informacji: Dział Edukacji i Promocji MKK, numer tel. (29) 764-54-43 w. 43 lub e-mail: g.talarek@muzeum.ostroleka.pl.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 marca 2018 r. w budynku muzeum przy placu gen. J. Bema 8. Początek o godz. 15.00.

Odsłon: 591 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10:45, 10.03.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja