czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Marcowe śpiewanie w muzeum

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne wielopokoleniowe spotkanie z cyklu "Śpiewaj razem z nami". Uczestnicy tradycyjnie powtórzą poznane utwory i pod czujnym okiem prowadzącego, będą szlifowali swój warsztat wokalny.

Zajęcia tradycyjnie poprowadzi znany muzyk i akordeonista Robert Lipka. Spotkania są skierowane do wszystkich chętnych mieszkańców, którzy lubią i chcą wspólnie pomuzykować, nauczyć się nowych utworów i wspólnie pośpiewać w przyjaznym i wesołym gronie.

Reklama - Od najbliższego spotkania postanowiliśmy zmienić przebieg naszych zajęć. Ci z państwa, którzy zamierzają po raz pierwszy wziąć w nich udział, proszeni są o przyjście na godzinę 15.00. Natomiast uczestnicy wcześniejszych spotkań proszeni są o przybycie na godz. 16.00. Informujemy także, że wprowadzona zostaje opłata w wysokości 5 zł od osoby - informują organizatorzy.

Zajęcia trwają ok. dwóch godzin. Uczestnicy spotykają się cyklicznie - raz w miesiącu. Więcej informacji: Dział Edukacji i Promocji MKK, numer tel. (29) 764-54-43 w. 43 lub e-mail: g.talarek@muzeum.ostroleka.pl.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 marca 2018 r. w budynku muzeum przy placu gen. J. Bema 8. Początek o godz. 15.00.

Wyświetleń: 757 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10.03.2018, 10:45r. Drukuj
Powrót