sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy po raz dwunasty

Fot. materiały organizatoraWojewódzki Urząd Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ostrołęce zapraszają na XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce. Po raz kolejny młodzież będzie mogła zapoznać się z ofertami edukacyjnymi placówek z całej Polski.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione oferty edukacyjne oraz rynku pracy dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki i powiatów ostrołęckiego, makowskiego, przasnyskiego, ostrowskiego oraz wszystkich zainteresowanych.

Reklama- Oferty przedstawi ponad 40 szkół wyższych, w tym uczelni wojskowych i policealnych. Stoiska informacyjno-promocyjne zorganizują instytucje rynku pracy, instytucje współpracujące z filią Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce oraz pracodawcy. W czasie targów przewidziane są występy artystyczne oraz pokazy umiejętności praktycznych - zapraszają organizatorzy.

XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy odbędą się 15 marca 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce w godzinach 10.00-13.00.

Odsłon: 1060 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10:43, 12.03.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja