czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy po raz dwunasty

Fot. materiały organizatoraWojewódzki Urząd Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ostrołęce zapraszają na XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce. Po raz kolejny młodzież będzie mogła zapoznać się z ofertami edukacyjnymi placówek z całej Polski.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione oferty edukacyjne oraz rynku pracy dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki i powiatów ostrołęckiego, makowskiego, przasnyskiego, ostrowskiego oraz wszystkich zainteresowanych.

Reklama - Oferty przedstawi ponad 40 szkół wyższych, w tym uczelni wojskowych i policealnych. Stoiska informacyjno-promocyjne zorganizują instytucje rynku pracy, instytucje współpracujące z filią Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce oraz pracodawcy. W czasie targów przewidziane są występy artystyczne oraz pokazy umiejętności praktycznych - zapraszają organizatorzy.

XII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy odbędą się 15 marca 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce w godzinach 10.00-13.00.

Wyświetleń: 1243 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12.03.2018, 10:43r. Drukuj




Powrót