sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Działania funkcjonariuszy promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym (zdjęcia)

Fot. KMP w OstrołęceOstrołęccy policjanci oraz strażacy z OSP przeprowadzili spotkanie poświęcone szeroko pojętemu bezpieczeństwu z uczniami Szkoły Podstawowej w Dręwczy. Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny".

Mundurowi każdego dnia prowadzą akcje skierowane na poprawę bezpieczeństwa na drodze. Zmniejszenie ilości wypadków drogowych, w tym tych najpoważniejszych - to jedne z głównych zadań funkcjonariuszy.

Reklama- Chcąc zapobiegać takim zdarzeniom duża cześć tych działań jest poświęcona profilaktyce. Dzielnicowi, policjanci z zespołu profilaktyki społecznej nieletnich i patologii, a także zespołu komunikacji społecznej niemal codziennie odwiedzają szkoły i przedszkola rozmawiając z najmłodszymi na temat zagrożeń na jakie mogą napotkać w drodze do szkoły. Tradycyjnie już było one oparte na zabawie z licznymi elementami humoru. Wszystko po to by zainteresować jak największą grupę dzieci. Z uwagi na porę roku podczas pogadanki omówiono niebezpieczeństwo jakie może nieść za sobą wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

W spotkaniu uczestniczył także przyjaciel wszystkich dzieci, czyli komisarz Kurpik. Spotkanie odbyło się w piątek 9 marca w Szkole Podstawowej w Drwęczy.

Więcej informacji oraz zdjęć znajduje się na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Odsłon: 436 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 09:13, 13.03.2018r. Drukuj
Powrót


milicja @ 13:19, 13.03.2018

IP: *.*.22.26

jest i kolpolator

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja