sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Wzruszający Dzień Kobiet w DPS (zdjęcia)

Fot. DPS w OstrołęcePrzedstawicielki płci pięknej przebywające w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce miały powody do wzruszeń, bowiem 8 marca w placówce hucznie obchodzono Dzień Kobiet. Zarówno panie pracujące w domu jak i mieszkanki otrzymały od panów serdeczne życzenia i kwiaty.

Obchody Dnia Kobiet rozpoczęły się od spotkań w zespołach mieszkalnych. Panowie przygotowali krótkie prezentacje słowno-muzyczne, recytowali wiersze, życzenia i dowcipy. Oprócz tego na każdego mieszkańca czekał słodki poczęstunek.

Reklama- Myślę, że w święcie kobiet nie chodzi o upominki, ale o taki gest wzajemnego szacunku i podkreślenia tego, że świat jest cudownie i pięknie stworzony dlatego, że są kobiety i są mężczyźni. Panie na co dzień w pracy wspierane są przez mężczyzn. Kobiety także pomagają panom w wykonywaniu ich zadań i to się przekłada później na dobrą atmosferę - mówiła Grażyna Piersa, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce.

Dzień upłynął w wyjątkowo wzruszającej i sympatycznej atmosferze, a dla wielu pań był wielkim przeżyciem. Także panowie mieli chwilę dla siebie, otrzymali bowiem życzenia z okazji Dnia Mężczyzny, który przypadał 10 marca.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia na stronie DPS w Ostrołęce.

Odsłon: 1544 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 09:37, 13.03.2018r. Drukuj
Powrót


Mieszkaniec @ 13:10, 13.03.2018

IP: *.*.45.237

Gratuluję wspaniałego DNIA wszystkim PANIOM i podziękowania dla PANÓW z pomysł.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja