czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Wzruszający Dzień Kobiet w DPS (zdjęcia)

Fot. DPS w OstrołęcePrzedstawicielki płci pięknej przebywające w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce miały powody do wzruszeń, bowiem 8 marca w placówce hucznie obchodzono Dzień Kobiet. Zarówno panie pracujące w domu jak i mieszkanki otrzymały od panów serdeczne życzenia i kwiaty.

Obchody Dnia Kobiet rozpoczęły się od spotkań w zespołach mieszkalnych. Panowie przygotowali krótkie prezentacje słowno-muzyczne, recytowali wiersze, życzenia i dowcipy. Oprócz tego na każdego mieszkańca czekał słodki poczęstunek.

Reklama - Myślę, że w święcie kobiet nie chodzi o upominki, ale o taki gest wzajemnego szacunku i podkreślenia tego, że świat jest cudownie i pięknie stworzony dlatego, że są kobiety i są mężczyźni. Panie na co dzień w pracy wspierane są przez mężczyzn. Kobiety także pomagają panom w wykonywaniu ich zadań i to się przekłada później na dobrą atmosferę - mówiła Grażyna Piersa, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce.

Dzień upłynął w wyjątkowo wzruszającej i sympatycznej atmosferze, a dla wielu pań był wielkim przeżyciem. Także panowie mieli chwilę dla siebie, otrzymali bowiem życzenia z okazji Dnia Mężczyzny, który przypadał 10 marca.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia na stronie DPS w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1683 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 13.03.2018, 09:37r. Drukuj
Powrót


Mieszkaniec @ 13:10, 13.03.2018

IP: 188.146...237

Gratuluję wspaniałego DNIA wszystkim PANIOM i podziękowania dla PANÓW z pomysł.