czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Renault

Aktualności

Warsztat terapii zajęciowej "Otwarte serca"

Fot. archiwum WTZ w OstrołęceWarsztat terapii zajęciowej "Otwarte Serca" serdecznie zaprasza na wystawę oraz kiermasz wielkanocny. Miłośnicy rękodzieła będą mogli wybierać spośród wielkanocnych stroików, pisanek, kart wielkanocnych oraz wielu innych wytworów.

Warsztat Terapii Zajęciowej stanowi formę rehabilitacji społecznej i zawodowej dla osób, które ukończyły osiemnasty rok życia i ze względu na stan zdrowia nie mogą podjąć pracy.

Reklama Uczestnikami warsztatu mogą być osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do uczestnictwa w terapii zajęciowej. Warsztat prowadzi zajęcia dla dwudziestu dwóch uczestników pochodzących z różnych gmin naszego powiatu. Jego celem jest rehabilitacja osób z upośledzeniem umysłowym, schorzeniami psychicznymi. Warsztat prowadzi rehabilitację zawodową, ruchową i psychospołeczną osób niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego, zajęcia są prowadzone zgodnie z indywidualnym programem rehabilitacji i terapii.

Z pewnością na ekspozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Fundusze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone są na integrację społeczną uczestników warsztatów.

Wystawa oraz kiermasz wielkanocny odbędą się w czwartek 15 marca w godzinach 9.00-14.00, przy ul. Celnej 11 A w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1404 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13.03.2018, 09:58r. Drukuj
Powrót