sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Warsztat terapii zajęciowej "Otwarte serca"

Fot. archiwum WTZ w OstrołęceWarsztat terapii zajęciowej "Otwarte Serca" serdecznie zaprasza na wystawę oraz kiermasz wielkanocny. Miłośnicy rękodzieła będą mogli wybierać spośród wielkanocnych stroików, pisanek, kart wielkanocnych oraz wielu innych wytworów.

Warsztat Terapii Zajęciowej stanowi formę rehabilitacji społecznej i zawodowej dla osób, które ukończyły osiemnasty rok życia i ze względu na stan zdrowia nie mogą podjąć pracy.

ReklamaUczestnikami warsztatu mogą być osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ze wskazaniem do uczestnictwa w terapii zajęciowej. Warsztat prowadzi zajęcia dla dwudziestu dwóch uczestników pochodzących z różnych gmin naszego powiatu. Jego celem jest rehabilitacja osób z upośledzeniem umysłowym, schorzeniami psychicznymi. Warsztat prowadzi rehabilitację zawodową, ruchową i psychospołeczną osób niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego, zajęcia są prowadzone zgodnie z indywidualnym programem rehabilitacji i terapii.

Z pewnością na ekspozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Fundusze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone są na integrację społeczną uczestników warsztatów.

Wystawa oraz kiermasz wielkanocny odbędą się w czwartek 15 marca w godzinach 9.00-14.00, przy ul. Celnej 11 A w Ostrołęce.

Odsłon: 1273 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:58, 13.03.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja