sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

23-latek z amfetaminą

Fot. KMP w OstrołęceDo trzech lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi naszego miasta za posiadanie narkotyków, które po zbadaniu okazały się amfetaminą. Mężczyznę zatrzymali ostrołęccy funkcjonariusze policji przy ulicy gen. Fieldorfa "Nila".

Pod koniec ubiegłego tygodnia w trakcie pełnionej służby na terenie Ostrołęki dzielnicowi ustalili, że mieszkaniec naszego miasta może posiadać narkotyki. Realizacja sprawy nastąpiła w nocy z piątku na sobotę około godziny 1.15 przy ulicy gen. Fieldorfa "Nila".

Reklama- Ostrołęczanin na widok policjantów wyrzucił z kieszeni kurtki torebkę z zawartością białej substancji, która po wstępnym zbadaniu okazała się amfetaminą, została ona zabezpieczona. 23-letniego mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania narkotyków - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckiej komendy policji.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego. 23-latkowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Odsłon: 3147 komentarze: 4 Wrzuć na Facebooka 15:12, 13.03.2018r. Drukuj
Powrót


kto to @ 19:14, 13.03.2018

IP: *.*.59.110

kogo powineli ?

Artysta @ 20:01, 13.03.2018

IP: *.*.179.73

Na własny uzytek do hu ....

Ppp @ 12:28, 14.03.2018

IP: *.*.174.48

Beka nie dosc ze jakis fraj.er robi sobie kisiel z mozgu feta na wlasne zyczenie to jeszcze siedziec idzie haha
A normalni ludzie jeszcze beda placic za wyzywienie pajaca w areszcie

sybill @ 13:43, 15.03.2018

IP: *.*.138.169

statystyka musi być, jeszcze dilerkę doklepią żeby była spójność i w papierach się zgadza.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
DietMed
LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja