czwartek, 26 kwietnia 2018 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Do muzeum na kwietniowe śpiewanie

Najbliższe wielopokoleniowe spotkanie śpiewające z cyklu "Śpiewaj razem z nami" odbędzie się 19 kwietnia br. w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Uczestnicy powtórzą poznane utwory i pod czujnym okiem prowadzącego, będą szlifowali swój warsztat wokalny.

Zajęcia tradycyjnie poprowadzi znany muzyk i akordeonista Robert Lipka.

ReklamaSpotkania są skierowane do wszystkich chętnych mieszkańców, którzy lubią i chcą wspólnie pomuzykować, nauczyć się nowych utworów i wspólnie pośpiewać w przyjaznym i wesołym gronie.

- Osoby, które od niedawna biorą udział w zajęciach, proszone są o przyjście na godzinę 15.00. Natomiast uczestników wcześniejszych spotkań prosimy o dołączenie do grupy o godz. 16.00. Informujemy także o wprowadzeniu opłaty w wysokości 5 zł od osoby - informują organizatorzy.

Zajęcia trwają ok. dwóch godzin. Uczestnicy spotykają się cyklicznie - raz w miesiącu. Więcej informacji: Dział Edukacji i Promocji MKK, numer tel. (29) 764-54-43 w. 43 lub e-mail: g.talarek@muzeum.ostroleka.pl.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 kwietnia 2018 r. w budynku muzeum przy placu gen. J. Bema 8. Początek o godz. 15.00.

Odsłon: 666 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:49, 01.04.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko