poniedziałek, 24 września 2018 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Aktualności

II rajd "Harcerskim Tropem" już w maju

Fot. Rajd Harcerskim TropemW maju odbędzie się druga edycja rajdu "Harcerskim tropem", który jest skierowany do harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników. Wydarzenie odbędzie się na terenie Ostrołęki i okolic. Rajd "Harcerskim Tropem" to ostoja każdego harcerza, który chce wspaniale spędzić czas.

Początek rajdu zaplanowano na 31 maja. Zgłoszenia grup i patroli chętnych do włączenia się w wydarzenie, będą przyjmowane do 24 maja br.

Reklama Organizatorzy będą oczekiwać na wszystkie patrole na starcie rajdu w czwartek 31 maja o godzinie 11.00. Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Program rajdu oraz wszelkie szczegółowe informacje patrole otrzymają wraz z potwierdzeniem zgłoszenia.

- Podczas rajdu powracamy do "prehistorycznych" dziejów Polskiego skautingu oraz wielu harcerskich technik, które dla wielu z was z pewnością będą nowe. A to wszystko przez cztery dni pod namiotami - Informują organizatorzy.

Rajd odbędzie się 31 maja-3 czerwca br. na terenie Ostrołęki i okolic. Kontakt e-mail: krzysztof.krawczyk@zhp.net.pl, numer telefonu: 512-845-796. Aby wziąć udział w rajdzie należy dokonać zgłoszenia, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej od 19 kwietnia.

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin na stronie harcerskimtropem.pl lub na Facebooku.

Wyświetleń: 1082 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 08.04.2018, 10:37r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko
Neo
MKKK