czwartek, 26 kwietnia 2018 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

II rajd "Harcerskim Tropem" już w maju

Fot. Rajd Harcerskim TropemW maju odbędzie się druga edycja rajdu "Harcerskim tropem", który jest skierowany do harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników. Wydarzenie odbędzie się na terenie Ostrołęki i okolic. Rajd "Harcerskim Tropem" to ostoja każdego harcerza, który chce wspaniale spędzić czas.

Początek rajdu zaplanowano na 31 maja. Zgłoszenia grup i patroli chętnych do włączenia się w wydarzenie, będą przyjmowane do 24 maja br.

ReklamaOrganizatorzy będą oczekiwać na wszystkie patrole na starcie rajdu w czwartek 31 maja o godzinie 11.00. Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Program rajdu oraz wszelkie szczegółowe informacje patrole otrzymają wraz z potwierdzeniem zgłoszenia.

- Podczas rajdu powracamy do "prehistorycznych" dziejów Polskiego skautingu oraz wielu harcerskich technik, które dla wielu z was z pewnością będą nowe. A to wszystko przez cztery dni pod namiotami - Informują organizatorzy.

Rajd odbędzie się 31 maja-3 czerwca br. na terenie Ostrołęki i okolic. Kontakt e-mail: krzysztof.krawczyk@zhp.net.pl, numer telefonu: 512-845-796. Aby wziąć udział w rajdzie należy dokonać zgłoszenia, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej od 19 kwietnia.

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin na stronie harcerskimtropem.pl lub na Facebooku.

Odsłon: 896 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 10:37, 08.04.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko