czwartek, 26 kwietnia 2018 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Bogusław Jędrak, lat 56, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 14 kwietnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce o godz. 12.00.

Wiesław Kujtkowski, lat 58, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 13 kwietnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

ReklamaTeresa Jadczak, lat 74, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 13 kwietnia w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 12.30.

Elżbieta Jaworowska, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 16 kwietnia w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 13.00.

Helena Sagała, lat 95, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 14 kwietnia w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu o godz. 10.30.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Odsłon: 11565 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 12:15, 13.04.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko