czwartek, 26 kwietnia 2018 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Dołącz do "Wiosennej Akcji Sprzątania Miasta"

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, ostrołęczanie będą mogli włączyć się w tradycyjną akcję sprzątania miasta. Każdy chciałby, aby nasze otoczenie było zadbane i wolne od śmieci, dlatego warto wziąć udział w inicjatywie. Na wspólne porządkowanie zaprasza prezydent Ostrołęki.

Do "Wiosennej Akcji Sprzątania Miasta" mogą włączyć się wszyscy chętni mieszkańcy, zwłaszcza młodzież szkolna, ale mogą też przyjść całe rodziny, aby wspólnie uczyć się dbania o środowisko i uczyć się postawy proekologicznej.

Reklama- Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Ostrołęki, zwłaszcza młodzież szkolną, do aktywnego włączenia się do wiosennego porządkowania naszego miasta. Czyste, estetyczne otoczenie, uporządkowana przestrzeń wokół nas wzmacnia dobre samopoczucie, sprzyja przeżywaniu dobrych spotkań między ludźmi - zaprasza do wspólnych porządków prezydent Janusz Kotowski.

Koordynatorem akcji będzie Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Ostrołęki, ul. Kościuszki 45, numer tel. (29) 764-68-11 w. 365. Tereny wyznaczone do porządkowania należy uzgadniać we wskazanym wydziale urzędu miasta.
Szkoły uczestniczące w akcji otrzymają worki i rękawice ochronne. Zapotrzebowanie należy zgłosić pod wyżej podanym numerem telefonu.

Akcja zostanie przeprowadzona w dniach 18-20 kwietnia br.

Odsłon: 626 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 13:32, 14.04.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko