czwartek, 26 kwietnia 2018 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

"O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci" w OCK (zdjęcia)

Czy miłość dwojga rodzeństwa może być tak silna, by pokonać złą Babę-Jagę i pomimo wielu niebezpieczeństw wrócić bezpiecznie przez las do domu? Okazuje się tak. Udowodnili to bohaterowie spektaklu dla dzieci, który odbył się w niedzielę w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Aktorzy z Agencja "the Art" zaprezentowali młodym widzom z Ostrołęki spektakl zatytułowany "O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci".

ReklamaPrzygoda rodzeństwa, złej macochy i zaślepionego ojca sprowadza niemałe kłopoty na Jasia i Małgosię. Z pomocą przychodzi wiewiórka i kot, który na co dzień jest poddanym złej Baby-Jagi. Miłość rodzeństwa przezwycięża kłopoty i pomimo sztuczek złej macochy Jasiowi i Małgosi udaje się wrócić do domu i opowiedzieć swojemu ojcu, o tym, co ich spotkało.

Zobacz zdjęcia:
"O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci"

Odsłon: 862 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 13:50, 15.04.2018r. Drukuj
Powrót


qq @ 21:48, 17.04.2018

IP: *.*.28.81

A było wcześniej ostrzeżenie dla chorych na epilepsję? W trakcie spektaklu pojawiały się bardzo kontrastowe światła (sceny z babą jagą), migotanie nimi. Dzieci zasłaniały oczy.

Może tak by ktoś się j...ł w ten swój łeb zanim zgwałci światłem oczy widzów. Może powinny być badania natężenia światła i dźwięku przed spektaklem dla dzieci?

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

PartnerAGD
LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko