środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Aktualności

"O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci" w OCK (zdjęcia)

Czy miłość dwojga rodzeństwa może być tak silna, by pokonać złą Babę-Jagę i pomimo wielu niebezpieczeństw wrócić bezpiecznie przez las do domu? Okazuje się tak. Udowodnili to bohaterowie spektaklu dla dzieci, który odbył się w niedzielę w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Aktorzy z Agencja "the Art" zaprezentowali młodym widzom z Ostrołęki spektakl zatytułowany "O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci".

Reklama Przygoda rodzeństwa, złej macochy i zaślepionego ojca sprowadza niemałe kłopoty na Jasia i Małgosię. Z pomocą przychodzi wiewiórka i kot, który na co dzień jest poddanym złej Baby-Jagi. Miłość rodzeństwa przezwycięża kłopoty i pomimo sztuczek złej macochy Jasiowi i Małgosi udaje się wrócić do domu i opowiedzieć swojemu ojcu, o tym, co ich spotkało.

Zobacz zdjęcia:
"O Jasiu, Małgosi i chatce z łakoci"

Wyświetleń: 957 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 15.04.2018, 13:50r. Drukuj
Powrót


qq @ 21:48, 17.04.2018

IP: 178.42...81

A było wcześniej ostrzeżenie dla chorych na epilepsję? W trakcie spektaklu pojawiały się bardzo kontrastowe światła (sceny z babą jagą), migotanie nimi. Dzieci zasłaniały oczy.

Może tak by ktoś się j...ł w ten swój łeb zanim zgwałci światłem oczy widzów. Może powinny być badania natężenia światła i dźwięku przed spektaklem dla dzieci?