piątek, 22 marca 2019 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Ubieram

Aktualności

Ile Bartłomiej Misiewicz zarabiał w ostrołęckiej Enerdze?

Zawrotna kariera Bartłomieja Misiewicza w Ministerstwie Obrony Narodowej, u boku ministra Macierewicza, była tematem burzliwych dyskusji. Falę krytyki wywołało też ujawnienie zarobków młodego człowieka nie tylko z czasów MON, ale też pracy w ostrołęckiej Enerdze Ciepło.

Gdy Misiewicz pełnił funkcję szefa gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza, do jego budżetu wpływało około 12 tys. zł. W spółce Energa, za bycie członkiem rady nadzorczej, pobierał 3 tys. zł.

Reklama Na początku 2017 roku Misiewicz przestał zasiadać w fotelu rzecznika MON, a wkrótce zakończył swoją karierę w resorcie. W tym czasie znalazł też posady w radach nadzorczych państwowych spółek - Polskiej Grupie Zbrojeniowej oraz Enerdze Ciepło Ostrołęka. Na antenie Radia Puls, prowadzący program "Sedno sprawy" ujawnił, że Misiewicz w Ostrołęce pobierał 3 tys. zł miesięcznie. Na jesieni 2016 roku, Misiewicz, po burzy medialnej, zrezygnował z posady. Kontrowersje wzbudzało m.in. wykształcenie Misiewicza, który w tym czasie nie miał wykształcenia wyższego, był technikiem farmacji i nie ukończył kursu dla członków rad nadzorczych.

Wyświetleń: 13261 komentarze: 111 Wrzuć na Facebooka 16.04.2018, 10:17r. Drukuj
Powrót


PiSuardessa @ 10:27, 16.04.2018

IP: 2a00:f41...d695

Ale wyznawcy pisizmu dalej będą opowiadać o osmiorniczkach!
PiS przejada teraz wszystko co wypracowała platforma, pieniądze kiedyś się skończą, a wtedy głód zajrzy w oczy pisowskiego suwerena!

wacek @ 10:29, 16.04.2018

IP: 83.28...40

Dojna zmiana!!!
Pytanie do wyborców PiSu: ile takich Misiewiczów funkcjonuje w spółkach skarbu państwa.

Anna - Kurpiowska Panna @ 10:42, 16.04.2018

IP: 78.10...22

Dzień dobry!

Dobra zmiana!!!

Pytanie do wyborców PO: jakie straty przynosiły spółki skarbu państwa za niesławnych rządów PO/PSL, a ile przynoszą zysków, za sławnych rządów Zjednoczonej Prawicy?

Pozdrawiam....

ketuks @ 10:49, 16.04.2018

IP: 37.47...45

pis to partia milionerów, niewygodny fakt ale będzie przypominany na każdym kroku, co chwila dowiadujemy się o kolejnych osobach współpracujących z pis które zostały uświęcone setkami tysięcy złotych to nic że legalnie, dziś praktycznie każdy przekręt jest legalny, nie pomoże zwrot zdefraudowanych publicznych pieniędzy na konto Kościoła, nie pomoże populistyczny krok obniżenia uposażeń posłów, to grozi buntem w partii bo czy to prawica liberalna czy konserwatywna w gruncie rzeczy chodzi o władzę, przywileje i pieniądze. Jak pokazała historia dla wspólnego celu potrafią się jednoczyć cóż z tego jeśli już osiągną cel ich wizja państwa kompletnie się rozjeżdża, są dla siebie śmiertelnymi wrogami w walce o władze i pieniądze. POlszewicy to wyraz najgorszej pogardy i śmiertelnego wroga, także przyszłość może być tylko jedna, nowoczesny socjalizm/komunizm. Ktoś powie dali 500+ a cóż mieli zrobić 30 lat od przewrotu gdy atmosfera zaczęła gęstnieć? Nastroje robiły się nieciekawe, kupili trochę czasu ale nie zmienia to faktu że Polska 30 lat po to wciąż kraj przede wszystkim problemów egzystencjonalnych a nie miejsce realizacji marzeń. Kraj nierówności i oaz uprzywilejowania na pustyni biedy i bylejakości.

P @ 10:50, 16.04.2018

IP: 2a00:f41...f101

Stocznia, cukrownie, itp. Itd. ... Pko sa. Sprzedane w całosci włochom, a odkupione przez pis o tych sprawach milczą ... Jeszcze lasy mialy isc pod młotek za granice ale już niezdążyli ...

Dolek @ 10:50, 16.04.2018

IP: 5.172...37

Tak - brał kasę za robienie nie widomo czego w ministerstwie Obrony Narodowej
Tak - brał kasę za robienie nie widomo czego w spółce Energa
Tak - nie podoba mi się to , ale ile razy można wałkować ten sam temat i wracać do sprawy Misiewicza ? Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale i nie lubię siania w kółko tej samej ogranej płyty, odgrzewania kotletów i podnoszenia przedwyborczej temperatury. Prezes Jarosław dość skuteczne zajął się Macierewiczem i Misiewiczem. Trzeba też przyznać, że za PiS-u klarowność i transparentność życia politycznego wzrosła niesamowicie i to we Wszystkie strony.

nacjonal. @ 10:53, 16.04.2018

IP: 176.109...211

Dotąd chlapać g...em,aż ma się przyczepić do Misiewicza,m.inn.za to,że swego czasu zastał w kwaterze Nato tow.genierałów,dwugłowe orieły i proporczyki FSB i oczywiście na taki widok kazał im wszystkim wypier.dalać,(to tak skrótowo).
Dziś jakiekolwiek podłe komentarze nt.Misiewicza,który wykonał kawał dobrej roboty dla
spraw obronności Polski,rzutują na lewactwo i zwolenników prokacapskich oficjeli zasiadających do niedawna w MONie.

Ostrołęka @ 10:53, 16.04.2018

IP: 83.12...25

A prosty człowiek mieszkaniec naszego miasta ucieka za granicę i pracuje żeby zarobić na życie i mieszkanie a pis rozdaje mieszkania w socjalnych dla niby matek samotnych ..trzeba przyznać że nie sprawdza tego nikt ze każda ma faceta ..widzę na wojtkach pod blokiem ekstra wozy. .a o misiewiczu aż szlak trafia czytając. .czyj to syn lub kochanek? ..napewno żadna zmiana..kradli i będą to robić nadal a tyło stołki się zmieniają. ..nikt nie myśli o innych a napewno nie pis. .głos dałam ale już nie dostaną. .bajki znam..

PIS fan @ 10:56, 16.04.2018

IP: 185.99...58

Pan prezes Kaczyński to bardzo dobry strateg, powinien zrobić porządek w Ostrołęce, aby pokazać Polakom, że nie ma "świętych krów" i wówczas opozycja nie miałaby argumentów, aby go atakować.

Niestety potwierdzam, PIS z Ostrołęki to dno, a smród wokół nich straszny. Przydałoby się przewietrzyć, a skorumpowanych starych oszustów powsadzać w Przytułach. Dajcie młodych z PIS nie skorumpowanych i nie powiązanych z biznesmenami, policją i innymi, którzy mają czyste ręce. Ci co rządzą są cali ubabrani i od lat czują się bezkarni, a na oczach mieszkańców robią przekręt za przekrętem, przez co mieszkańcy stracili całkowite zaufanie do Kotowskiego, rady miasta, przedsiębiorców, biznesmenów, straży miejskiej, spółek miejskich. Brak zaufania do władz to gwoźdź do trumny pana Kotowskiego. Ci ludzie są skończeni. Po tylu latach będzie ciężko odbudować zaufanie mieszkańców. Tylko młodzi prężni, ambitni członkowie PIS, mogą odbudować zaufanie pod warunkiem, że nie zawadą i nie zaczną kombinować dla siebie, a zaczną pracować dla mieszkańców.

W Ostrołęce CZARTORYSKI, MAMĄTOW, KOTOWSKI, GRABOWSKI, ROSAK i inni są skończeni. Oni od lat grają pod siebie, szargając dobre imię PIS. Tych ludzi trzeba odsunąć i rozliczyć. PIS ma być partią "czystych rąk"

nacjonal. @ 11:00, 16.04.2018

IP: 176.109...211

...powinno być''NATO''.
Dzięki nowemu rządowi i audytowi w MON,nie jesteśmy jak do tej pory,tylko na papierku w NATO

Rebeliant Remek @ 11:06, 16.04.2018

IP: 188.146...147

Ciężko się nie zgodzić z tym co piszą poprzednicy. Dla zmylenia czujności rumiany i spółka mydlą oczy Kaczyńskiemu jak nie skwerem imienia brata to zaproszeniem cnotliwej bratanicy, czy milionowym historycznym bublem jak muzeum. Jak do tej pory te świętoszkowate dwulicostwo skutecznie osłania ich przed odpowiedzialnością za nieróbstwo, nieudacznictwo i prywatę.

PIS fan @ 11:12, 16.04.2018

IP: 185.99...58

Ostrołęcki PIS, aby mieć czyste ręce musi zrezygnować z usług nacjonal. @, Anna - Kurpiowska Panna @, tępiciel lemingów, gdyż to źle świadczy i źle wpływa na wizerunek PIS. Tylko ludzie zaangażowani, ciężko pracujący w interesie mieszkańców i praca PIS przynosząca widoczne rezultaty i korzyści dla mieszkańców Ostrołęki, a puste słowa propagandowe nie poparte na meteorytyce i faktach, to są metody, które stawiają naszą partię PIS w niekorzystnym świetle. Niestety kłamstwa, które można sprawdzić w dobie internetu powodują, ze te osoby stają się szybko niewiarygodne i działają na niekorzyść partii PIS, dlatego tylko "czyste ręce i prawda"

Słowa prezes Kaczyńskiego są takie, że powinni oddać i tego się trzymajmy, a lokalne skorumpowane watażki z ostrołęckiego PIS niech nie dolewają oliwy do ognia tylko zaczną działać w interesie mieszkańców Ostrołęki. Tylko młodzi z PIS, tych starych skorumpowanych z brudnymi łapami trzeba usunąć i ukarać. Ludzie wówczas do nas wrócą.

Anna - Kurpiowska Panna @ 11:14, 16.04.2018

IP: 78.10...22

Najdrożsi!

Duszę się w czterech ścianach. Pogoda sprzyja - wychodzę na dłuższy spacerek. (Robota nie zając - jutro też jest dzień). Aby jednak nie zostawić was, drogie chłopaki-lewaki, miłe dziewczyny-lewaczyny, w niemym osamotnieniu, pozostawię wam ku pokrzepieniu serc i ostudzeniu gorącej krwi, krótkie cytaty:

"Spółki Skarbu Państwa notują rekordowe wyniki. Wystarczyło odciąć zewnętrzne kontrakty" – informuje "Nasz Dziennik".

Spółki Skarbu Państwa dopiero zaczęły publikować wyniki finansowe za 2017 rok, ale na podstawie wstępnych danych można się spodziewać rekordowych zysków. Warto zauważyć, że już w pierwszym półroczu 2017 r. 15 największych spółek państwowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych zanotowało zyski na poziomie około 15 mld zł, czyli dwa razy więcej niż w okresie styczeń - czerwiec 2016 roku – informuje "Nasz Dziennik".

"Okazuje się, że bardzo dobre wyniki finansowe wielu spółek skarbu państwa za rok 2016 były zapowiedzią wręcz rekordowych wyników w 2017 roku, o czym informują one w kolejnych komunikatach.Jak poinformowała już jakiś czas temu Grupa Orlen S.A. zysk netto (a więc już po opodatkowaniu podatkiem dochodowym) osiągnął w 2017 roku- 7, 17 mld zł i był aż o 1,43 mld zł większy niż ten osiągnięty w roku 2016.
Na początku marca także drugi koncern paliwowy Lotos S.A. opublikował raport dotyczący wyników finansowych za 2017 rok, z którego wynika, że zysk netto wyniósł 1,67 mld zł i był o 0,67 mld zł większy od osiągniętego w 2016 roku (wtedy wyniósł 1 mld zł).

Dolek @ 11:20, 16.04.2018

IP: 5.172...37

Akurat zgadzam się w wielu sprawach ze słowami PiS-Fana. Nie można zaprzeczać oczywistym faktom i rzeczom , które szybko można zweryfikować i okazują się zwykłym kłamstwem. To bardzo szkodzi każdej partii - PiS-owi również. W Ostrołęce jest kumoterstwo i lokalny grajdół w wykonaniu ustawionych polityków PiS-u i ich popleczników. Czas aby sprawy wzięli w swoje ręce ludzie młodzi z otwartymi głowami i bez lokalnych układów, układzików i wzajemnego poklepywania się po plecach podczas narodowo-religijnych uroczystości.

Anna - Kurpiowska Panna @ 11:23, 16.04.2018

IP: 78.10...22

"Wczoraj z kolei ogłosił swoje wyniki finansowe potentat bankowo ubezpieczeniowy Grupa PZU S.A, z komunikatu ogłoszonego przez spółkę wynika, że był to najlepszy dla niej rok, pod każdym względem.
Bardzo dobre wyniki finansowe ogłaszają także spółki energetyczne, największa z nich Polska grupa Energetyczna (PGE), poinformowała, że jej zysk netto wyniósł 2,66 mld zł i był wyższy od tego z roku ubiegłego (2,56 mld zł)".

Grupa energetyczna Enea S.A. z kolei osiągnęła przychody ze sprzedaży netto w wysokości 11,4 mld zł, a zysk netto całej grupy wyniósł 1,17 mld zł i był wyraźnie wyższy od tego osiągniętego w 2016 roku (wtedy wyniósł 0,85 mld zł).
Prezes LOT: 175 mln zł zysku z przewozu pasażerów w tym roku."

- Polskie Linie Lotnicze LOT w tegorocznym budżecie zaplanowały 175 mln zł zysku z działalności podstawowej, czyli przewozu pasażerów - poinformował prezes spółki Rafał Milczarski. Jak przekonuje, przyjęta przez spółkę strategia rozwoju zmierza w kierunku, by LOT stał się wiodącym przewoźnikiem lotniczym w Europie Środkowo-Wschodniej. Milczarski poinformował też o wzięciu w leasing czterech nowych dreamlinerów.


Drogie cielaki antypisowskie!

Prawdy nie zakrzyczycie zarobkami "Misiewiczów"! Za rządów PO/PSL SETKI MILIARDÓW złotych zostawało wytransferowanych za milczącym przyzwoleniem władzy za granicę i "rozszabrowane" przez kolesi tamtej władzy. Dlatego, na nic nie było, jak to mówił Vincent Rostowski "piniendzy". Teraz spółki skarbu państwa notują rekordowe zyski, gospodarka kwitnie i znalazły się "piniondze" dla szerokich warstw społeczeństwa polskiego...

Pa... Właśnie słoneczko niemrawo wychyla się zza chmur - korzystam więc z okazji, wciskam na czoło moherowy beret z antenką i wychodzę na spacerek...

Rebeliant Remek @ 11:25, 16.04.2018

IP: 188.146...147

Proszę onucy. Proszę się nie ośmieszać. Sukcesy spółek paliwowych nie wynikają z faktu konkurencyjności i wzorcowego zarządzania, a monopolizacji rynku paliwowego w Polsce😁

PIS fan @ @ 11:25, 16.04.2018

IP: 185.99...58

Niestety nie wystarczy zarabiać, dlatego nasz szanowny prezes Kaczyński na konwencji powiedział te pieniądze mają trafić do Polaków. Niestety cześć lokalnych polityków z PIS chce po prostu te pieniądze sobie przywłaszczyć, dlatego stają w opozycji i konspirują przeciwko prezesowi. Te wszystkie afery z premiami i nagrodami, były ukrywane przed prezesem. Teraz naszedł czas, aby tych z brudnymi rekami rozliczyć nie mam miejsca dla nich w PIS są miejsca w Przytułach.

Nadszedł czas, aby partia PIS była partią czystych rąk dlatego trzeba oddzielić plewy od ziarna

"Opowiedział im też inną przypowieść. "Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który zasiał na swoim polu dobre ziarno. Gdy ludzie spali, przyszedł nieprzyjaciel, nasiał chwastu pomiędzy pszenicę i odszedł. Kiedy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wówczas ukazał się także chwast. Wtedy słudzy poszli do właściciela i zapytali: Panie! Przecież dobre ziarno zasiałeś na polu. Skąd więc wziął się chwast? A on odpowiedział: To dzieło nieprzyjaciela. Wtedy słudzy rzekli: Czy chcesz, zebyśmy poszli i powyrywali go? On odparł: Nie,. Gdyż w czasie zbierania chwastu moglibyście wyrwać z nim także pszenicę. Pozwólcie im rosnąć razem aż do żniw. A w czasie zniw powiem żniwiarzom: Zbierzcie najpierw chwast, zwiążcie go w snopy i spalcie. Pszenicę natomiast zanieście do mego spichlerza."

Ewangelia wg Św. Mateusza 13 , 24- 30

Pan Kotowski i rada miasta mają "brudne ręce" więc muszą odejść i ponieść konsekwencje. Dla takich konspiratorów, działających na szkodę szanownego pana prezesa, partii PIS i Polaków nie ma miejsca, ani w PIS, ani w Ostrołęce. Zawiedli. angry

Anna - Kurpiowska Panna @ 11:31, 16.04.2018

IP: 78.10...22

Do PIS fan @ 11:12,

Cyt. "Ostrołęcki PIS, aby mieć czyste ręce musi zrezygnować z usług (... Anna - Kurpiowska Panna @",

Dzień dobry!

Ach, Ty okrutniku! Chcesz mnie odciąć od głównego źródła dochodu? Gdzie Ty masz zmiłowanie? Gdzie Ty masz serce? Gdzie Ty masz litość nad ludzkimi ułomnościami? Zadałeś sobie pytanie, czego będę się utrzymywała gdy ostrołęcki PiS zrezygnuje z moich usług PiSarskich?

Mimo wszystko - lubię Cię, i w dowód tego lubienia całuję Cię gorąco... gorąco... gorąco... w .... w... w ... czółko...

Pa... Trzymaj się cieplusio, niepoprawny mężczyzno... smile

PIS fan @ 11:40, 16.04.2018

IP: 185.99...58

Trzeba było być na konwencji PIS, lub uważnie słuchać naszego szanownego prezesa.

"Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: Musimy być partią czystych rąk

- Musimy być, by zwyciężyć, partią czystych rąk. I dlatego powtarzam: nie będzie żadnej tolerancji, żadnego zmiłowania dla tych, którzy te ręce będą sobie brudzić - powiedział Kaczyński. Odniósł się do nagród dla członków rządu."

Wam w Ostrołęce się trochę poprzestawiało, my z PIS mamy służyć Polakom, a nie wysługiwać się Polakami. Czas, aby młodzi z PIS wzięli Ostrołękę "w swoje czyste i pracowite ręce" w innym przypadku przegramy wybory, bo lokalni przedstawiciele PIS zrobili sobie w Ostrołęce prywatę i nie dbają o interes mieszkańców.

My młodzi z PIS jesteśmy gotowi to zmienić.

kurp @ 11:52, 16.04.2018

IP: 178.235...78

Przeciez tego tłuścioch do Ostrołęki ściągnął poseł o czerwonym licu , żeby przypodobać się Antkowi Macierewiczowi

grupa santander @ 11:55, 16.04.2018

IP: 46.170...1

Morawiecki to przedstawiciel międzynarodowej finansjery. Historyk z wykształcenia.

Do nacjonal @ 12:07, 16.04.2018

IP: 188.146...27

Kończ Waść - wstydu sobie oszczędż. Konie na wsi rżą jak gospodarz im czyta Twoje morały.

up @ 12:11, 16.04.2018

IP: 46.170...202

Znasz kontekst słów "Kończ Waść - wstydu oszczędź", chyba raczej nie. Poczytaj, jak za trudno to film obejrzyj raz jeszcze. Może załapiesz.

ketuks @ 12:21, 16.04.2018

IP: 2a00:f41...bcab

Anna Kurpiowska Panna. Z wyników państwowych spółek nic bezpośrednio obywatel nie ma, kiedyś też podawano komunikaty że coprawda chleb trochę podrożał ale lokomotywy potaniały.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 12:39, 16.04.2018

IP: 5.172...239

Zyski polskich koncernów paliwowych, to są pieniądze wyciągane z kieszeni kupujących paliwa - z czego Wy się idyjoci cieszycie, że macie droższe paliwo, bo Orlen i Lotos, muszą mieć większe zyski?

Rząd poprzez ustawę o przedpłacanym VAT-cie, wyciął w pień konkurencję dla Lotosu i Orlenu, przez co, zmonopolizowały one rynek w 100% i dyktują wszystkim swoje warunki, co widać przy dystrybutorach.

normalny @ 12:51, 16.04.2018

IP: 94.254...35

Zgoda nie ma co się cieszyć z dobrych wyników spółek SP to my płacimy za te zyski czy pseudo zyski ten drogi prąd paliwo itp zgadzam się z p Janem . To robi się monopol a to gadanie tej pani anny od propagandy to w kiszeń . Oni naprawde myśla że tu pisza sami idioci i nic nie rozumieją
Tam gdzie sa pisane takie bzdury należy to mowic

ketuks @ 13:02, 16.04.2018

IP: 2a00:f41...bcab

Jeszcze raz do panny: natomiast dobra kondycja spółkek w przeciwieństwie dla zwykłych obywateli może być całkiem wymierną korzyścią dla prezesów spółek, wyceprezesów, członków zarządu i innych pociotek kręcących się wokół tego w postaci wypłaty nagród, dywidend etc. Zresztą słaba kondycja spółek też może być powodem nagród jak pokazała PO w myśl zasady że kto jest u żłobu temu się krzywda stać nie może

ketuks @ 13:02, 16.04.2018

IP: 2a00:f41...bcab

Jeszcze raz do panny: natomiast dobra kondycja spółkek w przeciwieństwie dla zwykłych obywateli może być całkiem wymierną korzyścią dla prezesów spółek, wyceprezesów, członków zarządu i innych pociotek kręcących się wokół tego w postaci wypłaty nagród, dywidend etc. Zresztą słaba kondycja spółek też może być powodem nagród jak pokazała PO w myśl zasady że kto jest u żłobu temu się krzywda stać nie może

do PIS fan @ 11:40 @ 13:04, 16.04.2018

IP: 192.95...24

Ślicznie ujęte wink

Mam nadzieję, że ten ostrołęcki odłam PIS czyli "pazerność i korupcja" pod wodzą prezydenta Kotowskiego i radnych z PIS zostanie wyrzucony z partii, bo to idealny przykład szkodników brukających dobre imię prezesa Kaczyńskiego i partii PIS.

Kto na to pozwala, aby urządzać łapanki w mieście w porozumieniu z Policją? Co to za nagabywanie na normalnych pracujących mieszkańców, gdy w miejscach wypadko- gennych, tam gdzie kwitnie w miejscu przestępczość Policji brak!!!

Co to za metody rozdawanie pieniędzy mieszkańców biznesmenom, przedsiębiorcom, kolegom, rodzinom, znajomym? Kto pisze te wszystkie przetargi? Kto pisze te wszystkie oferty pracy i kandydatury? Kto sprawdza czy pieniądze mieszkańców wydawane są zgodnie z interesem i potrzebami mieszkańców? Kto dopuszcza oferty bezprzetargowe na wykonywanie prac i realizacje zadań, gdy te są zawyżone i ewidentnie na tym tracą mieszkańcy? Czemu rada miasta systematycznie naraża interes mieszkańców uszczuplając budżet miasta? Na jakiej podstawie rada miasta podwyższa wynagrodzenie, przegłosowuje premie i nagrody dal prezesów spółek miejskich, które są pozadłużane? Dlaczego z pieniędzy mieszkańców spłaca sie koszta sądowe radnych, którzy złamali polskie prawo?

Młodzi z PIS zakasać rękawy i do roboty, rozbić tę grupę przestępczą zasiadającą w urzędzie miasta i postawić przed sądem, niech odpoczną od grabieży pieniędzy mieszkańców i podatników. angry

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 13:19, 16.04.2018

IP: 5.172...46

Z czego cieszy się PiSi lud, z tego, że z ich ciężko zarobionych pieniędzy, którymi płacą za paliwo, nachapał się towarzysz Jasiński, a teraz chapie były burmistrz Pcimia - to jest dla Was powód do zadowolenie, żeby nie powiedzieć dumy - jesteście dumni z tego, że Was, w świetle jupiterów, okradają?

Tylko kompletny idiota, nie widzi związku między cenami paliw, głównie oleju napędowego, a cenami dokładnie wszystkiego na rynku, bowiem integralną częścią 99% produktów, jest koszt transportu, czyli paliwa - "ciemny ludu", przejrzyj wreszcie na oczy i zacznij samodzielnie myśleć.

Wrcfan @ 13:25, 16.04.2018

IP: 81.99...151

Narzekacie na PIS i PO to po co na nich glosujecie? Co nie ma innych partii? W Polsce nigdy nie bedzie dobrze jesli bedziecie wybierac gownem a smietnikiem

społeczeństwo obywatelskie @ 13:34, 16.04.2018

IP: 5.172...204

Dobra zmiana nie ma nic wspólnego z dobrą zmianą, te samo działania wbrew polskim interesom, podlizywanie się żydowskiej diaspurze i niedocenianie ludzi, którzy odważnie i aktywnie walczą o prawdę historyczną i antypolonizmem. WSTYD.
Jedyne wyjśćie - zdelegalizować partie jako zło same w sobie i głosowanie na ludzi a nie na ugrupowania, głosowanie na jednostki a nie członków z pierwszych miejsc listy. Zrobi sie czystkę starych szczurów sejmowych i w końcu będzie się rozliczać parlamentarzystów z ich pracy na rzecz ich pracodawców czyli NAS.
No i Senat do likwidacji, dwóch budynków darmozjadów nam nie potrzeba.
Tuczymy i pasiemy 460 posłów i 100 senatorów i co mamy jako społeczeństwo? . Młodym działaczom pis zalecam podział tej partii i odrzucenie pis jako "pieniądze i stołki" a powołać nową ludzi uczciwych i pracowitych.
Dla przypomnienia idei "Solidarności" z 1980 zawartą w 21 postulatach- postulat 12.Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych zlikwidowanie specjalnych sprzedaży, itp.
A nowa Polska po 89 roku to utworzenie prywatnych folwarków na bazie dobra narodowego przez polityków i cwanych działaczy związkowych.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 13:41, 16.04.2018

IP: 5.172...46

Rozmowa na antenie TVN24, z bardzo prominentnym działaczem wierchuszki PiS:

- Panie pośle, dlaczego wycofaliście się z pomysłu, podwyżki uposażeń dla rządu?
- Bo, nie było na to przyzwolenia społecznego.
- To skąd te premie, dla członków rządu, czy na to było przyzwolenie społeczne?
- Premie, to nie podwyżki.

Rozumiecie "ciemny ludu", nie chcieliście dać, po dobroci, po 2 - 3 tysiące, na miesiąc, to sami sobie wzięliśmy, bez Waszej łaski, po 6 - 7 tysięcy.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 13:52, 16.04.2018

IP: 5.172...46

Zgodnie z polskim prawem podatkowym, każdy kto przekazuje darowiznę na "kościelną osobę prawną", jaką jest Caritas, może sobie 100% tejże darowizny, odliczyć od podatku - czyli, ministrowie, którzy dostali premie - w sumie jest to około 1,5 mln złotych, będą mogli odliczyć od podatku 100% przekazanej kwoty, dzięki czemu skarb państwa, zostanie "wydymany", po raz wtóry - pasuje Wam, takie rozwiązanie, "ciemny ludu"?

Czyżby Yaro, nie zdawał sobie z tego sprawy?

optymista @ 13:58, 16.04.2018

IP: 209.58...232

Cieszy, świadomość mieszkańców Ostrołęki, o ile PIS ma poparcie o tyle KOTOWSKI i rada miasta żadnego. Czekam na dzień kiedy dotrze wiadomość do prezesa, że KOTOWSKI po tragicznych trzech kadencjach za rządów PIS stracił w władze w OSTROŁĘCE. Mieszkańcy w końcu chcą odzyskać i rozliczać władzę. Wierzę, że czas korupcji, kolesiostwa, recesji i degradacji naszego domu miasta Ostrołęki mamy po za sobą.

Kotowski i radni miasta - rozliczyć i pozamykać.

Wówczas prezes przyjrzy się tym wszystkim lokalny przekrętom i polecą głowy, a częsci trafi tam gdzie ich miejsce czyli do Przytuł. angry

Liczę, że przy następnej okazji PIS zrobi wszystko, aby zrekompensować miastu tak tragiczną ubabraną w lokalne machlojki ekipę rządzącą KOTOWSKIEGO. I podeśle dynamiczną, młodą, wykształconą załogę, która powalczy o głosy mieszkańców, zacznie dbać o miasto, odbudowywać i modernizować Ostrołękę, aby wybudzić miasto z letargu, marazmu i beznadziei, aby młode rodziny poczuły się jak u siebie a nie w mieście duchów i starców, odciętym od cywilizowanego świata policyjnym kordonem.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 14:04, 16.04.2018

IP: 5.172...46

Optymista - uważasz, że Yaro, nakazując wpłaty premii na Caritas, nie wiedział, że te wpłaty można odliczyć od podatku?

Uważasz, że nie wiedział o tych wszystkich premiach dla ministrów?

Znowu jest/był na prochach?

Sądzisz, że PiSiory, nie wiedzą co się dzieje w Ostrołęce - o, święta naiwności - co, znowu wracamy do starych haseł "PiS - tak, błędy i wypaczenia - nie"? - skądś to znamy.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 14:11, 16.04.2018

IP: 5.172...46

Skoro tak wierzysz w młode PiSowskie kadry, to dlaczego jeszcze te kadry nie siedzą w gabinecie prezesa na Nowogrodzkiej - na co czekacie, że ktoś to zrobi za Was, czy może boicie się, jak Taplarscy, wykopania konia ze złota, którego nie ma - Taplarscy się odważyli, a Wy nadal siedzicie i popierdujecie na lokalnych forach - uważasz, że Yaro czyta MO?

Jak powiedziała "trzeci bliźniak" - Jarosław Kaczyński, nie zareaguje wcześniej, niż wówczas, kiedy woda zacznie mu sięgać do nosa - dokładnie tak było w przypadku premii dla ministrów i lecących na łeb, na szyję, notowań PiSu - naprawdę, tego nie widzisz, czy jesteś, aż tak naiwny, wierząc w niepokalaność prezesa?

Anna - Kurpiowska Panna @ 14:25, 16.04.2018

IP: 78.10...22

Jestem już, moi kochani, po krótkim spacerku. Niestety, jestem ukontentowana tylko połowicznie, bowiem miałam do załatwienia ważne sprawy osobiste i co prawda udało mi się je załatwić, ale niezupełnie tak jak myślałam.
No cóż, życie to nie jest bajka - nie zawsze można mieć wszystko.

Najmilsi!

Cieszę się niezmiernie, że dyskusja i beze mnie nabrała rumieńców, dynamiki i swady. To cieszy... To cieszy zaiste, że moi drodzy ostrołęczanie, tak bardzo angażują się w sprawy naszej małej ojczyzny, że tak bardzo leży im na sercu dobro całej, naszej, lokalnej społeczności.
To dobry prognostyk na przyszłe wybory. Ufam, że jesienią, gremialnie pójdziemy do urn wyborczych, by dać szansę najlepszym z najlepszych kandydatów.

Szczególnie cieszy mnie dobra forma, mojego ulubieńca, bożyszcza wszystkich kobiet: Rebelyjanta Romuśka-Fajfuśka, chłopaka-cielaka-pipsztaka. Co by o nim nie mówić, czego by jemu nie zarzucić, to jednego nie można mu odmówić: cieluś Romuś-Fajfuś to tęga głowa. Co prawda, rzadko się tutaj, jucha, wypowieda, ale jek coś powi, to każde jego słowo ma siłę rażenia bomby atomowej. Stale jeztem pod wrażeniem jego mondrości y yntelygencji...

Pozdrawiam przed rychłym fajrantem... smile

Kl @ 14:25, 16.04.2018

IP: 188.146...252

Mam pytanie do p.Kleczkowskiego ? Czy to czesc panskiej polityki przedwyborczej ? Chcesz sklocic mieszkancow a pozniej lansowac sie na lokalnego ,, swojaka " ?
Prosba . Nie rozsylaj zaproszen na Fb ludziom ktorych nie znasz , lub sa znajomymi twoich znajomych . To zenujace

byle nie KODeraści!!! @ 14:31, 16.04.2018

IP: 2a01:110f...8151

A ile zarobiła sitwa bufetowej na zanitraszonuch w Warszawie kamienicach, albo banda (kon)Donka ile dostaje za zaoranie Polskiej gospodarki i zadłużenie nas u niemiaszków, a gdzie się zaPOdziało 19 miliardów!!! które "zniknęły" jak je rudy Dyzma z OFE do ZUS POdsowiecił...... i wiele wiele jeszcze pytań do POlszewików i ZSLowców..... i jeszcze więcej pieniędzy ukradzione Polakom POdczas trwania "zielonej wyspy" rudego folkzdijcza......

rodak @ 14:35, 16.04.2018

IP: 86.29...113

oj aneczka kurpianeczka bidula odleciala i zapomniala dodac ,ze pis jest wykonawca ustaw i zarzadzen ,stworzonych przez koalicje PO-PSL dotyczacych uszczelnienia VAT. Lot przynosi zyski dzieki reformom przeprowadzonym pzez poprzedni rzad.Gospodarka funkcjonuje tak jak funkcjonuje poniewaz to nie PIS ja reformowal(na szczescie)tylko poprzednie ekipy rzadzace.I wiele by mozna na ten temat mowic ,ale po co -do niej i tak nic nie dotrze.Jest zafiksowana albo tak oglupiona przezTVPpis ,ze tlumaczenie jej czego kolwiek jest bezsensem.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 14:37, 16.04.2018

IP: 5.172...158

@up - skieruj te pytania do Zorrowej prokuratury, bowiem zarzuty, które stawiasz są w Polsce ścigane.

KL, nie istnieje coś takiego, jak "polityka przedwyborcza" - pomyliło Ci się z kampanią, którą ogłasza PKW - przed tym ogłoszeniem, nie wolno prowadzić kampanii wyborczej, a więc jeśli uważasz te działania, za kampanię wyborczą, to skieruj skargę do PKW.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 14:38, 16.04.2018

IP: 5.172...158

P.S.
To pierwsza moja uwaga, dotyczyła wPiSu z godz. 14:31.

Mietek 58 @ 14:47, 16.04.2018

IP: 144.4...28

Rady Nazorcze to organizacje...........
Taki Misiewicz jest tam potrzeby bo to młody człowiek i Towarzystwu Wzajmnej Adoracji psuje szyki .
Takie jest moje zdanie.
Mam prawo mieć swoje zdanie.

podatnik @ 14:48, 16.04.2018

IP: 43.249...23

Problem jest taki, że PO niby ukradła, a PIS nic nie odzyskał i nikt nie został osadzony.
Polacy już odsunęli od władzy PO, a następnym kandydatem do odsunięcia jest PIS, gdyż tłumaczenie my kradniemy, bo PO kradło Polków nie interesuje. Tu jest POLSKA a nie PO-PIS.

A 200 milionów odebrane Polakom w postaci premii i nagród, to 200 milinów złotych, które nie trafiło do emerytów i rencistów, do niepełnosprawnych, do samotnych pracujących matek, na żłobki, na przedszkola, na lekarstwa, na ratowanie chorych Polaków i wiele innych niezbędnych i ważniejszych celów niż wypychanie kont bankowych ministrom i innym uprzywilejowanym.

A tak na marginesie to KODorasci to wszystko utrzymują, bo ani PO, ani PIS, ani Kościół, ani tacy cwaniacy jak ty do pracujących Polaków nie dokładają się ani złotówki, a trzeba ich wraz z rodzinami dożywotnio utrzymywać.

Pozwól Polakom wybrać. Ci z PIS rządzący w Ostrołęce pod wodzą KOTOWSKIEGO to przykład nierządów, grabieży, kolesiostwa i partactwa, którego nawet wyczyny PO nie są w stanie przyćmić. Skoro prezes toleruje takich Czartoryskich, Mamątowów, Kotowskich, Rosaków, Grabowskich, Liżewskich, i resztę to my uczciwi i pracujący Polacy jesteśmy w głębokiej d....., będą nas doić, wykorzystywać, zastraszać do końca naszych dni. Rozwiązać partie, osądzić skorumpowanych członków, odebrać majątki, zesłać do obozów pracy. Tam jest miejsce Kotowskiego i spółki. Tak nam Polakom dopomóż BÓG.

Powiem krótko @ 15:02, 16.04.2018

IP: 103.228...107

Gdyby Kotowski, rada miasta, prezesi spółek miejskich i inni powsadzani na stołki po znajomości w Ostrołęce mieliby dostać 1 chłostę za 1 ukradzioną/zmarnowaną złotówkę to żaden z tej ekipy nie przeżyłby publicznego biczowania, tak kradną i marnotrawią na potęgę. Jeżeli ktoś w to powątpiewa to jest ograniczony umysłowo lub sam okrada Polaków.

Nigdy nie zagłosuję na te pazerne hieny, żyjące kosztem innych Polaków, daje słowo. A moje słowo uważam za święte.

PiSuardessa @ 15:40, 16.04.2018

IP: 2a00:f41...d695

@anka
Wojtusiu Dorobinski mówi ci coś słowo "koniunktura"?
Gdyby jej nie było to po spółkach skarbu państwa pod waszym zarządem już by nawet śladu nie było.
Takich sciem już i ciemny lud nie kupi

Anna - Kurpiowska Panna @ 15:43, 16.04.2018

IP: 78.10...22

Do rodak @ 14:35,

Dzień dobry!

Cyt. "oj aneczka kurpianeczka bidula odleciała i zapomniała dodac ,ze pis jest wykonawca ustaw i zarzadzen ,stworzonych przez koalicje PO-PSL dotyczacych uszczelnienia VAT. Lot przynosi zyski dzieki reformom przeprowadzonym pzez poprzedni rzad.Gospodarka funkcjonuje tak jak funkcjonuje poniewaz to nie PIS ja reformowal(na szczescie)tylko poprzednie ekipy rzadzace.I wiele by mozna na ten temat mowic ,ale po co -do niej i tak nic nie dotrze.Jest zafiksowana albo tak oglupiona przezTVPpis ,ze tlumaczenie jej czegokolwiek jest bezsensem".

Drogi Przyjacielu!

Serdecznie dziękuję Ci za otworzenie mi oczu na obecną rzeczywistość. Dotąd żyłam w błogim przekonaniu, że wszystkie dotychczasowe sukcesy i sukcesiki, są zasługą obecnego rządu Prawa i Sprawiedlwości. Ty, Człeku Poczciwy, otworzyłeś mi oczy i uświadomiłeś mi, jak bardzo się myliłam. Oczywiście, zmieniam orientację (POlityczną... POlityczną) o 180 stopni i przechodzę na Jasną Stronę Mocy czyli zasilam szeregi członków i sympatyków Partii Oszustów, rozstając się równocześnie z obozem zdrady narodowej, zacofania, reakcji, ciemnogrodu i zaprzaństwa czyli z wrednymi PiSiorami..

Niestety, jako dziewczyna z gminu, dziewczyna praktycznie bez edukacji, (liceum zawodowe bez matury), podatna jestem na wszelkie manipulacje ludzi cynicznych, złych i podstępnych.
Dlatego, wykorzystując moja naiwność, prostotę i brak wyrobienia politycznego, uwiedli mnie, podstępni, przebiegli, wyzuci z wszelkich norm moralno-etycznych, ludzie z Prawa i Sprawiedliwości..

Duży rośnij człeku POczciwy...

do wszystkich @ 15:46, 16.04.2018

IP: 83.28...1

macie haka PO wygra wybory i bedzie naprawiac Polske za darmo takk jak to bylo przez 8 lat

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 15:48, 16.04.2018

IP: 5.172...14

Im więcej zarabiają takie spółki, jak Lotos, Orlen czy Energa, tym mniej zostaje w kieszeniach podatników, a idzie do kieszeni PiSowskiej nomenklatury, takiej jak towarzysz Jasiński, czy były burmistrz Pcimia.

Robson @ 15:51, 16.04.2018

IP: 159.205...195

Dojna zmiana. Nic dodać nic ująć.

Anna - Kurpiowska Panna @ 15:52, 16.04.2018

IP: 78.10...22

Pa, kochani!

Fajrant na dzisiaj. Poprawiam włosy przed opuszczeniem gabinetu, maluję lipstikiem usta na karminowo, wciskam na głowę mój znak rozpoznawczy - beret z moheru z antenką, odpalam małego ale żwawego "japończyka" i z pieśnią na sercu z dumą na twarzy, z radością na duszy, bieżę do siedziby PO, aby wstąpić do tej szlachetnej partii...

Buźka... smile

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 15:55, 16.04.2018

IP: 5.172...14

Nic nie ma za darmo, kwestią pozostaje cena.

Podkomisja do spraw badania urojeń Antka Policmajstra - koszt około 6 mln. złotych i nie widać końca wydatkom.

do pisuar @ 16:05, 16.04.2018

IP: 83.28...1

dlaczego obrazasz nasz Kurpi wygraj i rzadz przez 100000 lat

tank102 @ 16:31, 16.04.2018

IP: 79.184...211

smileA kogo to obchodzi. Najważniejsze żeby zapłacił należne podatki , a nie uciekał w szarą strefę. smile
I LOVE OSTROŁĘKA

Sceptyczny @ 16:43, 16.04.2018

IP: 185.108...55

Uwierzę w "dobrą zmianę" i intencje prezesa tylko wówczas, gdy Kotowski i spółka z "Pazernych i Skorumpowanych" zostaną wyprowadzeni z Ratusza w kajdankach, skazani i osadzeni. Podobnie z skorumpowanymi prezesami OSTRADY, TARGORU...

CBA powinno przycisnąć KOTOWSKIEGO, GRABOWSKIEGO, ROSAK... to wszystko wyśpiewają o przekrętach i przetargach za kawałek suchego chleba i łyk wody.

komunista @ 17:10, 16.04.2018

IP: 93.105...245

juz niedlugo weekend - aaaaaaaaaaaale ja nie pracuej w biedrze wiec bede d y m ny w robocie i w sobote i w niedziele. i nikomu to nei preszkadza jakos

Stefan @ 17:11, 16.04.2018

IP: 92.18...215

Czyżby to Bartek podejmował decyzję o budowie elektrowni Ostrołęka C? Teraz już rozumiem dlaczego zarządowi Energii wyszło, że ta inwestycja jest opłacalna laughing

Stefan @ 17:15, 16.04.2018

IP: 92.18...215

Sorki - radzie nadzorczej Energa ;)

tępiciel lemingów @ 17:53, 16.04.2018

IP: 194.126...230

"Misiewicze" rządzą:

"Budżet po pierwszym kwartale odnotował nadwyżkę - mówi Jacek Sasin, szef Stałego Komitetu Rady Ministrów. Podkreśla, że pieniędzy na realizację obietnic Mateusza Morawieckiego nie zabraknie.

Jacek Sasin pytany przez dziennikarzy podkreśla, że w tym roku obserwujemy podobny trend co przed rokiem, czyli odnotowujemy nadwyżkę budżetową po pierwszym kwartale tego roku.

"Podobnie jak przy naszych wcześniejszych projektach dotyczących choćby 500 plus mamy pewność, że pieniądze na te projekty są" - powiedział.

Ostatnie dane resortu finansów wskazują, że po lutym nadwyżka budżetu wyniosła 4 mld 460 mln zł. Dochody wyniosły 62 mld 20,3 mln zł, czyli 17,4 proc. planu rocznego, a wydatki 57 mld 559,5 mln zł, czyli 14,5 proc. planu rocznego."

Lepszy Misiewicz niż ktokolwiek z opozycji.

Stefan @ 18:10, 16.04.2018

IP: 92.18...215

Do tępiciela: o jakich projektach w cytowanym fragmencie jest mowa? O Korycie+ ?

BK @ 18:10, 16.04.2018

IP: 37.47...101

Misiewicz pracuje a Gawłowski??? 😁 taka jest różnica. Gawłowski pełnił funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska, w rządach PO-PSL. Obszerny i skrupulatnie zgromadzony materiał dowodowy wskazuje na to, że w związku z pełnioną w rządach PO-PSL funkcją Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska poseł Stanisław Gawłowski przyjął jako łapówki co najmniej 175 tysięcy złotych w gotówce, a także dwa zegarki o łącznej wartości prawie 26 tysięcy złotych. Zarzuty, które prokuratura zamierza ogłosić posłowi, dotyczą również nakłaniania do wręczenia łapówki w wysokości co najmniej 200 tysięcy złotych oraz ujawnienia informacji niejawnej i plagiatu pracy doktorskiej - lody można kręcić i bez etatu aby koryto było 😁

BK @ 18:22, 16.04.2018

IP: 37.47...101

Zlodzieje wołają "łapaj złodzieja", żeby uwagę od siebie odciągnąć 😁 chlop pracuje jawne pobory ma jakie macie kwalifikacje żeby oceniać jego pracę. ŻADNYCH to tylko wasze opinie i widzimisie nie poparte niczym.

Takie cuda tylko u nas @ 18:23, 16.04.2018

IP: 82.102...168

Wszystko to pikuś. W Ostrołęce pan Kotowski i rada miasta z PIS w 48 godzin podjęli decyzję, aby koledze z PIS prezesowi OSTRADY dać o 4 miliony więcej za słynną "przeprawę tymczasową" niż było przewidziane w budżecie miasta. tongue

Dolek @ 18:24, 16.04.2018

IP: 5.172...218

Ludzie, z tym Gawłowskim to trochę dziwna sprawa. Jakbyście się zainteresowali to facet z zarzutami łaził na wolności przez parę miesięcy i zgłaszał się osobiście wiele razy do prokuratury chcąc usłyszeć ciążące na nim zarzuty ale niczego się nie dowiedział ( śmieszne bo wiedział o co chodzi ). Nagle po wielu miesiącach znieśli mu immunitet i jak Sam z własnej woli pojechał do Szczecińskiej prokuratury to go wsadzili. Naprawdę nie wiem co o tym sądzić. Przypomnę tylko, że od paru lat PiS wsadza niejakiego Jana Burego z PSL-u i wsadzić Go do tej pory nie może. To gdzie te afery ? - ja się pytam.

do BK @ 18:22 @ 18:25, 16.04.2018

IP: 82.102...168

Trzeba było być na konwencji PIS, lub uważnie słuchać naszego szanownego prezesa.

"Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: Musimy być partią czystych rąk

- Musimy być, by zwyciężyć, partią czystych rąk. I dlatego powtarzam: nie będzie żadnej tolerancji, żadnego zmiłowania dla tych, którzy te ręce będą sobie brudzić - powiedział Kaczyński. Odniósł się do nagród dla członków rządu."

Wam w Ostrołęce się trochę poprzestawiało, my z PIS mamy służyć Polakom, a nie wysługiwać się Polakami. Czas, aby młodzi z PIS wzięli Ostrołękę "w swoje czyste i pracowite ręce" w innym przypadku przegramy wybory, bo lokalni przedstawiciele PIS zrobili sobie w Ostrołęce prywatę i nie dbają o interes mieszkańców.

My młodzi z PIS jesteśmy gotowi to zmienić.

tępiciel lemingów @ 18:28, 16.04.2018

IP: 194.126...230

Za poprzedniego rządu było tylko "koryto+" i "afera+".

do tępiciel lemingów @ 18:28 @ 18:30, 16.04.2018

IP: 82.102...168

PIS fan @ 11:12, 16.04.2018
IP: *.*.3.58

Ostrołęcki PIS, aby mieć czyste ręce musi zrezygnować z usług nacjonal. @, Anna - Kurpiowska Panna @, tępiciel lemingów, gdyż to źle świadczy i źle wpływa na wizerunek PIS. Tylko ludzie zaangażowani, ciężko pracujący w interesie mieszkańców i praca PIS przynosząca widoczne rezultaty i korzyści dla mieszkańców Ostrołęki, a puste słowa propagandowe nie poparte na meteorytyce i faktach, to są metody, które stawiają naszą partię PIS w niekorzystnym świetle. Niestety kłamstwa, które można sprawdzić w dobie internetu powodują, ze te osoby stają się szybko niewiarygodne i działają na niekorzyść partii PIS, dlatego tylko "czyste ręce i prawda"

Słowa prezes Kaczyńskiego są takie, że powinni oddać i tego się trzymajmy, a lokalne skorumpowane watażki z ostrołęckiego PIS niech nie dolewają oliwy do ognia tylko zaczną działać w interesie mieszkańców Ostrołęki. Tylko młodzi z PIS, tych starych skorumpowanych z brudnymi łapami trzeba usunąć i ukarać. Ludzie wówczas do nas wrócą. wink

Rebeliant Remek @ 18:34, 16.04.2018

IP: 188.146...147

Łukaszu Kulik. Wielki śmietnik po PiS przed Panem. Powodzenia.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 18:45, 16.04.2018

IP: 5.172...213

Tępy, skoro były afery, to gdzie są zarzuty?

Stefan @ 18:59, 16.04.2018

IP: 92.18...215

Do BK @ 18:10. Misiewicz pracuje - a jakże. Gawłowski również ciężko pracował, tylko Donald nie pomyślał żeby mu dać nagrodę no i BYĆ MOŻE wziął bo był na głodzie. Jarek z Beatką okazali się "sprytniejsi" i swoich zawczasu obdarowali nagrodami zapobiegając korupcji. Zapomnieli tylko o biednym Kogucie i ten BYĆ MOŻE również wziął. W jednym i drugim przepadku uważałbym jednak z ogłaszaniem dziś wyroków. W końcu prokuratura to nie sąd, choć właściwie jesteśmy blisko takiego stanu. sad

KaPiSzon @ 19:00, 16.04.2018

IP: 94.254...152

Przynajmniej ciepło było

do jan kow z ostr @ 19:23, 16.04.2018

IP: 83.28...1

zazuty sa tylko przez takich jak jak jak nie mozna ich ruszyc bo niema niby demokracji hanba

Anna - Kurpiowska Panna @ 19:24, 16.04.2018

IP: 87.205...138

Do do tępiciel lemingów @ 18:28 @ 18:30, 16.04.2018
IP: *.*.18.168PIS fan @ 11:12, 16.04.2018 IP: *.*.3.58

Cyt. "Ostrołęcki PIS, aby mieć czyste ręce musi zrezygnować z usług nacjonal. @, Anna - Kurpiowska Panna @, tępiciel lemingów"...

Dobry wieczór!

W pierwszych słowach mego listu pragnę poinformować Cię, że jestem zdrowa, czego i Tobie życzę. Chciałabym również podziękować Ci za umieszczenie mojej skromnej osoby w gronie zacnych i szlachetnych osób, a mianowicie nacjonala i tępiciela lemingów. Zaiste, zaszczyt to dla mnie niezmierny, znaleźć się wśród tak znamienitych a czcigodnych ludzi.

Nie mam prawa wypowiadać się w imieniu nacjonala i tępiciela lemingów, lecz pozwolę sobie wyrazić opinię na mój temat.

Czy, Ty okrutniku, zdajesz sobie sprawę z konsekwencji odsunięcia mnie przez Partię od PiSania komentarzy? Czy naprawdę chcesz odciąć mnie od głównego źródła dochodu? Gdzie Ty masz zmiłowanie? Gdzie Ty masz serce? Gdzie Ty masz litość nad ludzkimi ułomnościami? Zadałeś sobie pytanie, z czego będę się utrzymywała, jeżeli ostrołęcki PiS zrezygnuje z moich usług PiSarskich?

Mimo wszystko - lubię Cię, a w dowód tego lubienia, całuję Cię gorąco... gorąco... gorąco... w .... w... w ... POliczeczek... smile

do @ 19:25, 16.04.2018

IP: 83.28...1

a kogut jak narozrabial to zamknac razem z innymi

do Anna - Kurpiowska Panna @ @ 19:26, 16.04.2018

IP: 82.102...168

Trzeba było być na konwencji PIS, lub uważnie słuchać naszego szanownego prezesa.

"Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: Musimy być partią czystych rąk

- Musimy być, by zwyciężyć, partią czystych rąk. I dlatego powtarzam: nie będzie żadnej tolerancji, żadnego zmiłowania dla tych, którzy te ręce będą sobie brudzić - powiedział Kaczyński. Odniósł się do nagród dla członków rządu."

Wam w Ostrołęce się trochę poprzestawiało, my z PIS mamy służyć Polakom, a nie wysługiwać się Polakami. Czas, aby młodzi z PIS wzięli Ostrołękę "w swoje czyste i pracowite ręce" w innym przypadku przegramy wybory, bo lokalni przedstawiciele PIS zrobili sobie w Ostrołęce prywatę i nie dbają o interes mieszkańców.

My młodzi z PIS jesteśmy gotowi to zmienić.

Anna - Kurpiowska Panna @ 19:39, 16.04.2018

IP: 87.205...138

Do do @ 19:25, 16.04.2018

Cyt. "a kogut jak narozrabiał to zamknąć razem z innymi"

Dobry panie! Chyba "zjadłeś" ostatni wyraz? Zapewne intencją Twoją było naPiSanie: "a kogut, jak narozrabiał, to zamknąć razem z innymi kurami?"

Pozdrawiam...

anty @ 19:51, 16.04.2018

IP: 188.146...15

do anka cipcianka
"...to zamknąć razem z innymi kur(w)ami?"

anty @ 19:52, 16.04.2018

IP: 188.146...15

z ku... z PiS-u of course
laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

Anna - Kurpiowska Panna @ 19:54, 16.04.2018

IP: 87.205...138

Do, do Anna - Kurpiowska Panna @ @ 19:26,

Cyt. "Czas, aby młodzi z PIS wzięli Ostrołękę "w swoje czyste i pracowite ręce" w innym przypadku przegramy wybory, (...) My młodzi z PIS jesteśmy gotowi to zmienić".

PiSzę bez ironii. Popieram. Sama jestem młodą dziewczyną i uważam, że odmłodzenie i "przewietrzenie" obecnej władzy w Ratuszu, byłoby dobrym posunięciem. Niestety, po kilkunastu latach rządzenia przez te same osoby, w każdej instytucji, daje się odczuć nieco stęchły zapach naftaliny...

Pozdrawiam... smile

Anna - Kurpiowska Panna @ 20:01, 16.04.2018

IP: 87.205...138

Pa, kochani! Jest godz. 20. Idę ogladać w nabożnym skupieniu reżimowy program "Minęła 20" w reżimowej TV INFO.
Niestety, jestem uzależniona od tej propagandy PiSowskiej. Gdy nie obejrzę piewców i apologetów PiSuaru: red. Rachonia, czy red. Klarenbacha, nie mogę zasnąć, a gdy już uda mi się ta sztuka - męczą mnie koszmary senne...

Pozdrawiam...

t.k. @ 21:34, 16.04.2018

IP: 37.249...16

ILE ZARABIAŁ SYN TUSKA W OLT EXPRESS ? laughing

zenek @ 21:55, 16.04.2018

IP: 176.109...64

Dlaczego M.O. zamieściła zdjęcie ENERGA ELEKTROWNIE OSTROŁĘKA. Przecież ENERGA CIEPŁO to ma innego prezesa i inny zarząd.

Parafianin @ 22:21, 16.04.2018

IP: 94.254...54

Ile zarabiała żona Schetyny w państwowej spółce - ZUSie w radzie nadzorczej będąc?

brexit @ 22:29, 16.04.2018

IP: 82.28...1

"Rebeliant Remek @ 18:34, 16.04.2018
IP: *.*.33.147

Łukaszu Kulik. Wielki śmietnik po PiS przed Panem. Powodzenia."

Szanse ma.W sumie obiektywnie patrząc zdecydowanie najlepszy z ewentualnych kandydatów.Ale moim zdaniem gdyby wygrał to zanosi się na wyniszczający konflikt z radą miasta , która prawdopodobnie będzie należeć do PiS.Rzekuń pokazuje do czego to prowadzi.

A nawet jak nie, to jak pokazuje przykład choćby Ostrołęki szanse na pozyskanie środków z zewnątrz gdy PiS utrzyma się przy władzy w wyborach parlamentarnych będą żadne.Będzie potwórka układu PO&PSL centralnie vs PiS lokalnie.

W sumie objęcie funkcji prezydenta Ostrołęki to przy obecnych realiach posada kamikadze.

do anty @ 22:30, 16.04.2018

IP: 83.28...1

spotkami sie w za bluznierstwa idioto

Rebeliant Remek @ 06:28, 17.04.2018

IP: 188.146...147

Brexit. Nie zgadzam się. Na pieniądze z budżetu centralnego nie ma co liczyć. Od czasu jak Ostrołęka straciła status miasta wojewódzkiego niezależnie od władzy pieniędzy nie było. Fundusze unijne natomiast są do pozyskania zawsze. Kwestia jakości projektu.

Nie ma co też przeceniać roli rady w Ostrołęce. Większość radnych jest zwyczajowo obrotowa, gdyż ma interes w dobrych relacjach z decydentem jakim w mieście jest prezydent.

tępiciel lemingów @ 06:34, 17.04.2018

IP: 194.126...230

Fundusze unijne są do pozyskania zawsze, Kwestia woli przyznających i pomagających projektowi.

Decydentem jest RM, a wykonawcą jest prezydent.
Nie ma co przeceniać roli prezydenta.

do anka-pisanka-kurpiowska @ 07:11, 17.04.2018

IP: 87.205...209

Mam nadzieję, że wraz z pisem , skończą się i dla ciebie tłuste w obłędzie prymitywnym lata.

Rebeliant Remek @ 07:34, 17.04.2018

IP: 188.146...147

Co ty pieprzysz tępy durniu? Nie słyszałem by odrzucono gdziekolwiek profesjonalnie napisany projekt z wnioskiem o dofinansowanie z zasobów UE. A jak ostrołęccy pseudopozyskiwacze tworzyli buble to niech mają pretensje sami do siebie.

Od kiedy tępy idioto RM decyduje w sprawach organizacyjnych i kadrowych będących w kompetencji prezydenta miasta?

ccc @ 08:12, 17.04.2018

IP: 43.249...11

Kotowski i spółka muszą odejść. Nie ma przyzwolenia prezesa na sprawowanie funkcji publicznych przez ludzi którzy mają brudne ręce. angry

Smok wawelski @ 08:33, 17.04.2018

IP: 176.109...59

A portfele wyborców jak były tak dalej są cienkie!!!!!! i niby nic ale wyniki wzrostów gospodarczych nie przekładają się na polepszenie zarobków obywateli, którzy mają dość politycznej sieczki i frazesów aktorstwa politycznej propagandy i żyć na poziomie przeciętnego europejczyka z zachodu!!!!!

cheniek @ 08:35, 17.04.2018

IP: 188.146...44

PIS to jest partia od boga dla polskiego narodu. Pjeło tulo kradlo nico wjencej.

ketuks @ 09:01, 17.04.2018

IP: 37.47...30

W Służbie Ochrony Państwa w niecałe 2,5 miesiąca odkąd istnieje przyznano ponad milion złotych nagród - do takich informacji dotarł "Super Express". Funkcjonariusze mają ochraniać najważniejsze osoby w państwie, jednak zaliczają wpadki. Nie przeszkadza to jednak w przyznaniu sobie wysokich premii.

Mural @ 09:19, 17.04.2018

IP: 80.55...89

W szkole to norma: pani zwraca uwagę Jasiowi, że naśmiecił przy ławce. Jaś na to: a Franek naśmiecił na korytarzu. Co jednak uchodzi dzieciom, nie uchodzi dorosłym pani Anko Kurpianko!/Pytanie do wyborców PO: jakie straty przynosiły spółki skarbu państwa za niesławnych rządów PO/PSL/

I szanowny tępicielu//

Za poprzedniego rządu było tylko "koryto+" i "afera+".
czy jedne przestępstwa mają umniejszać kolejne?

do mural @ 09:54, 17.04.2018

IP: 83.28...1

calkowita racja

@@@ @ 09:59, 17.04.2018

IP: 31.0...52

Pisowska Anka vel Wojtek znowu pisze komentarze w czasie pracy, za ktore dostaje dużą kasę ale nie wszyscy w UM tak mogą, robole muszą pracować za bardzo dużo mniejsze pieniądze.

,tank102 @ 10:47, 17.04.2018

IP: 79.184...105

Powtarzm jeszcze raz - kogo to obchodzi?
I porównajcie z zarzadem budującym elektrownię atomową powołantm przez PO.

t.k. @ 12:08, 17.04.2018

IP: 77.112...147

WIĘC ILE ZARABIAŁ SYN TUSKA W OLT EXPRESS, JUŻ PORTAL MO WIE? laughing laughing laughing laughing

WWW @ 14:30, 17.04.2018

IP: 188.146...150

Czemu MO zamieszcza zdjecie elektrowni skoro pisze o Energa Ciepło ?
Redaktorku rusz du..p..s.ko i zrob zdjecie tablicy reklamowej EC a nie manipulujesz opiniami mieszkancow

wacek @ 15:57, 17.04.2018

IP: 83.28...40

Do:
"t.k. @ 12:08, 17.04.2018"

Szanowny internauto, prywatna firma może płacić ile zechce i nam nic do tego.
Nie oceniam w tym przypadku uczciwości OTL.
Pozdrawiam

Żal mi tych PO-wców @ 17:40, 17.04.2018

IP: 37.47...251

I taki typ wierzący w tych złodzieji z PO jeszcze śmie się tu pozytywnie o nich wypowiadać? Żal mi ich poprostu widać jaki to poziom inteligencji.

tank102 @ 20:12, 17.04.2018

IP: 79.184...196

do wacek

W cuda wierzysz . To zatrudnienie w prywatnej firmie i ta kasa wiadomo dlaczego..... laughing

Anna - Kurpiowska Panna @ 20:17, 17.04.2018

IP: 87.205...138

Dobry wieczór!

Ach, najmilsi! Dzisiaj jestem taka skonana, że zaraz biorę ciepły tusz, paciorek, siusiu, i do łóżeczka... (Chyba zrezygnuję nawet z oglądania reżimowego "W tyle wizji").
Nie uwierzycie, ale w pracy miałam taki młyn i zamieszanie, że zwyczajnie nie mogłam wygospodarować nawet 5 minut, aby przesłać wam chociaż zwyczajowe uprzejmości.
Wybaczcie więc, że dzisiaj odpowiem wam bardzo lakonicznie na nurtujące was pytania i wątpliwości.


Do do anka-pisanka-kurpiowska @ 07:11, 17.04.2018
IP: *.*.252.209

Cyt. "Mam nadzieję, że wraz z pisem , skończą się i dla ciebie tłuste w obłędzie prymitywnym lata".

Mój drogi/moja droga!

Pozory mylą. Może i wyglądam na głupią, niedorozwiniętą gąskę, ale - wierz mi - naprawdę pozory mylą: pod tą niepozorną fizjonomią, kryje się przebiegła, podstępna, szczwana i cyniczna baba.

Już profilaktycznie, czynię umizgi do Platformy Obywatelskiej. Badam grunt, sonduję sytuację, czy w razie klęski wyborczej PiSiorów, mam szanse zasilić PO. Wydaje mi się że z moją przebiegłością, chytrością, chciwością na pieniądz i brakiem skrupułów, każda partia przyjmie mnie z otwartymi rękoma...

Pozdrawiam...


Do @@@ @ 09:59, 17.04.2018
IP: *.*.124.52

Cyt. "Pisowska Anka (...) znowu pisze komentarze w czasie pracy, za które dostaje dużą kasę, ale nie wszyscy w UM tak mogą, robole muszą pracować za bardzo dużo mniejsze pieniądze".

Mój miły/moja miła!

Te nędzne grosze jakie otrzymuje za swój trud, znój i poświęcenie, nazywasz "dużą kasą"? No nie, trzymajcie mnie ludziska, bo będę turlała się ze śmiechu po podłodze. Mój drogi/moja droga! Zapewniam Cię, iż honoraria za moją pisaninę, starczają mi ledwo na kosmetyki i nową bieliznę. Uwierz mi, iż wbrew obiegowej opinii, pisanie komentarzy, nie jest wcale takim lekkim chlebkiem jakby się na pierwszy rzut oka wydawało.
No, ale przecież z czegoś muszę żyć i utrzymać dom i samochód? Niestety, groszem nie śmierdzę - dla mnie, każde tysiąc złotych liczy się w domowym budżecie...

Pozdrawiam...

tępiciel lemingów @ 20:45, 17.04.2018

IP: 194.126...230

Remek, kulturalny człowieku:

"Nie ma co też przeceniać roli rady w Ostrołęce. Większość radnych jest zwyczajowo obrotowa, gdyż ma interes w dobrych relacjach z decydentem jakim w mieście jest prezydent."

"Od kiedy tępy idioto RM decyduje w sprawach organizacyjnych i kadrowych będących w kompetencji prezydenta miasta?"


Decydentem jest RM, a wykonawcą jest prezydent.
Nie ma co przeceniać roli prezydenta.

Co ma RM do spraw organizacyjnych i kadrowych przynależnych prezydentowi?

Rebeliant Remek @ 03:04, 18.04.2018

IP: 188.146...147

Właśnie tępy idioto nie ma nic. Piszesz bzdury, a później zadajesz sam sobie pytanie po ch te bzdury piszesz.

tępiciel lemingów @ 06:24, 18.04.2018

IP: 194.126...230

Właśnie Ty piszesz bzdury:

"Nie ma co też przeceniać roli rady w Ostrołęce. Większość radnych jest zwyczajowo obrotowa, gdyż ma interes w dobrych relacjach z decydentem jakim w mieście jest prezydent."

Decydentem jest RM, a wykonawcą jest prezydent.
Nie ma co przeceniać roli prezydenta. Rada decyduje o zarobkach prezydenta. Prezydent ma interes w dobrych relacjach z decydentem, jakim jest w mieście RM.

A Ty tu wylatujesz z takim tekstem:

"Od kiedy tępy idioto RM decyduje w sprawach organizacyjnych i kadrowych będących w kompetencji prezydenta miasta?"

Co ma RM do spraw organizacyjnych i kadrowych przynależnych prezydentowi?

Rebeliant Remek @ 06:40, 18.04.2018

IP: 188.146...147

I jaki z tego wniosek durniu? Taki, że RM nie wcina się w sprawy kadrowe i organizacyjne , które są w gestii prezydenta i gdzie jest decydentem niezależnie od opinii radnych.

Dalej uważasz, że biedny Janusz to jedynie pachoł na usługach RM, jak ubezwłasnowolnione ciele i nie ma obrotowym radnym nic do zaoferowania? Durny byłeś, jesteś i zdechniesz.

czytelnik @ 07:39, 18.04.2018

IP: 178.42...46

Redaktorzy nie mają o czym pisać ,powtarzają tę już informację po raz ........

realista @ 11:47, 18.04.2018

IP: 43.245...187

Nie ma wątpliwości, że we wszystkie przekręty i afery w latach 2006-20018 jest odpowiedzialny i zamieszany prezydenta, sama rada miasta z PIS tego by nie wymyśliła.
Sprawa powinna niezwłocznie trafić do CBA, a Kotowski i rada miasta muszą odpowiedzieć karnie za wszystkie niedociągnięcia i za łamanie prawa antykorupcyjnego.

tępiciel lemingów @ 18:45, 18.04.2018

IP: 194.126...230

Remek, tak jest we wszystkich samorządach miejskich, RM nie nic ma do spraw organizacyjnych i kadrowych, ale ma za zadanie decydować o sprawach miasta, a prezydent jest wykonawcą tych decyzji. Ostateczny głos należy do radnych, To prezydent musi się dostosować do RM.

Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank