poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

Pierwsze urodziny Łubudu Bowling Good Time

Już od wtorku 17 kwietnia do niedzieli 22 kwietnia kręgielnia "Łubudu" Bowling & Good Time zaprasza na obchody rocznicy powstania. Kręgielnia dziękuje klientom za wspólny czas i zaprasza do zabawy. W trakcie sześciu najbliższych dni otrzymacie od "Łubudu" wiele atrakcji, bonusów i prezentów.

Wtorek
Zacznie się od Mistrzostw Ostrołęki w kręgle. Wtorek opanują emocje sportowe a kręgle odegrają tu główną rolę. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do turnieju pod adresem [email]sport@moja-ostroleka.pl[/email]. Start rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 19.00.

Środa
"Ice, ice baby" to specjalna promocja na najbliższą środę. Pogoda dopisuje, wiosna podarowała nam przemiłe ciepełko. "Łubudu" też ma podarunek. Do każdego piwa - lód gratis. Ochłodzić się będzie można już od godziny 17.00.

Czwartek
"XXL cocktail day" to idealny plan na czwartek. Wielkie wieloosobowe drinki o pojemności jednego litra, to propozycja dla wszystkich lubiących rozmiar XXL. Tych smakowitych specjałów spróbujecie w czwartek od godziny 17.00.

Piątek
W piątek będziecie nie tylko smakować cocktaile, ale zobaczycie też jak można przygotować je w stylu flair, czyli rzucając i żonglując butelkami. Mistrz sztuki barmańskiej podbije wasze gusta kolorowymi drinkami. "Friday flair show" rozpocznie się o godzinie 19.00.

Sobota
Sobota to czas imprezy, specjalnie dla klientów w progach kręgielni pojawią się Marcyk & Mieczyk. Duet zagra na żywo w kręgielni, dostarczając mnóstwo gorących rytmów. Urodzinowy tort dla wszystkich! Impreza rozpocznie się o godz. 19.00.

Niedziela
Kulminacja obchodów I urodzin "Łubudu" Bowling & Good Time to oczywiście niedziela. Atrakcji będzie tak dużo, że nie zmieszczą się w lokalu i ochoczo pojawią się przed kręgielnią, na świeżym powietrzu. Na najmłodszych będą czekały zabawy na ogromnych dmuchańcach. Każde dziecko otrzyma słodką i kolorową watę cukrową.

Nie zapomniano oczywiście o dorosłych. Dla nich przygotowany zostanie pokaz samochodów marki Toyota z salonu Carolina Car, którymi będzie można odbyć jazdę testową. Co więcej, firmy zorganizują wspólnie konkurs na hasło "Co łączy Łubudu i Toyotę". Nagrodami będą trzy auta z pełnym bakiem na weekend.

Zarówno dla małych jak i dużych w lokalu odbędzie się konkurs "Beer & Strike", Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w kręgle i otrzymać watę cukrową, kiełbaskę z grilla lub małe piwo.

Aby uwiecznić te chwile będzie można zrobić sobie zdjęcia. Fotobudka to wspaniała rozrywka dla wszystkich a zabawne dodatki, jak okulary czy peruki, zmienią pozowanie przed obiektywem dzieci i rodziców w salwy śmiechu. Te wszystkie atrakcje i zabawy w ramach urodzinowego festynu rozpoczną się w niedzielę o godz. 12.00.

Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i być na bieżąco szukaj w swojej skrzynce pocztowej informacji i kuponów na gratisy, które wykorzystasz w niedzielę 22 kwietnia w Łubudu oraz subskrybuj profil kręgielni na Facebooku.

Łubudu Bowling & Good Time Twoje ulubione miejsce... .

Zapraszamy,

Kręgielnia "Łubudu" Bowling & Good Time
Hala targowa "Feniks" (I piętro)
Ostrołęka, ul. Prądzyńskiego 6

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 1405 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 16.04.2018, 12:16r. Drukuj




Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
Hydraulika
KurpiaArte
Hiszpański
Sklep Enter
NestBank