środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dzieci z SP nr 2 z wizytą w redakcji (zdjęcia, wideo)

Uczniowie "Staszicówki" odwiedziły redakcję "Mojej Ostrołęki". Rezolutni trzecioklasiści przyszli do nas w towarzystwie swojej wychowawczyni - Magdaleny Kocon, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci wysłuchały pogadanki o pracy dziennikarza i zadawały pytania.

Grupa uczniów zasiadła w naszym redakcyjnym studio i sprawnie przejęła inicjatywę. Każdy mógł wziąć do ręki mikrofon, by przed kamerą przedstawić się i zadać nurtujące go pytanie.

Reklama Młodych dziennikarzy najbardziej interesowało to, kogo zapraszamy do naszej redakcji, jacy znani goście nas już odwiedzili, czy byli u nas sportowcy, aktorzy lub sławni politycy. Trzecioklasiści dopytywali też skąd czerpiemy informacje i jak szybko powstaje artykuł. Uczniowie opowiedzieli kim chcieliby zostać w przyszłości i jaki zawód najbardziej ich interesuje.

Dzieci przygotowały też specjalnie na tę wizytę piosenkę. Wspólnie zaśpiewały utwór pt. "Wiosenna poleczka", którym chciały wnieść do naszej redakcji trochę wiosennego ciepła i słońca. Za swój występ zebrały duże brawa. Na zakończenie zobaczyły wstępny szkic artykułu, który upamiętni ich wizytę w redakcji, a jedna z dziewczynek głośno go wszystkim odczytała. Dziękujemy dzieciom za wspólne spotkanie.

Klasa IIId ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce odwiedziła redakcję w poniedziałek 23 kwietnia br.

Zobacz zdjęcia:
Dzieci z SP nr 2 w redakcji "Mojej Ostrołęki"

Wyświetleń: 850 komentarze: 0
24.04.2018, 15:26r. Drukuj
Powrót


Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
Ynet.pl
Sklep Enter