środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Aktualności

Zlot food trucków i Konwój Country w Ostrołęce (konkurs)

Fot. materiały organizatoraDla smakoszy dobrego jedzenia, miłośników muzyki country oraz rodzinnego spędzania czasu szykuje się w Ostrołęce nie lada gratka. Na stadion miejski przyjedzie bowiem aż 20 food trucków - furgonetek i samochodów z jedzeniem - w ramach projektu pod nazwą Rewia Smaków.

Będzie też mnóstwo dobrej muzyki w stylu country, wiele atrakcji dla najmłodszych, kino plenerowe oraz strefy wypoczynku i rekreacji dla całych rodzin.

Na uczestników czekały będą także gwiazdy muzyki country. Wydarzeniu towarzyszył będzie bowiem, słynny niegdyś w Ostrołęce, Konwój Country. Podczas koncertu wystąpią m.in. Droga Na Ostrołękę, Tomasz Szwed, Colorado Band, Drink Bar, Andrzej Trojak, Cold Beer, Teren C. Imprezę poprowadzą Wojciech Dudkowski oraz legenda polskiego country z Programu Trzeciego Polskiego Radia - Korneliusz Pacuda.

Jak informują organizatorzy, impreza zgromadzi food trucki oferujące: kanapki pastrami, hiszpańskie churosy, kuchnie tex-mex, kuchnię żydowską, kuchnię japońską, słodkości na azocie, burgery z wołowiną czy też z szarpaną wieprzowiną gotowaną 8 godzin w niskiej temperaturze i wiele wiele innych smakowitości.

W piątek 11 maja o godz: 22.00 na stadionie miejskim będzie rozkładane kino plenerowe, oprócz filmu mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 100 leżaków oraz 100 kocyków. Będzie zatem z czego wybierać i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Wydarzenie będzie się odbywało w Ostrołęce w dniach 11-13 maja br. na terenie miejskiego stadionu przy ul. Witosa.

Zobacz szczegóły wydarzenia na Facebooku.

Konkurs
Dla czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest aż dziesięć voucherów na jedno darmowe jedzenie z food trucka. Aby zdobyć nagrodę należy odszukać opublikowanego przez nas newsa na Facebooku pt. "Zlot food trucków i Konwój Country w Ostrołęce", udostępnić go na swoim profilu i dodać komentarz "voucher". Spośród osób, które spełnią warunki wybierzemy dziesięć, którym podarujemy nagrodę. Kupon będzie czekał na Was od jutra w siedzibie redakcji. Spieszcie się, macie czas do czwartku do godz. 9.00. O wygranej poinformujemy w wiadomości na Facebooku. Nagrodę należy odebrać do piątku do godz. 16.00.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 9058 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09.05.2018, 09:38r. Drukuj
Powrót