poniedziałek, 21 maja 2018 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Aktualności

Do końca maja automatykę serii Starcus kupisz o 25 procent taniej

W budowie domu, tak jak na boisku, liczą się pewne podania, zaufani partnerzy, solidna obrona i przemyślana taktyka. W najnowszej promocji Krispol stawia na gruntowne przygotowania, które zagwarantują spokój podczas mundialu. Promocja została podzielona na cztery etapy treningowe.

Każdy z nich trwa około tydzień, a kolejne etapy pozostają tajemnicą aż do ich rozpoczęcia.

Obecnie trwa IV etap treningowy - odpoczynek i regeneracja to komfort i spokój na boisku i w domu. Doskonałe przygotowanie to gwarancja spokoju na boisku i w domu. Nieodłącznym elementem treningu jest odpoczynek i regeneracja. W ostatnim etapie treningowym komfort w niższej cenie.

Obecnie brama garażowa i rolety wyposażone w automatykę to niemal standard, który zapewnia komfort w domu. Ten jednorazowy wydatek, a raczej inwestycja, procentuje wygodą użytkowania na co dzień. Aby dostać się garażu nie musimy wysiadać z samochodu, co jest szczególnie komfortowe w zimowych miesiącach i w deszczowe dni. Dom to miejsce, w którym odpoczywamy po intensywnym dniu, dlatego powinniśmy postawić na wygodne i pewne rozwiązania.

Rolety zewnętrzne nie tylko zapewniają prywatność domownikom, ale także przynoszą korzyści latem (pomagają utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach) i zimą (poprzez zapewnienie izolacji termicznej, pozwalają ograniczyć rachunki za ogrzewanie). Podobnie jak w przypadku bramy garażowej, rolety automatyczne stają się standardem. To rozwiązanie „must have” w każdym domu.

Automatyka serii Starcus to nowoczesne i wygodne napędy do bram garażowych i rolet zewnętrznych. W estetycznych obudowach znajdują się mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych. Napędy Starcus podnoszą i opuszczają bramę lub roletę wtedy, kiedy tego potrzebujesz, komfortowo i bez wysiłku.

Tylko od 14 do 31 maja przy zakupie bramy garażowej lub rolet automatyka do bram garażowych i rolet zewnętrznych w cenie niższej o 25 procent.

Budowa domu, to dla wielu najważniejsza inwestycja w życiu. Podczas tego długiego procesu, inwestor musi podjąć wiele kluczowych decyzji, które wpływają na ostateczny efekt. Budujący często borykają się z brakiem czasu i szukają rozwiązań, które pozwolą go zaoszczędzić.

Jednym z producentów oferujących komplet stolarki dla domu wraz z profesjonalnym doradztwem oraz montażem jest Krispol. Często decydujemy się na zakup produktów do wyposażenia domu z jednej linii. Dotyczy to chociażby sprzętu AGD, oświetlenia, czy mebli, które są dopasowane, zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności. To podejście sprawdza się także podczas wyboru stolarki dla domu: okien, rolet zewnętrznych, drzwi wejściowych oraz ciepłej bramy garażowej. Decydując się na produkty marki Krispol, klient otrzymuje produkty w pełni spójne stylistycznie i technologicznie, a przy tym odpowiadające wymaganiom nowoczesnego budownictwa energooszczędnego. Zakup stolarki od Krispol to zatem racjonalny wybór pozwalający zaoszczędzić czas. Producent kładzie akcent nie tylko na jakość i bezpieczeństwo produktów, ale także na wykończenie zgodne z bieżącymi trendami w zakresie wzornictwa. Klienci mogą zatem wybierać spośród kilkudziesięciu dekorów - od klasycznych drewnopodobnych oklein, po nowoczesne szarości i antracyty, a nawet karbon z ciekawym efektem trójwymiarowości. Nowością w ofercie kolorystycznej Krispol jest ultranowoczesny dekor beton, będący odpowiedzią firmy na trend industrialny obecny w architekturze.

W Ostrołęce produkty Krispol dostępne są w salonie Comfort. Salon oferuje pełen asortyment pozwalający zamknąć stan surowy. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo eksperta w zakresie stolarki otworowej, a dzięki pełnej ekspozycji produktów, dokonać oceny jakości, estetyki oraz działania.

Ponadto zamawiając stolarkę w salonie Comfort, można liczyć na montaż produktów w jednym, ustalonym terminie. W praktyce oznacza to sporą oszczędność czasu wynikającą z tego, że inwestor nie musi umawiać i nadzorować kilku ekip montażowych. Wszystkie produkty objęte są pięcioletnim programem gwarancyjnym, a w przypadku usterek klient może liczyć na opiekę serwisową.

Zapraszamy,

Comfort - salon firmowy Krispol
Ostrołęka, ul. Kilińskiego 37 (naprzeciwko żabki)
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 i w soboty w godz. 10.00-13.00
Tel. 604-095-394
e-mail: comfort@salonkrispol.pl
comfort.krishome.pl

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 2994 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09:15, 15.05.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko