piątek, 22 marca 2019 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Ubieram

Aktualności

Do końca maja automatykę serii Starcus kupisz o 25 procent taniej

W budowie domu, tak jak na boisku, liczą się pewne podania, zaufani partnerzy, solidna obrona i przemyślana taktyka. W najnowszej promocji Krispol stawia na gruntowne przygotowania, które zagwarantują spokój podczas mundialu. Promocja została podzielona na cztery etapy treningowe.

Każdy z nich trwa około tydzień, a kolejne etapy pozostają tajemnicą aż do ich rozpoczęcia.

Obecnie trwa IV etap treningowy - odpoczynek i regeneracja to komfort i spokój na boisku i w domu. Doskonałe przygotowanie to gwarancja spokoju na boisku i w domu. Nieodłącznym elementem treningu jest odpoczynek i regeneracja. W ostatnim etapie treningowym komfort w niższej cenie.

Obecnie brama garażowa i rolety wyposażone w automatykę to niemal standard, który zapewnia komfort w domu. Ten jednorazowy wydatek, a raczej inwestycja, procentuje wygodą użytkowania na co dzień. Aby dostać się garażu nie musimy wysiadać z samochodu, co jest szczególnie komfortowe w zimowych miesiącach i w deszczowe dni. Dom to miejsce, w którym odpoczywamy po intensywnym dniu, dlatego powinniśmy postawić na wygodne i pewne rozwiązania.

Rolety zewnętrzne nie tylko zapewniają prywatność domownikom, ale także przynoszą korzyści latem (pomagają utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach) i zimą (poprzez zapewnienie izolacji termicznej, pozwalają ograniczyć rachunki za ogrzewanie). Podobnie jak w przypadku bramy garażowej, rolety automatyczne stają się standardem. To rozwiązanie „must have” w każdym domu.

Automatyka serii Starcus to nowoczesne i wygodne napędy do bram garażowych i rolet zewnętrznych. W estetycznych obudowach znajdują się mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych. Napędy Starcus podnoszą i opuszczają bramę lub roletę wtedy, kiedy tego potrzebujesz, komfortowo i bez wysiłku.

Tylko od 14 do 31 maja przy zakupie bramy garażowej lub rolet automatyka do bram garażowych i rolet zewnętrznych w cenie niższej o 25 procent.

Budowa domu, to dla wielu najważniejsza inwestycja w życiu. Podczas tego długiego procesu, inwestor musi podjąć wiele kluczowych decyzji, które wpływają na ostateczny efekt. Budujący często borykają się z brakiem czasu i szukają rozwiązań, które pozwolą go zaoszczędzić.

Jednym z producentów oferujących komplet stolarki dla domu wraz z profesjonalnym doradztwem oraz montażem jest Krispol. Często decydujemy się na zakup produktów do wyposażenia domu z jednej linii. Dotyczy to chociażby sprzętu AGD, oświetlenia, czy mebli, które są dopasowane, zarówno pod kątem estetyki, jak i funkcjonalności. To podejście sprawdza się także podczas wyboru stolarki dla domu: okien, rolet zewnętrznych, drzwi wejściowych oraz ciepłej bramy garażowej. Decydując się na produkty marki Krispol, klient otrzymuje produkty w pełni spójne stylistycznie i technologicznie, a przy tym odpowiadające wymaganiom nowoczesnego budownictwa energooszczędnego. Zakup stolarki od Krispol to zatem racjonalny wybór pozwalający zaoszczędzić czas. Producent kładzie akcent nie tylko na jakość i bezpieczeństwo produktów, ale także na wykończenie zgodne z bieżącymi trendami w zakresie wzornictwa. Klienci mogą zatem wybierać spośród kilkudziesięciu dekorów - od klasycznych drewnopodobnych oklein, po nowoczesne szarości i antracyty, a nawet karbon z ciekawym efektem trójwymiarowości. Nowością w ofercie kolorystycznej Krispol jest ultranowoczesny dekor beton, będący odpowiedzią firmy na trend industrialny obecny w architekturze.

W Ostrołęce produkty Krispol dostępne są w salonie Comfort. Salon oferuje pełen asortyment pozwalający zamknąć stan surowy. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo eksperta w zakresie stolarki otworowej, a dzięki pełnej ekspozycji produktów, dokonać oceny jakości, estetyki oraz działania.

Ponadto zamawiając stolarkę w salonie Comfort, można liczyć na montaż produktów w jednym, ustalonym terminie. W praktyce oznacza to sporą oszczędność czasu wynikającą z tego, że inwestor nie musi umawiać i nadzorować kilku ekip montażowych. Wszystkie produkty objęte są pięcioletnim programem gwarancyjnym, a w przypadku usterek klient może liczyć na opiekę serwisową.

Zapraszamy,

Comfort - salon firmowy Krispol
Ostrołęka, ul. Kilińskiego 37 (naprzeciwko żabki)
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 i w soboty w godz. 10.00-13.00
Tel. 604-095-394
e-mail: comfort@salonkrispol.pl
comfort.krishome.pl

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 3190 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 15.05.2018, 09:15r. Drukuj
Powrót


Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank