piątek, 22 marca 2019 r., imieniny Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Ubieram

Aktualności

Petycja do wójta w sprawie placu zabaw

Fot. Bartosz Podolak/FacebookMieszkańcy Rzekunia postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wspólnie zawalczyć o modernizację zniszczonego już placu zabaw przy ulicy Nowej. Do wójta gminy złożyli petycję z podpisami ponad 300 osób. Wnioskują o zadbane i bezpieczne miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Chodzi o modernizację zniszczonego placu zabaw przy ul. Nowej w Rzekuniu.

Reklama Zabawki są mocno wysłużone, niektórym brakuje podstawowych elementów, a całość zagraża bezpieczeństwu dzieci. Drugą, ważną sprawą jest udostępnienie placu zabaw przy przedszkolu samorządowym w Rzekuniu, który jest zamykany po godzinach pracy placówki.

- Interweniowałem w tej sprawie kilkukrotnie u pana wójta, co jednak nie przyniosło efektu. W związku z prośbami mieszkańców oraz potrzebą pomocy, postanowiliśmy zebrać podpisy i złożyć petycję. Dziękuję paniom, które bardzo zaangażowały się w tę akcję i poświęciły swój czas w celu zebrania podpisów. Dziękuję również mieszkańcom Rzekunia, za to, że tak licznie wsparli inicjatywę - pisze Bartosz Podolak, radny gminy Rzekuń.

Petycja została odczytana na jednej z sesji rady gminy. Poparła ja większość radnych. Mieszkańcy nie zamierzają się poddawać i deklarują, że jeśli zajdzie potrzeba, zbiorą jeszcze więcej podpisów, aż do skutku, czyli aż do momentu wykonania tej niedużej, ale tak ważnej i potrzebnej inwestycji.

Petycja oraz zdjęcia placu zabaw są do wglądu na profilu facebookowym radnego Bartosza Podolaka.

Wyświetleń: 3426 komentarze: 48 Wrzuć na Facebooka 15.05.2018, 15:00r. Drukuj
Powrót


Mieszkanka @ 17:08, 15.05.2018

IP: 2a01:110f...ff23

Place zabaw pozamykane, szkoły zamkną,świetlice wiejskie nie dostępne dla młodzieży to się nazywa nowoczesny rozwój samorządu

kapsel @ 18:17, 15.05.2018

IP: 188.146...35

A może by tak podnieść panu wójtowi pobory to wówczas weżmie się do pracy, bo na obecną chwilę to tylko knują jak opluć radnych wink

mieszkaniec Rzekunia @ 20:27, 15.05.2018

IP: 2a01:110f...63b6

Szanowni mieszkańcy !
Niedługo wybory samorządowe - nie dajcie się omamić różnego rodzaju "gadzinom", "jastrzębskim' itp. oszołomom.
Wybierzcie w końcu porządnego wójta - młodego, wykształconego, ambitnego rodowitego Rzekuniaka - np. Pana Bartosza Podolaka, wybierzcie również rozsądnych radnych (nie byle podnóżków wójta lub proboszcza).
Wszystko w WASZYCH rękach
Pozdrawiam.

Rzekuniak @ 21:10, 15.05.2018

IP: 2a01:110f...29b0

Brawo Panie Bartku! Takich ludzi nam trzeba. Chłopak dla ludzi zasuwa i tak powinno być. Mój głos Pan ma

Kinia @ 21:45, 15.05.2018

IP: 94.254...105

Bardzo dobra inicjatywa Pana radnego. Zresztą nie pierwsza. Widać że człowiek stara się dla mieszkańców. A place koniecznie trzeba otworzyć. To wstyd żeby ludzie nie mogli korzystać. Dla kogo to budowaliscie? Na pokaz Panie Wójcie?

Renia @ 21:49, 15.05.2018

IP: 94.254...14

Brawo. Popieram działalność radnego Podolaka. Widzę, że idzie za ludźmi i chce jak najwięcej dla nas zrobić. Mój głos i mojej rodziny w przyszłych wyborach już ma.

Rita @ 22:19, 15.05.2018

IP: 94.254...76

To jakaś paranoja. Stary plac straszy i jest niebezpieczny dla dzieci. Mało tego jest w centrum wsi Koło szkoły i przedszkola. Pytam: czy pani dyrektor szkoły i przedszkola idąc codziennie do pracy tego nie widziały? Wójt który jeździ na wszystkie imprezy szkolne, bo wszak bez jego osoby odbyć się nie mogą, na plac nie zerka? Czy widzieć nie chce? Dopiero jak radny się zainteresował to zabawki połamane zdemontowali.

Tym @ 23:28, 15.05.2018

IP: 83.28...100

Wójt to ma nasze potrzeby w "głębokim poważaniu".
Widać to doskonale ze wszystkich stron. Nie ma wiedzy, kompetencji ani dobrej woli do zaspokajania potrzeb mieszkańców. Skargi tylko pisze do RIO na radnych - ostatnio napisał trzy skargi tej samej treści i powysyłał do prezesa RIO, Kolegium RIO w Warszawie i do oddziału RIO w Ostrołęce. Grupka radnych wójtowych skargę w tej samej sprawie wysłała do Wojewody, zaś wojewoda przesłał tę skargę do RIO, gdyż to RIO powinno ją rozpatrzyć.
Po rozpatrzeniu - RIO odrzuciło te skargi uświadamiając jednocześnie wójta, że nie ma zupełnie racji. Wskazało mu też przepisy prawne, że to Radni mieli całkowitą rację.
Wstyd panie wójcie. Potrafimy czytać i rozmawiać ze sobą. Tego nam pan zakazać nie może.
Rada środki przyznaje na potrzebne inwestycje a pan nie realizuje i jeszcze pisze skargi oraz wprowadza mieszkańców w błąd. Znane są te pana sposoby. Wstyd.

Panie Bartku - ma pan słuszność. Place zabaw potrzebne są naszym najmłodszym
mieszkańcom. Powinny być bezpieczne, zadbane i wykorzystywane.

I już się zaczyna... @ 00:07, 16.05.2018

IP: 188.146...196

"Wykształcony"coś skrobnie i tradycyjnie jego pięciu wspaniałych diabełków, goryczków i papa komentarzem - wciąż w tym samym stylu skanduje... Ba.. jak tak ma wyglądać twoje ubieganie się na stanowisko wójta a patem piastowanie tego urzędu to ja na pewno na ciebie nie oddam głosu. Nie wiedziałem, że jesteś taki płytki i okrutny.

Coooo @ 07:04, 16.05.2018

IP: 94.254...35

Co Ty piszesz. Chłopak cały czas coś robi dla ludzi. A przede wszystkim chce mu się bo ten stary już się wypalił.

A czy dobrze pan radny pracuje to ludzie ocenią. Dla mnie bardzo dobrze.

Place powinny być otwarte dla ludzi i słusznie robi. O dzieci trzeba dbaćb

Coooo @ 07:04, 16.05.2018

IP: 94.254...35

Co Ty piszesz. Chłopak cały czas coś robi dla ludzi. A przede wszystkim chce mu się bo ten stary już się wypalił.

A czy dobrze pan radny pracuje to ludzie ocenią. Dla mnie bardzo dobrze.

Place powinny być otwarte dla ludzi i słusznie robi. O dzieci trzeba dbaćb

pewnie.... @ 07:04, 16.05.2018

IP: 188.146...99

Ten człowiek nie ma czasu na takie rzeczy. Pòki co zachodzi w głowę jak wyeliminować konkurencje. Rozpoczał od pisania donosów i myśli że jest sprytny. Sam do siebie pisze. Dla niepoznaki. I biega po pogrzebach z wieńcami choć nikt sobie jego obecności nie rzeczy. A ksiądz mu dziekuje za przybycie bo tak z nim ustala zamiast z rodziną zmarłego. Bezczelność z samego ołtarza, godna politowania. Ròżne są sposoby na promowanie w roku wyborczym ale ta sięgnęła dna.Żeby jeszcze te wieńce za swoje kupował. Ksiądz też wzbudził zażenowanie. Kręci się przy władzy jak bąk. Ludzie widzą i oceniają odpowiednio.
Ludzie widzą też schyłek rządòw i nie chcą z nim kandydować. Mają rację. A jeszcze sprawa zwolnionego pracownika za chwilę. Też trzeba przygotować świadkòw. Sporo roboty. Plac zabaw musi poczekać.

Pozdrawiam.

Gmina @ 07:24, 16.05.2018

IP: 94.254...136

Wszyscy wiedzą że wójt nie ma szans w wyborach. Za dużo złych rzeczy i złej roboty. Podobno wójt nawet kandydatów na radnych znaleźć nie może. Bo i kto by z nim w takiej sytuacji szedł. Chyba tyko jacyś desperaci. Pana czas się skończył

Czynić dobro ... @ 07:54, 16.05.2018

IP: 83.28...100

Jeżeli tak .... to..... Świadkowie powinni powiedzieć w Sądzie również to jak byli przygotowywani ...... i co im może grozić za nieposłuszeństwo, ........
Dość krzywd !!!!!!!!!!!
Nie wolno ślepo wykonywać poleceń za które potem będzie wstyd .......
Zło trzeba zwalczać .

Rodowity Mieszkaniec Rzekunia @ 07:57, 16.05.2018

IP: 194.50...74

Martwi mnie jako mieszkańca Rzekunia to co dzieje się w naszym urzędzie ;-( niestety, ale ze wszystkich stron słychać tylko nagonkę jednych na drugich, w tym momencie na pewno nie dojdzie już do jakiegokolwiek porozumienia władz gminy, a ratunkiem niestety są tylko wybory i wybranie mądrych radnych oraz mądrego wójta, którzy będą potrafili ze sobą współpracować, bo na tych chyba wszystkim powinno zależeć. Sądzę, że po tak długim czasie i jedna i druga strona poniekąd zatraciła się w swojej działalności i obecnie jest to działalność "jedni przeciw drugim", a nie działalność na korzyść gminy i jej mieszkańców. Mam tylko cichą nadzieję, że idąc na wybory mieszkańcy pójdą po rozum do głowy i postarają się podziękować zepsutej od kłótni i niesnasek obecnej braci politycznej, a wybiorą nieco inne ugrupowanie, które tym razem popracuje nad dobrem gminy. Brzmi to prozaicznie i bardzo prosto, ale tak właśnie powinni pracować urzędnicy w naszej gminie - prosto, skutecznie i przede wszystkim dla dobra gminy i mieszkańców, a nie dla dobra swojej osoby i za wszelką cenę obrony własnych poglądów, czego efektem jest brak porozumienia i ciągłe kłótnie, na których tracą mieszkańcy. W tym roku chciałem wymienić piec i skorzystać z dopłat.. i kto najwięcej na tym stracił, kto stracił na Waszych kłótniach ? właśnie ostatnie ogniwo łańcucha pokaromowego, które. m.in Was drodzy zarządcy żywi czyli JA

Mieszkaniec @ 08:07, 16.05.2018

IP: 2a00:f41...c56b

Stach i mały Kazio to lepiej niech nic nie robią , to będzie z korzyścią dla gminy.W Drwęczy jak Świetlice wyremontowali w 2014 na wybory to już od nowa trzeba remontować tacy fachowcy .Kto za ten remont będzie płacił winnych brak.
Place zabaw są dla dzieci i powinny być dostepne a nie pozamykane..
Co do osoby pana radnego Podolaka to jest człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej ,który zapewne wie co to jest moralność i etyka.

do rodowitego mieszkańca @ 08:53, 16.05.2018

IP: 188.146...175

Urzędem zarządza wójt nie rada gminy. Niestety, atmosfera która tam panuje po zwolnieniu pracownika niczego dobrego nie wróży. Tam od początku kadencji obecnego wójta dzieje się bardzo źle. Pracownicy zatrudniani nie mają kompetencji a siedzą bo znoszą grzecznie furie wójta i częste jego wyładowania. Posłusznie wykonują polecenia. O piecach zielonego pojęcia nie mają i odsyłają od kajfasza do judasza. Człowiek chce prostą sprawę załatwić i nikt nie wie jak mu pod nieobecność wójta odpowiedzieć żeby się wójtowi nie narażać. Ten Urząd już dawno stracił w oczach mieszkańców. A za jego pracę odpowiada wójt. Rada wytyka błędy wójta i bardzo dobrze. Inaczej wszystko zamiótłby pod dywan. Nie zamieszcza na stronie urzędu żadnych dokumentów które są dla niego niewygodne. RIO wskazuje jego błędy i poucza. Trzeba się głębiej interesować bo władza celowo wprowadza w błąd. Dobrze że zbliżamy się do finiszu. Radni w znacznej mierze zostaną, to norma w każdych wyborach, ale wójta mieszkańcy w tym roku pożegnają. Mówią o tym głośno i w każdej miejscowości. Dają temu wyraz na zebraniach gdzie krytykują wójta poczynania i notoryczne oskarżanie radnych. Nikt kto potrafi myśleć nie wierzy w te bezpodstawne pomówienia. Liczy więc na ciemnotę narodu i tych związanych z nim interesem. Za mało by dalej rządzić. Nie znam kandydatów. Zagłosuje na każdego innego. I takie deklaracje słychać wszędzie. Każdy tylko nie ten. Dość narozrabiał, zwłaszcza z naszą ziemią. Nikt nie zapomniał. Brak szacunku dla własnych pracowników- tego nie ma nigdzie. Proszę zapytać jak inni wójtowie traktują swoich pracowników. W ogień by poszli za nim. A u nas? Raczej spalili na stosie. I nie ma się co dziwić. Swoich tylko trzyma w szachu. Nauczył ich oszukiwać radnych i sami się w tych krętactwach gubią robiąc z siebie na sesjach i.diotów. Wstyd.
Radę doceniam za otwierane mieszkańcom oczu by takich błędów więcej nie popełnili. Wójt powinien być naszym sąsiadem, mieszkańcem tej ziemi a nie znajomym zza rzeki.

Rodowity Mieszkaniec Rzekunia @ 09:53, 16.05.2018

IP: 194.50...74

Mając na myśli urząd mam na myśli nie samą instytucję w postaci budynku i jego pracowników, ale chodziło mi o całokształt działań, które radni z wójtem podejmują, a przynajmniej powinni podejmować wspólnie. Nie będę osądzał działań wójta oraz radnych z perspektywy ich znajomości lub wyboru, na lewą albo prawą stronę bo nie o to mi chodzi. Poszkodowani w tym wszystkim najbardziej jesteśmy my, mieszkańcy gminy. Nie będę obstawał za wójtem, bo nie o to mi chodzi, ale traktujac wybiórczo kwestie, że za urząd odpowiada tylko wójt, trochę moim zdaniem mija się z celem. Tak samo jak prezydent i parlament. Za kraj odpowiada prezydent, ale bez zgody parlamentu niewiele może. Podobnie jest i w tym przypadku. Więc nie można jednostronnie zrzucać odpowiedzialności ponieważ całe grono tych Państwa przyczyniło się do zaistniałej sytuacji. Skoro jest niezdrowo dajcie spróbować innym, świeżym i z nowymi pomysłami kandydatom. My jako mieszkańcy Rzekunia nie możemy już na to patrzeć, ludzie się z nas śmieją, że mamy w gminie niezły bur... el . Na początku były różnice poglądów, potem kłótnie, teraz jest wojna i nikt nie ustąpi w tym konflikcie. Antidotum na to wszystko są nowe wybory i mądrość mieszkańców, w którą wierzę całym sercem. Każdy ma rozum, więc mam nadzieje, że w nowych wyborach zostanie on wykorzystany w sposób odpowiedni.

stawiam na młodych @ 10:11, 16.05.2018

IP: 188.146...131

Przyszedł CZAS na zmiany. Zegar odmierza godziny GODZINIE. Widać jeszcze jakieś desperackie poczynania, poszukiwania ewentualnej brzytwy w PISie której będzie można się w listopadzie chwycić i gdzieś do emerytury dosiedzieć. Poszukiwania radnych brną jak pług po zamarzniętej ziemi. Były radny z Ław mimo że jedną nogą niemal na tamtym świecie a jeszcze po rozum nie poszedł....niektórym potrzeba więcej czasu by odróżnić dobro od zła...lepiej na tym świecie zdążyć...mądrze niektórzy nie chcą splugawić ułańskiego munduru i gminnemu "Napoleonowi" służby odmówili. Brawa za rozsądek. Widzimy jak wójt swoich potraktował po wygranych wyborach. Myślał że będą służyć bezmyślnie. Władza przychodzi i odchodzi. W koronie królów nie chowali. Trzeba się z tym liczyć i szanować wyborców. Tego zabrakło. Potrzebny młody wykształcony człowiek nie uwikłany w żadną politykę ostrołęckiego ratusza. I na szczęście mamy takiego kandydata.
W Olsztynie kandydat na prezydenta z partii PIS ma 33 lata. Gminą zarządzać łatwiej, ważne dobrać kompetentnych współpracowników. Zwłaszcza sekretarza. Bo obecny to pomyłka. Trzeba oczyścić urząd i wytępić donosicielstwo. We wszystkich instytucjach również bo się za bardzo rozwinęło. Ale znamy twórcę tego systemu.
Jak wielu mieszkańców ja również będę wspierać tego młodego człowieka z Rzekunia. Niech zaprowadzi w tej gminie ład i porządek także w mentalności ludzi. Trzymam kciuki.

Czekam @ 10:20, 16.05.2018

IP: 94.254...171

Czekam na wyjaśnienie Wójta.

Zapewne na stronie UG.
Jak widać nie odpowiada Mo
Co wcale nie dziwi po takiej nagonce
Nawet nie napisala Mo że prosiła wójta o zajęcie stanowiska.

Myslacy @ 10:34, 16.05.2018

IP: 188.146...253

Jak uprawiasz warzywa i wyrośnie Ci chwast,to całe warzywo wyrywasz?,czy tylko chwast?.Zgodzisz sie chyba że tylko chwast.Tak łatwiej i lepiej dla gospodarza ( czytaj mieszkańców).A zatem wyrwijmy chwasta ,wyrzucmy za rzekę niech tam się zakorzeni.A nasze warzywo niech zdrowo rośnie, w swojej rodzimej ziemi.Sposób prosty i skuteczny,prawda?

do czekam @ 11:09, 16.05.2018

IP: 188.146...101

A na jakie wyjaśnienie czekasz? Wójt nie udziela odpowiedzi w mediach bo wyszłoby kolejne kłamstwo dzięki możliwości komentowania.... a na stronie UG nie masz jak podważyć, tam nie można się odnieść stąd wykorzystuje strone gminną jak własną. Rozumiesz? Myślisz czasem? Warto.

mieszkaniec rzekunia @ 11:33, 16.05.2018

IP: 94.254...20

W calej rozciaglosci popier dzialalnosc radnego Podolaka nikt w tak krotkim casie nie zrobil tyle dla spolecznosci lokalnej co on. Pomocny czlowiek i nasz. Moj kandydat na wojta

Jula @ 11:40, 16.05.2018

IP: 83.18...134

Ja też stawiam na naszego mieszkańca. Może nie znam go osobiście ale swąd za nim się nie ciągnie. Jest młody, nie zakłamany, chce dużo robić dla ludzi - tych "małych" i tych "dużych". Bronił naszej ziemi, wstawił się za zwolnionym pracownikiem. Interesuje go życie przeciętnego mieszkańca, jego rozwój i możliwości powrotu na rynek pracy. Bo czy w chwili obecnej wójt interesuje się takimi sprawami? Raczej skupił się na paskudnej robocie polegającej na knuciu, szykanowaniu i opluwaniu przeciwników gdzie się tylko da. Pozdrawiam mojego kandydata na wójta z Rzekunia.

pytanie @ 13:49, 16.05.2018

IP: 95.49...250

Jak tam sprawa egzorcyzmów???

Xxx @ 14:52, 16.05.2018

IP: 188.146...253

A czy już jest wynik ekspertyzy tej substancji?,czemu wójt nie informuje mieszkańców?.Narobił krzyku na całą Polskę a teraz cisza?Proszę poinformować społeczność gminną o wyniku badania tej substancji.

do xxx @ 16:00, 16.05.2018

IP: 95.49...250

Co by to nie było, to syfić w gabinecie swojego przełożonego...?!??? Ilu z Was by się odważyło? Jak by zareagowali Wasi szefowie?

Do wyżej @ 17:00, 16.05.2018

IP: 5.172...245

Nie odwracaj kota ogonem.Skoro były wezwane służby chemiczne z Warszawy to substancja była badana.Tu chodzi o informację czy było zagrożenie życia włodarza.Bo jak zobaczył ta substancję to uczynił z tego aferę jakby to była trucizna.Wiec społeczeństwo powinno być poinformowane o wyniku analizy

Ccc @ 18:37, 16.05.2018

IP: 5.60...65

Wymiotować się chce ,znowu Rzekuń na tapecie ,ludzie dajcie już spokój

Do Jula @ 19:12, 16.05.2018

IP: 94.254...93

Swąd się ciągnie i to już w drugim pokoleniu

Mieszkaniec @ 19:26, 16.05.2018

IP: 31.0...53

Wymioty i swąd ustąpią jak pozbędziemy się smrodu.Kazdy hydraulik wie że woda nie pozwala na na przedostanie się przykrych zapachów do pomieszczenia (syfon).Tak więc pogonimy za wodę smród i będzie przyjemnie.Proste?

Borawiak @ 20:56, 16.05.2018

IP: 94.254...236

W naszej wsi wójt nie ma szans. Ludzie nie poprą bo za dużo tego wszystkiego się przelało. Nikt z nim startować nie chce bo to i wstyd. Proszę państwa przecież wszyscy widzimy co się dzieje.

Ołdaki @ 21:17, 16.05.2018

IP: 2a01:110f...7973

Prawie cała nasza wieś jest przeciwko kandydowaniu obecnego wodza tak samo jest w Nowej wsi. Mieszkańcy dużo stracili przez te sprawy ziemskie.

Dlaczego na stronie UG w Rzekuniu wójt nie poinformował o tym, że będziemy musieli większe podatki na tej Ostrołęckiej już ziemi płacić?
Dlaczego nie napisali, że dopłaty się zmniejszą?
Dlaczego nie piszecie, że planu zagospodarowania nie ma bo Ostrołęka będzie nowy uchwalała? Co tam będzie ? Ludzie przecież zaraz można nam pod nosem będzie jakiegoś śmierdziucha wsadzić.

Dlaczego pan nie pisze o drogach powiatowych? Dlaczego ich nie chcecie robić? Ma Pan u nas czerwoną kartkę!

A LUDZIE MÓWIĄ, ŻE DOŚĆ TEGO. ŻE JUŻ WÓJTA NIKT NIE POPRZE.

WSCHÓD JEST PRZECIW!!!!!!

Obłuda @ 21:38, 16.05.2018

IP: 94.254...62

Jeśli władze mieliby przejąć łudzi o takich cechach jak ci co piszą tu kantarze to Wójt przy nich jest wzorem kultury i odobieniem wszelkich pozytywnych cech.

Zresztą każdy widzi że gminę z bagna wyciągnął.
Teraz młody lata jakby rozwolnienia dostał by przejąć władzę.

Gmina by wyglądała jak niedawno jeszcze Szkoła Podstawowa

Stanislaw @ 22:05, 16.05.2018

IP: 94.254...226

No Panie Stanisławie ładnie to tak samemu sobie pisać...

Mam pytanie do Pana wójta: czy jest Pan dumny z formy sprawowania przez siebie urzędu? Czy uważa Pan, że gmina dobrze się rozwija? Czy w gminie panuje porządek?

Ja panu odpowiem bo może ma Pan problemy z oceną sytuacji.

1. W gminie bałagan jakiego jeszcze nikt wcześniej nie widział
2. W gminie wieje nudą, nic się nie dzieje.
3. Sprawy kadrowe choćby tu poruszona to porażka urzędu i gminy. Nie ma tu co przypominać bo wszyscy wiedzą co i komu Pan robił. Dumny Pan jest?
4. Skala zaniedbań jest tak duża że zabrakło by miejsca na opublikowanie wszystkiego

Jeden wielki bałagan. Gratuluję Panie Wójcie. Mieszkańcy będą Pana długo pamiętali jako skompromitowanego i przegranego człowieka. Czekamy na wybory.

A co do Pana Podolaka to może Pan się od niego uczyć. Od jednego i drugiego

Włodarz @ 22:20, 16.05.2018

IP: 94.254...64

Wódz ponoć boi się radnego Podolaka jak diabeł święconej wody. Już dziś ludzie z problemami idą do radnego bo u wójta nic załatwić się nie da.

Wójt lata jak opętany bo komitetu utworzyć nie może. Nikt z nim już chyba startować nie chce. W sumie to kto mądry by z nim iść chciał? Szans brak

prawda @ 22:31, 16.05.2018

IP: 188.146...9

Ten rodowity mieszkaniec Rzekunia to kandydat z ratusza i mieszkaniec Dzbenina.

Nie ma potrzeby zmieniać rady. Działają znakomicie. Nie ma potrzeby wybierać wójta z PISu. Miasto nas znów ograbi.

Bazowanie na propagandzie: wymienić wszystkich
nie przyniesie zmian vw radzie na pewno. Wójt zostanie wymieniony ale na kandydata większości radnych. To norma.

Bałagan wojcie... @ 22:32, 16.05.2018

IP: 94.254...51

Panie wócie w gminie jeden wielki bałagan i nic więcej.


Czekam na zebranie wiejskie to sobie porozmawiamy... Wstyd

Wstyd


Wstyd


Wstyd


Wstyd

Jako mieszkaniec mam dość tych nieudolnych rządów.

To Pana ostatnia kadencja

Rzekuń.. @ 22:46, 16.05.2018

IP: 94.254...39

Rzekuń to mądrzy i rozsądni ludzie. Wiedzą kogo wybrać. Na pewno nie obecną władzę. Trzeba postawić na swojego człowieka.

Dość przybyszów

I mogę hasło @ 22:56, 16.05.2018

IP: 94.254...39

Proponuję wam hasło na wybory:

Razem bez smroda


Może też być:

Ostatnia podróż zegarmistrza

Lub

Nie! Dla włączenia Rzekunia do Ostrołęki

Albo

Czy się stało czy leżało to stachowi się należało

To ostatnie nawiązuje do heroicznej walki wójta o wypłatę. No... widać na czym zależy....

do "Obłuda" @ 09:26, 17.05.2018

IP: 95.49...250

100% racji. Zgadzam się z każdym słowem.
Mnie również poraża wytykanie wójtowi jego błędów bez zachowania kultury twierdząc że to wójt jest niekulturalny. HIPOKRYZJA
I żebyście tu zaraz nie pisali że jestem zwolennikiem wójta - bo nie jestem ale pana Podolaka jako kandydata na wójta też nie popieram. Nie podoba mi się sposób prowadzenia przez niego kampanii wyborczej.

Do wyżej @ 10:37, 17.05.2018

IP: 94.254...176

O jakiej Ty kampanii piszesz. To że ludzie są niezadowoleni z wójta jest oczywiste. To wina Pana Podolaka?

maria @ 14:53, 17.05.2018

IP: 37.47...74

Drodzy mieszkańcy a kto ten plac zniszczył ?

Woda @ 16:46, 17.05.2018

IP: 94.254...24

Kto zniszczył? Woda, śnieg, grad. Od roku nikt się tym nie zajmuje. Drugi Nowy plac stoi zamknięty na kłódkę

Kultura @ 20:22, 17.05.2018

IP: 79.191...200

Ktoś tam pisał o kulturze.

Panowie z klubu możecie się uczyć kultury od Pana Wójta

Choć obawiam się że jest to poza waszym zasięgiem intelektualnym.
Przykro ale takie są fakty.

kultura 2 @ 22:05, 17.05.2018

IP: 2a01:110f...be90

Szanowny potulny misiu.

Ile kultury i szacunku do drugiego człowieka ma Wójt to widać po jego czynach.

Nie pisz rzeczy których nie rozumiesz.

CZYNY NAJLEPIEJ ŚWIADCZĄ O TYM CZŁOWIEKU

NIE MA JUŻ POPARCIA LUDZI

Wiktoria @ 06:39, 18.05.2018

IP: 37.47...247

Ludzie, o co tyle hałasu! Czy plac zabaw dla dzieci w XXI wieku to taki przejaw luksusu! Ktoś robi kawał dobrej roboty (tak na marginesie - chyba do obowiązków radnego jest dbanie o interes mieszkańców) i jest podejrzewany o jakieś ukryte interesy!!!! Zamiast kibicować chłopakowi, bo takich jak on jest niewielu, to kręcicie głowami. Ludzie, co z wami jest nie tak??? Widać lepszy jest radny i wójt, który nic nie robi dla ludzi. Pani Bartoszu, proszę się nie zrażać i robić swoje, bo takich ludzi jak Pan jest naprawdę niewielu, a tylko tacy mogą coś naprawdę dobrego zrobić dla innych ludzi.

mieszkaniec @ 09:18, 26.05.2018

IP: 2a00:f41...38ac

Ławy są za panem Bartoszem. Widać że mu się chce działac, że dązy do rozwoji!
To opanowany facet, chce porozumienia a tego potrzeba Gminie Rzekuń - Spokoju, rozwoju a nie afer!

Reklama

Polbram
LUSAR
Toyota
SubWay
Carpexim
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

MarketPozyczkowy.pl
Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Hydraulika
KurpiaArte
NestBank