poniedziałek, 21 maja 2018 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Aktualności

W DPS pamiętali o pielęgniarkach (zdjęcia)

Fot. DPS w OstrołęceMiędzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych ustanowiono na 12 maja. W tym roku o ciężkiej pracy tej grupy zawodowej nie zapomnieli też mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce. Obchody rozpoczęto nabożeństwem w kaplicy placówki.

Po mszy świętej pracownicy domu wraz z zaproszonymi gośćmi, udali się do świetlicy, gdzie odbywało się dalsze świętowanie.

ReklamaNa spotkanie przybyli m.in. Janusz Grzegorczyk - przewodniczący Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce, Renata Murach - wiceprzewodnicząca, Agata Jakubowska - sekretarz, Grażyna Dudkowska - skarbnik oraz Jadwiga Dudek, kierownik Hospicjum Domowego Caritas w Ostrołęce.

- Mieszkańcy wraz z terapeutami przedstawili krótki występ muzyczny. W jego trakcie można było usłyszeć piosenki takich artystów jak Luciano Pavarotti, Romina Power i All Bano. W naszej placówce zatrudnionych jest 14 pielęgniarek. Wśród nich mamy również przedstawiciela w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce - jest nim Elżbieta Rawa, kierownik zespołu mieszkalnego A. Życzymy pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym jak największej satysfakcji z pracy zawodowej, dużo zdrowia i życzliwości osób z którymi się zetkną - czytamy w relacji z wydarzenia.

Mieszkańcy DPS świętowali Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek 10 maja br.

Zobacz zdjęcia na stronie Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce.

Odsłon: 825 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 09:08, 16.05.2018r. Drukuj
Powrót


Ddd @ 00:09, 17.05.2018

IP: *.*.146.32

Wujek Arek😚

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

LUSAR
Kucharski
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko