środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Aktualności

W DPS pamiętali o pielęgniarkach (zdjęcia)

Fot. DPS w OstrołęceMiędzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych ustanowiono na 12 maja. W tym roku o ciężkiej pracy tej grupy zawodowej nie zapomnieli też mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce. Obchody rozpoczęto nabożeństwem w kaplicy placówki.

Po mszy świętej pracownicy domu wraz z zaproszonymi gośćmi, udali się do świetlicy, gdzie odbywało się dalsze świętowanie.

Reklama Na spotkanie przybyli m.in. Janusz Grzegorczyk - przewodniczący Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce, Renata Murach - wiceprzewodnicząca, Agata Jakubowska - sekretarz, Grażyna Dudkowska - skarbnik oraz Jadwiga Dudek, kierownik Hospicjum Domowego Caritas w Ostrołęce.

- Mieszkańcy wraz z terapeutami przedstawili krótki występ muzyczny. W jego trakcie można było usłyszeć piosenki takich artystów jak Luciano Pavarotti, Romina Power i All Bano. W naszej placówce zatrudnionych jest 14 pielęgniarek. Wśród nich mamy również przedstawiciela w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce - jest nim Elżbieta Rawa, kierownik zespołu mieszkalnego A. Życzymy pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym jak największej satysfakcji z pracy zawodowej, dużo zdrowia i życzliwości osób z którymi się zetkną - czytamy w relacji z wydarzenia.

Mieszkańcy DPS świętowali Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek 10 maja br.

Zobacz zdjęcia na stronie Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1098 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 16.05.2018, 09:08r. Drukuj
Powrót


Ddd @ 00:09, 17.05.2018

IP: 31.41...32

Wujek Arek😚