poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Powiększanie biustu - ćwiczenia czy krem ujędrniający do biustu? Poznaj Frashe

Wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu swojego biustu. Chciałyby, aby ich piersi były większe lub bardziej uniesione. Nic więc dziwnego, że to właśnie operacje powiększania biustu wciąż stanowią dużą część medycyny estetycznej.

Wiele pań nie chce sięgać po tak drastyczne rozwiązania i szuka mniej inwazyjnych metod. Są to bowiem bardzo obciążające zabiegi, dające najczęściej mało naturalne efekty. Co jednak pozytywnie wpłynie na wygląd piersi? Czy w ogóle możemy w domowym zaciszu sprawić, że będą wyglądać na większe?

Reklama Ćwiczenia na biust
Wygląd biustu poprawić można za pomocą ćwiczeń. Nie powiększymy go o kilka rozmiarów, ale możemy go unieść i ujędrnić. Kluczem do sukcesu jest skupienie się na mięśniach klatki piersiowej oraz brzucha. Ważne jednak, aby ćwiczyć regularnie - co najmniej 2-3 razy w tygodniu, po 40 minut. To absolutne minimum, jeżeli chcemy zaobserwować efekty.

Z każdego ćwiczenia warto wykonać po około 10 powtórzeń. Przydadzą się hantle (po pół kilograma) lub dwie półlitrowe butelki wypełnione wodą.

Pierwsze ćwiczenie wykonujemy w pozycji leżącej, na plecach. Nogi lekko uginamy, ręce z hantlami prosto, wyciągnięte do boku. Ciężarki podnosimy, łącząc dłonie nas klatką piersiową z wydechem i opuszczamy z wdechem. Po skończonym ćwiczeniu kładziemy ręce wyciągnięte wzdłuż tułowia. Ponownie unosimy hantle, tym razem nie łącząc dłoni.

Kolejne ćwiczenia wykonujemy w pozycji stojącej. Są one podobne do tych, wykonywanych w pozycji leżącej. Stoimy prosto, ręce wyciągamy do boków. Następnie powoli przenosimy je przed siebie, łącząc. Wykonujemy 10 powtórzeń. Kolejne ćwiczenie zaczynamy od pozycji z rękoma wyciągniętymi przed siebie. Zginamy je w łokciach i z wdechem przenosimy je do boku, a z wydechem łączymy.

Reklama Kremy powiększające czy ujędrniające do biustu
Kolejne rozwiązanie to krem powiększający do biustu. W drogeriach znaleźć można wiele kosmetyków, które obiecują zwiększenie rozmiaru piersi o kilka rozmiarów. Czy to w ogóle możliwe? Niestety, nie jest. Krem na powiększenie biustu nie jest w stanie dać nam efektów porównywalnych z operacją wszczepienia implantów. To jednak nie oznacza, że nie ma skutecznych kosmetyków - trzeba tylko realistycznie określić wymagania.

Jak wybrać odpowiedni krem ujędrniający do biustu: https://frashe.pl/jak-wybrac-dobry-krem-na-ujedrnienie-biustu/.

Przede wszystkim postawić należy na ujędrnianie biustu. Dobry preparat wzmocni i napnie skórę, dzięki czemu poprawi się kształt piersi i wyglądać będą na pełniejsze. Taki efekt jesteśmy jak najbardziej w stanie uzyskać. Wybrać należy jednak odpowiedni krem ujędrniający do biustu. Aby to zrobić, należy kierować się kilkoma zasadami. Najważniejsze to czytać składy produktów. To bowiem składniki aktywne świadczą o skuteczności kremu.

Jakie substancje powinien zawierać krem na ujędrnienie biustu? Warto, aby reprezentowały takie właściwości, jak:
- właściwości nawilżające: nawilżanie to podstawowy aspekt pielęgnacji. Przesuszona skóra łatwiej ulega uszkodzeniom, łatwiej się rozciąga, robi się wiotka. Dlatego warto poszukiwać takich składników, jak na przykład: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków, czy dipalmitoyl hydroxyproline,
- właściwości ujędrniające: ogromną rolę odgrywają składniki ujędrniające, które bezpośrednio wpływają pozytywnie na napięcie skóry, dzięki czemu biust jest bardziej uniesiony i odzyskuje ładny kształt. Tak zadziałają takie składniki, jak: acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków,
- właściwości regenerujące: dzięki takim składnikom odbudowane zostają struktury skóry, która staje się mocniejsza (np. acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy),
- właściwości poprawiające mikrokrążenie: dzięki takim składnikom skóra będzie lepiej odżywiona, dotleniona i nawilżona. Usunięte zostaną toksyny oraz opuchlizna. Przykładem są substancje takie, jak: wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z pąków, kofeina.

Znalezienie takiego kosmetyku nie jest łatwe, ale jest możliwe. Przykładem jest krem Frashe.

Reklama Opinie o Frashe
- Na początku nie byłam przekonana, czy krem może naprawdę poprawić wygląd biustu. Skuszona pozytywnymi opiniami w internecie postanowiłam jednak spróbować i jestem zachwycona. Po miesiącu stosowania widzę ogromną różnicę! Piersi są ujędrnione i wyglądają na krąglejsze. Cudo! - mówi pani Agnieszka z Gdyni.

Kiedyś stosowałam kremy do biustu, ale nie dawały żadnych efektów. Koleżanka od pewnego czasu zachwycała się Frashe, więc postanowiłam spróbować. Efekty są niewiarygodne - biust wygląda ładniej, jest uniesiony i wydaje się pełniejszy. Polecam - mówi pani Hanna z Sopotu

Podsumowanie
Najlepiej na biust zadziała połączenie ćwiczeń oraz stosowanie odpowiedniego kremu. Wzmocnienie skóry ma bardzo duże znaczenie w walce o poprawę wyglądu tej części ciała- to niezbędny element. Ćwiczenia natomiast wzmocnią cały efekt.
Zobacz Ranking kremów na piersi: http://wieksze-piersi.com.pl/top-3-najlepszy-krem-do-biustu-ranking/.

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 1342 komentarze: 0
17.05.2018, 17:37r. Drukuj
Powrót