czwartek, 18 kwietnia 2024 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Sukcesy ostrołęckiego strażaka (zdjęcia)

Fot. KM PSP w Ostrołęce/FacebookTrzech strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce wzięło udział w Mistrzostwach Polski Strażaków w Tower Running we Wrocławiu. Najlepszy z nich okazał się brygadier Bartosz Pliszka, który zajął trzecie miejsce.

Konkurencja polegała na wbiegnięciu w pełnym umundurowaniu bojowym na 49 piętro wieżowca Sky Tower we Wrocławiu, co wymagało pokonania 1142 schodów.

Reklama- Z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce startowało trzech strażaków. Najlepszy z nich okazał się bryg. Bartosz Pliszka, który zajął trzecie miejsce. Pozostali koledzy uplasowali się odpowiednio: sekc. Rafał Golan - trzynaste miejsce i sekc. Bartłomiej Mrozek - trzydzieste miejsce - informuje mł. bryg. Robert Chodkowski, rzecznik prasowy KM PSP w Ostrołęce.

Przed tygodniem bryg. Bartosz Pliszka brał udział w ultramaratonie warmińskim na dystansie 103 kilometrów, w którym również osiągnął sukces zajmując bardzo dobre, bo drugie miejsce. Na pokonanie tego dystansu potrzebował 9 godzin i 27 minut, tracąc do zwycięzcy jedynie 3 minuty.

Mistrzostwa odbyły się w sobotę 26 maja. Więcej zdjęć znajduje się na Facebooku.
Wyświetleń: 1591 komentarze: -
11:12, 01.06.2018r. Drukuj