piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Kandydaci do samorządu

Strażacy z Ostrołęki liderami zawodów "Wieżowiec 2018" (zdjęcia)

Fot. KW PSP WarszawaPierwsze miejsce zajęli strażacy z Ostrołęki w drugiej edycji Mistrzostw Polski Strażaków w Biegu po Schodach "Wieżowiec 2018". Nasi przedstawiciele pokonali wszystkich rywali ze swojej kategorii i jako pierwsi dobiegli na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Zawody polegały na biegu dwuosobowych drużyn na 30 piętro Pałacu Kultury i Nauki w pełnym umundurowaniu typu nomex z maską twarzową oraz aparatem ochrony dróg oddechowych.

Reklama- Zawodnicy mieli do pokonania około 800 schodów z metą na wysokości 114 metrów, na poziomie tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Strażacy z Komendy Miejskiej PSP z Ostrołęki - bryg. Bartosz Pliszka i mł. ogn. Tomasz Abramczyk startowali w kategorii PSP>70, w której zajęli pierwsze miejsce. Druga para - sekc. Rafał Golan i sekc. Bartłomiej Mrozek - w kategorii PSP zajęła 13 miejsce - informuje KM PSP w Ostrołęce.

Zawody przeprowadzono w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 9 czerwca br.

Zobacz zdjęcia na stronie facebookowej KM PSP w Ostrołęce.
Wyświetleń: 1567 komentarze: -
09:35, 12.06.2018r. Drukuj