sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Piknik dla dzieci i młodzieży na plaży miejskiej

Już tylko kilka dni pozostało uczniom do wyczekanych wakacji. Chcąc jak najlepiej uświadomić dzieci i młodzież na zagrożenia, jakie mogą ich spotkać podczas letniego wypoczynku, zaplanowano piknik na plaży miejskiej pn. "Razem zakręceni bezpieczeństwem nad wodą".

Zbliża się czas wakacji i beztroskiego wypoczynku połączonego z rekreacją w wodzie i nad wodą. Niestety jest to również okres, kiedy dochodzi do większej liczby utonięć.

Reklama - Aby zapobiegać tego typu zdarzeniom ostrołęccy policjanci już w czwartek wspólnie z innymi służbami mundurowymi, instytucjami oraz Szkołą Podstawową nr 5 w Ostrołęce zapraszają wszystkie dzieci i młodzież na plażę miejską, gdzie zostanie zorganizowany piknik "Razem zakręceni bezpieczeństwem nad wodą" promujący bezpieczeństwo w tym zakresie - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Policyjne pościgi łodzią motorową, symulacja wypadku drogowego, pokaz tresury psów, pokaz ratownictwa wodnego, zabawy animowane - to tylko nieliczne z wielu atrakcji, jakie będą czekały na uczestników. Do wygrania będą także wspaniałe nagrody, m.in. rower.

Festyn odbędzie się w czwartek 21 czerwca na plaży miejskiej. Początek o godzinie 12.00.

Wyświetleń: 3774 komentarze: 1 Wrzuć na Facebooka 19.06.2018, 15:30r. Drukuj
Powrót


Smok wawelski @ 08:07, 20.06.2018

IP: 94.254...36

To taki eko festyn z kominami w tle...