piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Skrzynka skarg: złe traktowanie w przychodni dla kobiet

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Wyrażam oburzenie odnośnie tego, w jaki sposób jedna z przychodni w Ostrołęce traktuje swoje pacjentki. W ostatnim czasie miał miejsce incydent, w którym rejestratorka okazała całkowity brak profesjonalizmu i kultury osobistej.

Kobieta wszczęła awanturę i krzyczała na mnie tylko dlatego, że nie mogła się do mnie wcześniej dodzwonić w sprawie wizyty.

Reklama Nie pomogły moje próby uspokojenia tej pani i tłumaczenia, że zaszła jakaś pomyłka. Tym bardziej, że dla każdego z nas wizyty u lekarza są ważne i nie jest w moim zwyczaju, ignorowanie ani osób ani placówek, do których planuje się udać, ponieważ mam w tym własny interes. Chciałabym prosić osoby decyzyjne, aby przywiązywał większą wagę do tego, kogo zatrudniają i w jaki sposób odnoszą się one do pacjentów. Przecież jest to miejsce, do którego chodzimy - my kobiety, nie po to, aby tracić nerwy, ale po usługę na najwyższym poziomie. Takie sytuacje rzutują na wizerunek całej przychodni. Boje się pomyśleć, jak traktowane są kobiety w ciąży, jeśli trafią na zły humor pani z rejestracji. Wiem, że nie jestem pierwszą tak potraktowaną pacjentką. A do pani rejestratorki mam kilka słów: proszę swoje problemy zostawiać w domu, a jeśli praca panią przytłacza, proszę pomyśleć o innej. Więcej uśmiechu i szacunku do innych, każdy może mieć gorszy dziec, co nie znaczy, że musi go odreagować na innych. Niestety, jestem zmuszona zrezygnować z usług tej przychodni i udać się tam, gdzie do swoich pacjentów odnosi się z należytym szacunkiem.

Wyświetleń: 5334 komentarze: 3
24.06.2018, 00:45r. Drukuj
Powrót


Daga @ 08:21, 24.06.2018

IP: 31.41...245

Po co to pisalas autorko? Podaj dane przychodni to przestaniemy tam chodzic, a przynajmniej lekarz wyciągnie jakies konsekwencje względem p. rejestratorki.

Do Daga @ 10:02, 24.06.2018

IP: 81.190...148

Daga, autorka prawdopodobnie podała dane przychodni, tylko MO zmieniło to na 'jedna z przychodni' w Ostrołęce.

hgk @ 23:21, 25.06.2018

IP: 178.42...166

Petenci takich przybytków też często błyszczą kulturą.Przepychanki w kolejce,wrzaski na rejestratorki właśnie.Pani skarżąca też odważna.Zamiast pójść ze skarga bezpośrednio do przełożonego ,to skarży się na łamach portalu..Lekarz też nie wyszedł zobaczyć co się dzieje?-musiał słyszeć skoro rejetratorka krzyczała.Dziwne to.Na szczęście tego typu przybytków wiele w miescie.Można się przenieść.

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter