sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Kurier Mazowiecki": bociania telewizja online z Olszewa-Borek (wideo)

Fot. kadr "Kurier Mazowiecki"W Olszewie-Borkach jest niezwykłe bocianie gniazdo, którego lokatorzy są nieustannie obserwowani przez kamerę. Niczym w domu Wielkiego Brata, życie bocianiej rodziny jest relacjonowane na żywo. O kamerach nad bocianim gniazdem informował "Kurier Mazowiecki".

Ogromne gniazdo dla bocianów wybudowała Krystyna Nakielska, której zamarzyło się mieć na swojej posesji bociany i obserwować ich życie.

Reklama - Samiec przyleciał 8 kwietnia, samica doleciała 15 kwietnia. Musiał czekać na nią prawie tydzień i chociaż przylatywały inne, to je zganiał i nie chciał przyjąć do gniazda. Czekał na tą jedną jedyną - mówiła dla "Kuriera Mazowieckiego" Krystyna Nakielska.

Nad gniazdem zamontowane są kamery, które rejestrują ich życie 24 godziny na dobę i są relacjonowane online na kanale YouTube. Widzowie, którzy śledzili życie bocianów Ostiego i Lenki, mogli też uczestniczyć w przyjściu na świat ich potomstwa - Mai, Gai i Ramzesa.

Więcej na ten temat w "Kurierze Mazowieckim".

O bocianach z Olszewa-Borek pisaliśmy też w artykule Bocianie gniazdo z ul. Warszawskiej na żywo w internecie (wideo)

Wyświetleń: 2898 komentarze: 1
21.07.2018, 10:33r. Drukuj
Powrót


stara emerytka @ 07:49, 23.07.2018

IP: 79.184...184

Rodzina bociania jest wspaniała. Młode są troskliwie pielęgnowane.odkarmione i już próbują wylatywać z gniazda. Wkrótce wszystkie odlecą, a szkoda ponieważ dla mnie to przemiła okazja obserwować te piękne ptaki. Pani Krystyno to co Pani zrobiła jest wielkie. smile smile smile

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter