poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wypadek w Pupkowiźnie (zdjęcia)

Ostrołęccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Pupkowiźnie (gm. Łyse). Na trasie Łyse-Kolno osobowy renault zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem, którym podróżowała rodzina z kilkuletnim dzieckiem.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 14.00 na odcinku drogi wojewódzkiej prowadzącej z Łysych do Kolna. W tej okolicy, zwłaszcza w pobliżu wsi Dęby, często dochodzi do poważnych zdarzeń drogowych.

Reklama O szczegóły wypadku w Pupkowiźnie zapytaliśmy rzecznika prasowego ostrołęckiej policji, asp. Tomasza Żerańskiego.

- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący renault 28-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z prawidłowo jadącym volkswagenem, którym podróżowały dwie osoby dorosłe w wieku 34 i 35 lat oraz kilkuletnie dziecko - poinformował nas rzecznik Żerański.

Do szpitala trafili dwa pasażerowie renault. Jeden z mężczyzn doznał złamania nogi. Obaj kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

- Przypominamy o przestrzeganiu ograniczeń prędkości na drogach. Nawet przy słonecznej pogodzie i dobrej widoczności nietrudno jest o poważny wypadek. Pamiętajmy także, że upalne dni powodują szybsze zmęczenie. Planując długie wyjazdy pamiętajmy o postojach, odpoczynku i uzupełnianiu płynów - dodaje rzecznik Żerański.

Wyświetleń: 5813 komentarze: 1
04.08.2018, 13:20r. Drukuj
Powrót


Bh @ 13:26, 04.08.2018

IP: 37.47...198

Kolejny syn wiatru i kurzu, czyli tuman