wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Aktualności

Pracuj w "Mojej Ostrołęce" (zdjęcia)

Redakcja "Mojej Ostrołęki""Moja Ostrołęka" - największy w regionie dziennik internetowy - zatrudni osobę na stanowisko dziennikarza. Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym i bardzo doświadczonym zespole.

Szukamy osoby ciekawej świata z zapałem do pracy, charakteryzującej się wysoką kulturą osobistą i lubiącej kontakt z ludźmi.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- przygotowywanie materiałów prasowych publikowanych na łamach "Mojej Ostrołęki",
- tworzenie relacji foto i wideo,
- troska o poziom merytoryczny artykułów,
- poszukiwanie ciekawych tematów z życia Ostrołęki i okolic.

Reklama Zapewniamy:
- umowę o pracę,
- stałe godziny pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
- wolne weekendy i święta,
- wdrożenie wstępne (m.in. pomoc w pisaniu publikacji, szkolenie z wykonywania i obróbki zdjęć),
- wsparcie doświadczonych dziennikarzy,
- wszelkie narzędzia pracy (komputery, sprzęt fotograficzny i wideo, samochód),
- bardzo dużą możliwość podniesienia własnych kwalifikacji,
- partnerską atmosferę pracy,
- materiały książkowe i wideo służące nauce nowych rzeczy.

Reklama Oczekujemy dużej sumienności, odpowiedzialnego podejścia do pracy i zapału. Mile widziane doświadczenie w pisaniu różnorodnych publikacji lub tzw. lekkie pióro.

Praca w naszej redakcji to wiele nowych wyzwań, ciągły kontakt z ludźmi, możliwość uczestniczenia w interesujących wydarzeniach, stały rozwój w doświadczonym zespole ludzi pracujących razem od kilku lat. Jesteśmy stabilną firmą bez ciągłych zmian kadrowych. Serwis "Moja Ostrołęka" istnieje od ponad 15 lat i jest największym w regionie medium informacyjnym.

Reklama Jak aplikować
Będzie nam niezmiernie miło spotkać Cię w siedzibie redakcji. Zamiast wysyłać CV poprzez e-mail, przynieś je osobiście. Oprócz CV na oddzielnej kartce napisz o sobie 10 zdań (np. co robisz na co dzień, czego oczekujesz od pracy w "Mojej Ostrołęce", jakie są Twoje mocne i słabe strony). Siedziba naszej redakcji otwarta jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. Znajdujemy się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Insurekcyjnej 6b (na tyłach Galerii Alius, tuż obok OCK). Więcej informacji znajdziesz na stronie O nas.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę PRO-NET Krzysztof Chojnowski z siedzibą w Ostrołęce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego.

Zobacz zdjęcia:
Redakcja "Mojej Ostrołęki"

Wyświetleń: 8249 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 09.08.2018, 21:25r. Drukuj
Powrót