wtorek, 21 sierpnia 2018 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Miodobranie Kurpiowskie

Aktualności

Kadzidło: gminne kolonie po raz ósmy (zdjęcia)

Fot. Urząd Gminy w KadzidleCzterdziestoosobowa grupa dzieci z sześciu szkół na terenie gminy Kadzidło już po raz ósmy wzięła udział w pięciodniowych koloniach. Podobnie, jak w latach ubiegłych odpoczywały w Ośrodku Wypoczynkowym "Mazury" w Krzyżach.

W czasie pobytu oprócz kąpieli pod okiem ratowników w jeziorze, młodzi uczestnicy brali udział w wielu przygotowanych specjalnie dla nich atrakcjach. Nie zabrakło wspólnych spacerów, dyskotek, lekcji udzielania pierwszej pomocy, ogniska z pieczeniem kiełbasek, przejażdżek bryczkami i wspaniałych animacji. Dzieci wzięły też udział w wielu ciekawych wycieczkach.

Reklama- Pod okiem opiekunów: Małgorzaty Białczak, Haliny Cichoń, Natalii Chrostek, Celiny Tańskiej oraz Marzeny Kowalskiej (opieka medyczna) dzieci wybrały się na wycieczki do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie i Grodu Galindów w Iznocie. Ponadto udały się w pięciogodzinny rejs statkiem po mazurskich jeziorach, w trakcie którego, po dobiciu do portu w Mikołajkach udały się na spacer uliczkami tego pięknego miasta oraz na wspaniałe gofry. W drodze powrotnej wysłuchali koncertu organowego w Sanktuarium Maryjnym w Świętej Lipce, zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej w Mamerkach. Zobaczyli też zamek w Kętrzynie i piękną Bazylikę świętego Jerzego - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Kadzidle.

Zdjęcia z kolonii można obejrzeć na stronie UG w Kadzidle.

Odsłon: 613 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 11:29, 10.08.2018r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Diamentowa
LUSAR
JAWIX
Bowling
Sklep Enter

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Spaja
LuxKredyt
Zbyszko
Neo