sobota, 16 lutego 2019 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Aktualności

Dwa pożary i trzy wypadki

Zderzenie w RzekuniuBardzo pracowitym dniem był dla strażaków z Ostrołęki i powiatu ubiegły piątek. W regionie doszło do dwóch pożarów budynków mieszkalnych i trzech zdarzeń drogowych. W zderzeniu busa z ciężarówką, do którego doszło w Chudku, zginęły dwie osoby.

1. W Łęgu Starościńskim (gm. Lelis) o godz. 17.03 gaszono pożar budynków gospodarczych. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Lelis, OSP Łęg Przedmiejski i OSP Dąbrówka.
Reklama 2. W Chudku (gm. Kadzidło) o godz. 17.10 usuwano skutki wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i busa. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Kadzidło i OSP Dylewo.
3. W Rzekuniu Kolonii (gm. Rzekuń) o godz. 18.56 usuwano skutki wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i busa. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP Borawe i Rzekuń.
4. W Załuskach (gm. Czerwin) o godz. 20.10 gaszono pożar budynku mieszkalnego. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz dwa zastępy OSP Czerwin.
5. W Siarczej Łące (gm. Kadzidło) o godz. 22.51 usuwano skutki wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka.

Wyświetleń: 2251 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 18.08.2018, 10:38r. Drukuj
Powrót