piątek, 3 lipca 2020 r., imieniny Anatola, Jacka, Ottona

Reklama   |   Kontakt
FatBike

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Artur Filiczak, lat 61, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 24 sierpnia w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 15.00.

Czesław Kurpiewski, lat 71, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 25 sierpnia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 12.30.

Reklama Wanda Dobrzyńska, lat 72, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 25 sierpnia w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 10.00.

Jerzy Fronczak, lat 73, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 25 sierpnia w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 13.00.

Franciszek Salwowski, lat 77, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 22 sierpnia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Aleksandra Orzechowska, lat 78, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 23 sierpnia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Na łamach serwisu "Moja Ostrołęka" za opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".
Wyświetleń: 9419 komentarze: 0
24.08.2018, 11:47r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter