niedziela, 16 czerwca 2019 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Aktualności

Nowe kursy autobusowe w regionie

Duże zmiany czekają na ostrołęczan i mieszkańców regionu, którzy poruszają się komunikacją autobusową. Kolejni przewoźnicy ogłosili właśnie nowy rozkład jazdy. Autobusy wyruszą na nowe trasy, wygodniej będzie dojechać m.in. do Ostrowi Mazowieckiej.

Od 3 września br. na mapie połączeń autobusowych w regionie pojawią się nowe kursy. Pasażerowie będą mogli korzystać z połączeń kursujących na następujących trasach:
- Ostrów Mazowiecka - Ostrołęka przez Czerwin (początek i koniec trasy na dworcu autobusowym w Ostrołęce),
- Troszyn - Ostrołęka przez Zamość (początek i koniec trasy na przystanku przy ul. Piłsudskiego przy dworcu autobusowym w Ostrołęce),
- Chrzczony - Piski - Kleczkowo - Troszyn - Ostrołęka (początek i koniec trasy na przystanku przy ul. Piłsudskiego przy dworcu autobusowym w Ostrołęce),
- Pasieki - Goworowo - Kamianka - Ostrołęka (początek i koniec trasy na dworcu autobusowym w Ostrołęce),
- Brzezienko - Wąsewo - Grądy - Ostrów Mazowiecka,
- Wąsewo - Trynosy - Ostrów Mazowiecka.

Oprócz wymienionych nowości nadal będą realizowane połączenia na trasach:
- Pasieki - Goworowo - Borawe - Ostrołęka (początek i koniec trasy na przystanku przy ul. Piłsudskiego przy dworcu autobusowym w Ostrołęce)
- Ostrołęka - Wyszków - Warszawa (początek i koniec trasy na przystanku przy ul. Piłsudskiego przy dworcu autobusowym w Ostrołęce)
- Goworowo - Długosiodło - Warszawa.

Szczegółowe rozkłady jazdy dostępne są na www.pradox.pl. Więcej informacji pod numerem tel. (29) 761-41-73 lub 604-288-478.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 13669 komentarze: 0 Wrzuć na Facebooka 31.08.2018, 10:41r. Drukuj
Powrót