poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Urodziny salonów Recman w Ostrołęce

Recman - polska marka stylowej odzieży męskiej, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot - zaprasza 18 września do ostrołęckich salonów na swoje czwarte urodziny. Mieszkańcy Ostrołęki będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.

Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury dostępne już od 579 zł oraz stylowe marynarki występujące w cenie od 489 zł. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów
W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 150 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń
Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 150 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Konkurs z okazji czwartych urodzin ostrołęckich salonów Recman
We wtorek 18 września - każdy, kto odwiedzi jeden z salonów Recman przy ul. Sienkiewicza 55 lub przy ul. Kilińskiego 52 - będzie mógł skorzystać z 20 procentowej zniżki na nieprzecenione produkty.

Tymczasem wszyscy mogą wziąć udziału w konkursie! Do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Recman:
I miejsce: 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety,
II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety,
III miejsce: 1 x krawat + gadżety.

Zasady są proste - odpowiedz na pytanie konkursowe: Dlaczego każdy elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej szafie granatowy garnitur?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy [email]konkurs@moja-ostroleka.pl[/email] (w tytule wiadomości należy wpisać "Recman", a w treści koniecznie podać swoje imię i nazwisko. Czekamy do piątku 14 września do godziny 14.00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową do 16 września. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman przy ul. Sienkiewicza 55.

Świętuj razem z nami! Zapraszamy!

Salon Recman
Ostrołęka, ul. Sienkiewicza 55 oraz ul. Kilińskiego 52

Artykuł sponsorowany
Wyświetleń: 2804 komentarze: 0
13.09.2018, 12:49r. Drukuj
Powrót